یکی دیگر از تلفات Covid-19: سخنرانی های باربر در مورد ملی گرایی هندو، درایدی، دیالکتیک مادی گرایی

تصویر اعتبار: شینود آککاراپارامبیل

covid-19 مکالمات در سیستم عامل های دیجیتال ضرب شده است، آن را نیز محدود به صورت به چهره صحبت. و یکی از سرکوب ناپذیرترین افراد که اکنون توسط همه گیر خاموش شده است آرایشگر است، چرا که نه او و نه مشتری اش نمی خواهد به خطر ابتلا به عفونت از طریق قطره است که ممکن است ماسک فرار. و این یک ضرر بزرگ برای هر کسی که علاقه مند به روشن سخنرانی از استاد در دانشگاه زندگی در همه چیز از سیاست و همه گیر به آب و هوا و Weltanschauung.

من در مورد آرایشگر پیچیده خود را در لباس که بیش از حد مودب به صحبت کردن فراتر از مسائل مانس صحبت نمی; اشاره به باربرهای پرحجم در شهرهای کوچک است که از نوک قیچی به عنوان زمینه ریتمیک برای نظرات در نظر گرفته شده خود، تحلیل ها و مقادیر سخاوتمندانه شایعات محله استفاده می کنند. برای من، مانند بسیاری از پسران دیگر، گرفتن یک مکان در این میز بالا – یا صندلی بالا، به دقیق – بدون همراهی یک فرد بزرگسال از خانه نماد نهایی داشتن سن بود.

من از گذرگاه با مانیان، صاحب سالن 100sqft در Ambalathara در Trivandrum با دو پنجره های شیشه ای چند رنگ، دو صندلی های upholstered قرمز و چند مجله که پوست بیشتری از مو نشان می داد آغاز شد. مجموعه ای از ابزار قابل ورز او با هر سر که آنها را نظافت بیشتر گوش. A Nehruvian socialist who paredina Gandhi for the Emergency, Manian was a true Congressman masquerading as an unbiased political commentator. برای او، ک کارونکاران همیشه “رهبر”، EMS ‘ایدئولوژی درست در حزب اشتباه’ و E K Nayanar ‘فرشته بی اثر’. و بله، راجیو گاندی بهترین اتفاقی بود که برای هند افتاد.

در کیلومتر ها دورتر، باربر سریکانتان کارت عضویت CPM خود را بر آستین خود می پوشید تا او فجیح بر “ضرورت تاریخی” از استالینیسم وحشیانه به اندازه لیبرالیسم نسبی نیکیتا کروشچف را موم کرد. “آزادی ارزشمند است، او نقل قول ولادیمیر لنن هنگامی که من از او خواسته به نگه داشتن sideburns من طولانی، “آنقدر گرانبها که باید آن را با دقت جیره بندی شده است.” در حالی که دیگران از ilk او پوستر از ستاره های ورزشی و ستاره های فیلم در سالون ها، Sreekantan نمایش سیاه و سفید مداد از کارل مارکس و فریدریش انگلس و پوستر رنگی از لنن. یک بت گاناپاتی که همسرش در روز افتتاح سالون در یک قفسه گوشه نصب کرده بود، اجازه داده شد که فضا را با غول های شوروی به اشتراک بنشاند زیرا سریکنانتان «تریاک همسرم را تحمل می کرد».

من بخت روشن گری در هندوتوا توسط آرایشگر (هر چند برخی دیگر سعی کرده اند برای کمک به) ، اما شیک جوان Bhadran نزدیک به انجام این کار بود. کسی که برای شروع یک سالون از آموزش صنعتی انرا کنار زد، ادعا کرد که غیر سیاسی است، اما علیه همه احزاب به جز BJP صحبت کرد. او گفت که به اعتقاد او تحمل، از اساس هندوئیسم است، با این حال پیشگویی در اواخر دهه ۱۹۸۰ که “یک روز، یک رام مندیر در Ayodhya ساخته خواهد شد”.

در حیدرآباد، جایی که من نزدیک به پنج سال کار می کردم، آرایشگاه ها اکثراً خسته کننده بودند، اما برای یکی در دومالگودا که می توانست با سهولت برابر در مبارزات کاریزما و مائوئیست های ان تی آر صحبت کند. اولین درس های مرا در زمینه های کشتار رایالاازیما از نجیب زاده ای که نامش از من فرار می کند، به دست آمد. در چنای، مردانی که قیچی در مورد احترام به خود و میراث چولا نگه داشته شده اند، اما زمانی که من به سالون های بهداشتی تر، که بیشتر توسط سبک یازان های ایالت های شمال شرقی اداره می شد، تغییر مکان دادم، گفتمان کم و دور بین آن ها شد. در نهایت، پوگای را یافتم که مرا با داستان های شورش در وطنش، به مرا تجسّم داد. حالا، همه گير اونو به مانيپور برگردوند

شاید وقتی ماسک ها خاموش شد، شاید به آرایشگرفروشی های غیر قابل توصیفی برگردم. برای من باید در بسیاری از ملی گرایی هندو، درویدی و مادی گرایی دیالکتیک.

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im