یکی دیگر فشار: اما RBI را فلش با داشتن کاهش تاثیر

بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta دس دیروز نشان داد که ملی خروجی ممکن است کوچک در این سال مالی که آن را اولین نمونه چنین در چهار دهه است. برآورد او آمد و در این زمینه از خارج از چرخه نشست سیاست پولی بانک های مرکزی کمیته که سیاست کاهش نرخ 0.40 درصد به 4 درصد. در کنار این کمیته گفت که RBI خواهد بود گسترده در تزریق نقدینگی به عنوان زمانی که آن را لازم برای احیای رشد اقتصادی است. پیام اصلی این است که اقتصاد کلان تاثیر Covid-19 شیوع شدید تر از RBI در ابتدا پیش بینی شده است.

برای ایجاد ثبات در وضعیت RBI را تمدید یک مهلت قانونی برای پرداخت اقساط از وام های بلند مدت با یکی دیگر از سه ماه به پایان ماه اوت. نیز وجود دارد دیگر اقدامات از جمله تاخیر در پرداخت بهره به سرمایه در گردش وام برای همان مدت. قابل توجه اندازه گیری و اعلام شده توسط RBI است که با هدف کاهش بار متحده است. خروج قوانین تثبیت غرق شدن صندوق نگهداری متحده کاسته شده است برای کمک به آنها بدهی خود را. این سومین بار در کمتر از دو ماه است که RBI پا کرده است ، یک اندازه گیری از پشتیبانی Rs 9.42 تریلیون (4.6 درصد از تولید ناخالص داخلی) از نقدینگی افزایش اقدامات معرفی شده از فوریه.

با وجود RBI تمایل به جلو و از همه متوقف می شود, وضعیت اقتصادی ترسناک است. این تا حدودی به دلیل اثربخشی اقدامات پولی نیاز به موسسات وام به ریختن خود میرسد. مجموعهای از اقدامات را تحت فشار قرار دادند به طور متوسط وام و سپرده با نرخ پایین اما رشد اعتبار خاموش است. این logjam می تواند شکسته شود و تنها با اقدامات مالی. دولت اخیر بسته محرک اقتصادی تا به حال برخی از اقدامات مالی اما RBI را خارج از چرخه جلسه نشان می دهد این ناکافی است. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: او یک ذهن باز در اقدامات اضافی. از بند باز کردن آنها برای احیای مصرف خصوصی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>