آنجلا مرکل سبک رهبری: تمایل به تغییر

آنگلا مرکل بوده است محتاط توهم است. اعظم آلمان خواستار یک دولت با اجرای سیاست ریاضت اقتصادی. و در حالی که او همیشه اذعان آلمان نقش کلیدی در اتحادیه اروپا او هرگز تحت فشار قرار دادند به ببینید که اتحادیه قوی تر رشد می کنند.

او سوابق تحصیلی (دکتری شیمی کوانتومی) آموخته است او را به یک روش کم کلید رویکرد به حل مشکل.

اما با فعالیت های سیاسی خود پایان نزدیک – او را ترک اتاق در 2021 – او در حال حاضر نشان دادن کیفیت دیگر: تمایل به تغییر دوره زمانی که شواهد جدید خواستار آن است.

خانم مرکل و آلمان در زمان بیش از اتحادیه اروپا بماند ژوئیه 1. اتحادیه چهره یک جفت از مشکلات آشنا به دولتها در سراسر جهان: یک بیماری همه گیر است و به عنوان یک نتیجه در کلمات خود او را “بزرگترین چالش اقتصادی در تاریخ اتحادیه اروپا است.”

او می رسد در پست با یکی دیگر از قدرت: حمایت از مردم آلمان. محبوبیت او کاسته 2015 در زمانی که در یک ژست دلسوزی او اجازه داد صدها هزار نفر از پناهندگان از جنگ زدگان کشورهایی مانند سوریه به حل و فصل در آلمان طی روزهای اخیر یک افزایش سریع در ضد مهاجر شدند.

در عین حال در اوایل سال 2020 زمانی که این بیماری همه گیر وارد خانم مرکل بود قادر به حرکت به سرعت به هماهنگی تلاش ها برای مبارزه با گسترش آن: مرگ و میر و موارد به سرعت کاهش یافته و به سطوح پایین و این وضعیت به نظر می رسد تحت کنترل است.

عمومی قدردانی تلاش های خود را: یک نظرسنجی اخیر نشان داد قابل توجه 82 درصد از آلمانی ها تایید عملکرد خود را در دفتر.

در حال حاضر این مشکل حل چهره دیگری کار بزرگ: متقاعد کردن اتحادیه اروپا برای کشورهای عضو به صورت جمعی انجام عظیم برنامه های کمک به کمک به کسانی که ویران بحران اقتصادی است. در ماه مه او و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پیشنهاد کرد که اتحادیه اروپا قرض €500 میلیارد دلار ($545 میلیارد دلار) در بازارهای مالی به صندوق تلاش است. خیلی تلخ و بدهی رایگان آلمان است.

اما این بار او متوجه حال خواستار آن است. در اخیر گسترده مصاحبه با نیم دوجین پیشرو در روزنامه های اروپایی او مجموعه ای از تفکر او. آلمان در حال تماشا به عنوان کشورهایی مانند ایتالیا دچار جانسوز انسانی و اقتصادی فاجعه است. “این است که فقط حق را برای آلمان به فکر می کنم نه فقط در مورد خود اما به صورت آماده برای شرکت در یک فوق العاده عمل همبستگی” او گفت:. “این بود که روح است که … [رئیس جمهور] پاکسازی و من ساخته شده پیشنهاد ما.”

کمک به نیازمندان همسایگان خوب بود برای هر کس او اصرار داشت. “این است که در آلمان علاقه به … اتحادیه اروپا رشد نزدیک به هم از هم جدا نمی افتد. مثل همیشه چه خوب است برای اروپا برای ما خوب است.”

بسیار با نرخ بیکاری بالا را فراهم می کند tinder برای تحول سیاسی “و در نتیجه افزایش[s] تهدید به دموکراسی” او گفت:. “برای اروپا به معنای اقتصاد آن نیاز به زنده ماندن.”

فریم این مشکل را از لحاظ اقتصادی قوی تر کشورهای شمال اروپا که باید قید وثیقه ضعیف جنوبی اقتصاد نیست, مفید, او گفت:. “است که دیدن همه چیز سیاه و سفید است. من انتظار هر یک از ما همیشه خودمان را در کفش های شخص دیگر و در نظر گرفتن مشکلات از دیگر نقطه نظر.”

در مجموع او گفت: “من کار من به عنوان کار برای یک … اروپا ریشه در حقوق اساسی فرد است.”

که چشم انداز گسترده ای او پذیرای نوید به راهنمای اروپا از طریق این طوفان اقتصادی و اجازه می دهد آن را به ظهور دوباره: مرفه و دموکراتیک و متحد.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de