یکی دیگر از 3.1 میلیون آمریکایی به احتمال زیاد به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته

مردم منتظر در صف برای کمک به با مزایای بیکاری در توقف حرفه ای مرکز در لاس وگاس در ماه گذشته به عنوان coronavirus همه گیر چکش اقتصاد ایالات متحده.

عکس: جان Locher/آسوشیتد پرس

بیشتر آمریکایی ها انتظار می رود که زمینه برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته نسبت به قبل از شش ماه مارک شدید downshift در بازار کار ایالات متحده ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال مورد انتظار 3.1 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از یک رکورد 3.3 میلیون به دنبال منافع دو هفته پیش به عنوان ایالات متحده تعطیل بخش از اقتصاد در تلاش برای مهار این ویروس. مدعیان یک نماینده برای اخراج موقت ارائه کمک مالی برای کارگران که از دست دادن شغل خود.

“سرعت و بزرگی از بازار کار را کاهش بی سابقه است گفت:” کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد در KPMG LLP. خانم شکارچی گفت که او انتظار می رود که میلیون ها نفر بیشتر ادعای ثبت خواهد شد در هفته های آینده و پروژه های 20 میلیون شغل از دست خواهد رفت.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا نرخ بیکاری به احتمال زیاد باقی می ماند بالا در هفته های آینده. برای یکی از بسیاری از ایالت ها نیست به طور کامل پردازش همه بیکاری-به نفع برنامه های کاربردی با توجه به سیل. بیشتر فدرال بسته نجات به قانون امضا شده در هفته گذشته, افزایش, استخر کارگران که می توانید روی آن ضربه بزنید مزایای ساخت پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی افراد واجد شرایط.

در زیر جدید کروناویروس بسته محرک برخی از کارگران ممکن است کسب درآمد بیشتر از مزایای بیکاری از آنچه آنها به دست آورده قبل از گذاشته شدن. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد که چرا این مورد است. عکس: آنا وات برای وال استریت ژورنال

رنه Munholand یک تئاتر کارگر است که کمک می کند تا آویزان چراغ ها و تجهیزات صوتی برای حوادث در سیاتل با موفقیت در زمینه بیکاری پس از این شهر کنسرت ها و رویدادهای شرکت زمین را متوقف کند. او موفق به دریافت دو او را چک بیکاری که بالغ بر حدود 1200 $در مارس 24.

پول کمک به او گفت: قادر می سازد او را به پرداخت حداقل بر روی کارت های اعتباری خرید مواد غذایی و اجاره. او گفت که او در نگه داشتن او به گرما تبدیل کردن به اصلاح هزینه.

“بسته به اینکه چگونه این می رود آن می تواند در نهایت شروع به فلج,” او گفت:.

افزایش نرخ بیکاری است به درایو تا نرخ بیکاری که معلق در هوا در نزدیکی 50 سال اخیر به تازگی به عنوان فوریه توسط چند درصد است.

جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM ما LLP گفت: نرخ بیکاری افزایش می یابد 1 درصد برای هر 1.5 میلیون تقاضای اولیه برای رفع بیکاری. این بدان معناست که دو هفته از ادعای نزدیک به 3 میلیون نفر می تواند منجر به یک نرخ بیکاری به 7.5%.

اخراج شده اند به خصوص گسترده در میان کسب و کارهای کوچک. از جمله شرکت های کار بر روی کاهش ذخایر نقدی و به سرعت با توسل به اخراج, به گفته محققان در دانشگاه کارولینای شمالی قینان-Flagler کسب و کار مدرسه. آنها تخمین زده است که تا به 6.6 میلیون کسب و کار کوچک کارکنان بلافاصله گذاشته زمانی که دولت در ماه مارس شروع الزامی کسب و کار نزدیک به حاوی ویروس را گسترش.

بسیاری از رستوران ها و کسب و کار خرده فروشی در پورتسموث, N. H. بسته اند با برخی از ارائه takeout سفارشات.

عکس: چارلز Krupa/آسوشیتد پرس

کارکنان در کسب و کارهای کوچک تمایل به پایین تر-مهارت کارگران که رنج می برند بیشتر از اخراج گفت: پیج Ouimet یک استاد امور مالی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل دانشکده کسب و کار.

“این نوع از دو whammy که ما در حال انتظار بزرگترین اخراج رخ می دهد برای نوع کارگر آن را به مهمترین و دردناک برای,” او گفت:.

کارول شرودر شرکت صاحب درخت پرتقال واردات یک فروشگاه لوازم خانگی در, Madison, Wis., گذاشته 20 کارمند در هفته گذشته هنگامی که فروشگاه بسته مطابق با دستور دولت است. در میان کسانی که اخراج شدند و کارگران او به کار برای سه دهه است.

“من به آنها گفتم بروید درخواست بیمه بیکاری,” او گفت:. “ما پرداخت به آن برای 45 سال در حال حاضر زمان برای استفاده از آن است.” او قصد دارد به دنبال وام های فدرال بنابراین او می تواند پرداخت به کارگران بیمه سلامت و گفت که او مطمئن است آنها را به بازگشت هنگامی که کسب و کار خود را بازگشایی.

حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت هفته گذشته در نظر گرفته شده است برای کمک به کاهش برخی از درد مالی بسیاری از گذاشته شدن آمریکایی ها در حال تجربه.

کار, منشی, یوجین Scalia در اوایل این هفته گفت: بودجه به افزایش بیکاری پرداخت 600 دلار در هفته—بیش از دو موجود حداکثر در برخی از ایالات—توزیع خواهد شد به متحده در این هفته اما او نمی دانم زمانی که ایالات متحده را از جمله پرداخت به افراد است.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

اگر چه ادعا می کند در بالاترین ثبت برخی از آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده شده اند قادر به موفقیت درخواست بیمه بیکاری به دلیل سطح بی سابقه ای از ادعای قریب به اتفاق دولت و وزارت کار وب سایت و متراکم کردن خطوط تلفن.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات گفت: سخت-آمار دولت, سایت برای درخواست مزایای بیکاری بود توفنده با توجه به غیر منتظره ای با حجم بالا. “من عذر خواهی برای درد—باید آن را بدتر برای مقابله با,” او گفت:.

متحده می گویند که آنها در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای رسیدگی به افزایش شدید در تقاضا برای مزایای بیکاری. نیویورک کنتاکی و میشیگان در حال آموزش بیکاری-بیمه متقاضیان به تلو تلو خوردن براده های روز, بر اساس نام آخرین. بسیاری از دولت کار ادارات نیز در حال جابجایی و یا اضافه کردن کارکنان.

“سطح نیاز برای مزایای بیکاری در حال حاضر به مراتب فراتر از هر چیزی که تا کنون دیده ایم و در این مدت کوتاه گفت:” گیل Krumenauer و ارتباطات و مدیر در اورگان وزارت کار.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که شما می دانید گذاشته شده است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

همه آمریکایی ها که گذاشته شده است واجد شرایط برای دریافت مزایای بیکاری.

کیت Cavataio, 23 سال از دست رفته و کار خود را به عنوان یک فیزیکی-درمانگر تکنسین در اواسط ماه مارس به عنوان بيمار شروع به دعوت کردن برنامه ریزی درمانی بازدیدکننده داشته است با توجه به کوروناویروس. خانم Cavataio کاربردی برای مزایای بیکاری با ایالت میشیگان اما یاد او نخواهد بود واجد شرایط به این دلیل او را به اندازه کافی پول در سال گذشته است.

“من bummed اما این فقط چیزی است که من تا به حال به قبول” خانم Cavataio گفت.

بدون درآمد از فیزیکی-کار درمانی او گفت که او نمی خواهد قادر به استفاده از به عنوان بسیاری از مدارس فارغ التحصیل به او امیدوار بود.

“که تا حد زیادی کاهش می یابد من شانس گرفتن و گرفتن در رویای من است,” او گفت:.

نوشتن به سارا در Chaney [email protected] و اریک Morath در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>