الحاق: آنچه در آن به معنی برای اسرائیل و فلسطینی ها و صلح

پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه خود صلح خاورمیانه طرح اعضای دولت او در تضاد با یکدیگر در مورد اینکه آیا اسرائیل مجاز به طور یک جانبه و بلافاصله ضمیمه خاک در کرانه باختری است. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر قفل شده است و در یک انتخابات به نظر می رسد آماده برای انجام درست است که قبل از دولت او را متقاعد به خاموش نگه دارید در حال حاضر.

اما این طرح را حمایت ضمنی برای کوتاه مدت الحاق بخش هایی از کرانه باختری و شهرک های یهودی نشین حتی قبل از معامله مذاکره با فلسطینی ها تبدیل شده قبلی در تضاد با وضوح پارادایم بر روی سر خود را. فوری الحاق ناظران نگران خواهد نزدیک درب در احتمال مذاکره دو کشور ایران تضعیف محمود عباس و دولت او پارگی اسرائیل صلح با اردن و چالش اسرائیل را اساسی ترین مفروضات در مورد خود.

“در هر معیار است که من در تلاش برای ارزیابی آن فاجعه. در امنیت, در دیپلماسی و … را در شکاف داخلی که [آقای نتانیاهو] را ایجاد کنید در اسرائیل می گوید:” جلعاد شیر یک مذاکره کننده صلح دو دهه پیش تحت سابق نخست وزیر ایهود باراک. آن را “یک واگرایی از تاسیس چشم انداز از دولت اسرائیل به عنوان یک یهودی دموکراتیک امن و اخلاقی دولت با مرزهای به رسمیت شناخته شده و بین المللی مشروعیت.”

تل آویو

حتی قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که به شدت طرفدار اسرائیل جزئیات خود را مدتها در انتظار صلح خاورمیانه در مقابله با خواسته های رو به رشد اسرائیل که از جناح راست به ضمیمه بخشهایی از کرانه.

و در چندپاره و فاقد تأثیرگذاری پس از اعلام این خبر یک هفته پیش که در آن اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مغایر با یکدیگر در اینکه دو دولت طرح مجاز اسرائیل به عمل یک جانبه و بلافاصله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر قفل شده است و در یکی دیگر از مجلس شورای اسلامی به نظر می رسد آماده برای انجام درست آن.

اما ناظران که از ترس فوری الحاق خواهد به نوبه خود به یک بدنام آبخيز: بسته شدن درب بر احتمال مذاکره دو کشور ایران تضعیف محمود عباس و دولت او پارگی اسرائیل صلح با اردن و به چالش کشیدن اسرائیل را اساسی ترین مفروضات در مورد خود.

“در هر معیار است که من در تلاش برای ارزیابی آن فاجعه. در امنیت در دیپلماسی اسرائیل مشروعیت در جامعه بین المللی در شکاف داخلی است که او را در اسرائیل می گوید:” جلعاد شیر یک همکار در موسسه مطالعات امنیت ملی بود که در یک مذاکره کننده صلح دو دهه پیش تحت سابق نخست وزیر ایهود باراک.

“معنی” از الحاق او می گوید: “یک واگرایی از تاسیس چشم انداز از دولت اسرائیل به عنوان یک یهودی دموکراتیک امن و اخلاقی دولت با مرزهای به رسمیت شناخته شده و بین المللی مشروعیت.”

در میان فشار زیادی از اسرائیل مهاجران به عمل نخست وزیر نتانیاهو در ابتدا برنامه ریزی شده بود یک کابینه رای در الحاق در روز یکشنبه اما دولت ایالات متحده او را متقاعد به نگه کردن تا زمانی که پس از اسرائیل در مارس 2 انتخابات. روز سه شنبه آقای نتانیاهو وعده داده شده را بلافاصله را به الحاق به رای اگر او برنده گفت: “ما اجازه نمی دهد این فرصت بزرگ را لغزش از ما درک.”

طرح حمایت ضمنی برای کوتاه مدت الحاق بخش هایی از کرانه باختری و شهرک های یهودی نشین و حتی قبل از مذاکره ایران تبدیل شده قبلی در تضاد با وضوح پارادایم بر روی سر خود را.

اصطلاح “معامله قرن” پیش بینی شهرک های یهودی نشین و دره اردن – برخی از 30 درصد از کرانه و تقریبا همه از 427,000 ساکنان یهودی وجود دارد – در حال گنجانیده شده به اسرائیل است. یک تعداد انگشت شماری از شهرک سازی اسرائیل باقی خواهد ماند به عنوان قلمرویی در داخل فلسطین و اسرائیل را مجبور به رعایت یک ساختمان توقف در آن مناطق.

در بازگشت برای الحاق کرانه اراضی طرح پیشنهادی منوط به تصویب است که اسرائیل با مبادله اعراب و اسرائیل در شهرهای مجاور به غرب بانک و همچنین بخشهایی از صحرای نگب.

اما آقای شیر استدلال می کند از آنجا الحاق یک طرفه خواهد بود را رد کرد و فلسطینی ها و مانع تشکیل یک دولت فلسطینی در زمین های باقی مانده آن را ایجاد یک دولت واقعی بین رود اردن و دریای مدیترانه. و او گفت که می خواهد اسرائیل را وادار به انتخاب بین ارائه تابعیت به 2.2 میلیون فلسطینی ساکن در کرانه – ایجاد یک binational دولت و یا جدا کردن صندلی آنها به دائم استقلال شبیه به آپارتاید.

“صهیونیسم آرزو هرگز به حکومت دیگر مردم,” او می گوید.

فلسطینی

یک طرفه الحاق همچنین به تضعیف اعتبار دکترین رئیس جمهور عباس حمایت برای 15 سال گذشته – مذاکره صلح با اسرائیل در حالی که رد یک درگیری مسلحانه.

“این یک حمله بزرگ در استراتژی فعلی که رهبری فلسطینی ها در ترویج است: راه حل دو دولت از طریق مذاکرات صلح آمیز می گوید:” غسان خطیب استاد در دانشگاه بیرزیت در کرانه باختری و سابق فلسطینی سخنگوی. “این چیزی است که [آقای عباس] مخفف سیاسی و آن کار نمی کند. پس او را در مشکل به دلیل این است که ایجاد یک شکاف بزرگ بین مردم و رهبری در فلسطین.”

قبل از به دست آوردن استقلال فلسطینی ها را مجبور به دیدار با تعدادی از اسرائیل و آمریکا پیش نیاز مانند خلع سلاح حماس و به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی. چند انتظار رهبری فلسطینی مطابق با این شرایط.

آقای عباس که نیست دعوت به کاخ سفید اجرای این طرح در حال حاضر در یک موقعیت ضعیف. نزدیک به دو سوم از فلسطینی ها می خواهند رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در اصل انتخاب در سال 2005 برای یک دوره پنج ساله به استعفا.

علاوه بر این بسیاری از دولتهای عربی در منطقه متمرکز در درون و در حال توسعه نوپای روابط با اسرائیل به جای تمرکز بر فلسطینی ها بوده است. که گفت: اتحادیه عرب تصمیم روز شنبه به صراحت رد تهمت طرح مثبتی بود برای رهبری فلسطینی ها. آقای عباس تمرد نیز برنده ستایش از سیاستمداران رقیب خود حماس به مواضع گروه های شبه نظامی که کنترل نوار غزه.

الحاق, اما, است که موجب تضعیف همکاری امنیتی بین اسرائیل و فلسطینی ها و نیروهای امنیتی. آن را نیز می تواند سریع افزایش ناآرامی ها در سرزمین های فلسطینی – حالات است که می تواند منجر به پرده برداشتن از دولت فلسطینی.

“رهبری فلسطین است از خود بپرسید سوالات سخت در مورد چگونه آنها می توانند به طور موثر مقابله با این طرح می گوید:” Tareq Baconi یک تحلیلگر در اسرائیل و فلسطینی ها در گروه بین المللی بحران. “در حال حاضر مسیر بسیار در حال حرکت به دور از هر نوع عملی دولت فلسطینی.”

تحلیلگران بر این باورند الحاق می تواند به تحریک ناآرامی ها در اردن است که اکثریت فلسطینی و تهدید ثبات سلطنت است که آرام شریک استراتژیک اسرائیل است.

وضعیت حقوقی

بر خلاف شرق بیت المقدس و بلندیهای جولان که اسرائیل ضمیمه و تحت اسرائیل قانون مدنی غرب بانک تحت حقوقی رژیم اسرائیل دولت نظامی.

بسیاری از ناظران در نظر گرفتن سیاست اسرائیل مبنی بر ترویج حل و فصل توسعه به عنوان یک عملا الحاق. آقای Baconi اشاره می کند که اسرائیل را از دولت گرفته است گام در سال های اخیر است که به طور موثر پیشرفته قانونی الحاق مانند عبور از یک قانون اجازه می دهد حل و فصل مسکن در فلسطین ملک به عطف به ماسبق قانونی.

در روز سه شنبه اتحادیه اروپا, سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell هشدار داد که الحاق کرانه اگر اجرا شود “نمی تواند عبور کند بلامنازع.” در واقع فلسطینی ها می تواند با استفاده از الحاق به چالش اسرائیل در مجامع بین المللی و دادگاه بین المللی.

دادگاه جنایی بین المللی است که در حال حاضر خانههای گلی خالی مزیتهای بالقوه جنایات جنگی کت و شلوار در برابر اسرائیل برای عملیات در غزه و کرانه; الحاق احتمال تقویت این مورد می گوید: مایکل Sfard اسرائیل یک وکیل حقوق بشر که به نمایندگی از فلسطینی ها در کرانه غربی در مقابل دولت است.

الحاق خواهد پیچیده و همکاری با کشورهایی که سیاست آن است که به افتراق بین اسرائیل و سرزمین های اشغالی و “از بین بردن تنها امکان دفاع از اتهام آپارتاید – که تبعیض از تحت سلطه گروه موقت است,” او می گوید.

سیاست اسراییل

برای ساکنان این شهرک باید لابی اسرائیل در دولت به دنبال الحاق حلق آویز نشانه های کنار جاده ای در کرانه باختری خواستار “حاکمیت.” مهاجر جناح راست در نظر الحاق یک تفریح و سرگرمی مردم یهودی تاریخی حضور در کتاب مقدس کرانه باختری رود اردن.

ایجاد یک دولت فلسطینی در 70 درصد از بانک غرب از سوی دیگر است که به عنوان توهین به مقدسات. پس از آقای نتانیاهو حمایت از الحاق فوری, مهاجر, رهبر دیوید Elhayani شکایت در روزنامه Makor ریشون که نخست وزیر شد, فریب توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر برای الحاق و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را به ضرب گلوله به بالای اسرائیلی ، گیدئون Saar یک عضو از آقای نتانیاهو و حزب لیکود به نام نخست وزیر را به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه و “سرعت” ضمیمه شهرک.

نظرسنجی توسط اسرائیل کانال 12 و 13 نشان داد حدود نیمی از مردم در حمایت از.

اسرائیل و فلسطینی ها هشدار می دهند این امر ایجاد یک آپارتاید واقعیت و از بین بردن هر گونه چشم انداز یک توافق است. آنها استدلال می کنند که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح آرمان برای صلح و راه حل دو دولت و تهاتر ارضی قابل ستایش هستند که نقشه راه برای پیاده سازی نگران کننده است.

“این هیچ ربطی به با راه حل دو دولت می گوید:” Yariv اوپنهایمر مدیر سابق صلح در حال حاضر در تظاهرات علیه توافق روز شنبه. “هدف آن است که برای ادامه اشغال و آن را دائمی است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو