آناتومی الهی معنوی آتش

با جیانت B دیو

معنوی و آتش اشاره به شعله دانش در قلب Jnanamaya Pradeep می گوید: Bhagwad گیتا را Dhyana آیه. این است که خود را ضروری و درونی خود را که از ماهیت صلح و سعادت است. عبارت معنوی آتش نیز رایج در مسیحیت و تلقی به پاک روشن کردن و بالا بردن یکی بودن. در حالی که تکامل روح نگه داشتن این آتش سوزاندن در نادان افراد این الهی شعله محو تحت تاثیر مایا/ avidya و خاموش می شود.

فقط به عنوان فیزیکی آتش نیاز به مواد خاصی برای نگه داشتن شعله رفتن روحانی, آتش نیاز به سه مواد تشکیل دهنده برای شروع و حفظ آن است. افکار نجیب عبور از ذهن نهفته معنوی برداشت تعبیه شده در chitta ناخودآگاه و حکمت در buddhi بردند – با توجه به اختیار و dispassion – به عنوان مواد قابل اشتعال.

Satsanga و svadhyaya خدمت به اکسیژن است. آنها به نگه داشتن ذهن در بالا ظریف دولت و حفظ معنوی در آتش سوختن. اگر satsanga است نه به طور مداوم نگه داشته تا آتش معنویت می رود. Adi Shankara در Bhajagovindam Stotra می گوید که satsanga آگهی های متوالی به عدم وابستگی و آزادی از وهم ثبات قدم در خود و در نهایت آزادی در حالی که زندگی می کنند. هر زمان که وجود دارد بیش از حد تاثیر satsanga و svadhyaya معنوی و آتش بیشتر می شود حجیم و پر انرژی. ما به طور معمول تجربه این جهش معنوی آتش سوزی در این شرکت از لحاظ معنوی تکامل روح در یک sadhana اردوگاه و یا متمرکز تمرین معنوی در انزوا مثل anushthan.

یکی به فراتر از فیزیکی و روانی آگاهی به کیهانی الهی آگاهی حداقل برای یک لحظه قادر به احتراق رخ می دهد. شادی حاصل از ارائه خدمت خالصانه مؤمن پرستش انتخاب خدای آرامش ذهن در حالت مراقبه و یا فلش شهود ناشی از بازتاب حکمت تدریس فراهم می کند یک ضرب المثلی جرقه. هنگامی که آتش روشن شده است مواد قابل اشتعال و اکسیژن مورد نیاز برای نگه داشتن آتش در حال سوختن است.

قوی معنوی ضربه به تولید آتش به ادامه. برای متوجه شدم و تکامل روح وجود دارد یک جریان ثابت از brahmakara vrittis الهی, افکار, با انقراض vishayakara vrittis, افکار دنیوی. این دولت است كه به صورت خودکار احتراق حرارت که در آن هیچ احتراق جرقه مورد نیاز است. در واقع آنها جاودانه در طبیعت الهی برای همیشه لطفا برای و معنوی در آتش زنده است برای همیشه و بدون نیاز وجود دارد برای هر احتراق را به محل.

محصولات فیزیکی آتش اکسید گازهای مختلف و عناصر باقی مانده معدنی خاکستر. گازها مانند دی اکسید کربن باید بسیاری از اثرات نامطلوب مانند و باعث گرم شدن کره زمین به عنوان آنها ترویج اثر گلخانه ای. محصولات معنوی آتش بی ضرر و انتشار چندساله صلح و آلیاژی سعادت.

کتاب مقدس اشاره به معنوی آتش که آتش از دانش و یا به خوبی روشن چراغ. گیتا منتقل می کند که فقط به عنوان فروزان آتش را کاهش سوخت و به خاکستر آتش از دانش نوبت همه حال حاضر و انباشته اقدامات به خاکستر. این به این معنی است که همه انباشته عمیق و ریشه دار samskara برداشت و vasanas ظریف خواسته های سوخته هستند به طوری که آنها نمی جوانه زدن دوباره و یک سالک می شود از تبعید دایره تولد و مرگ.

به همان اندازه مهم است که متوجه روح آگاه از چهل عبور می کند فراتر از غم و اندوه در این تولد – Tarati sokam atmavit iti, می گوید: Chhandogya Upanishad. Shvetashwatara Upanishad توجه شعله معنوی به عنوان شناسایی خود با nitya nija svarupa خود ضروری طبیعت به موجب آن روح روشن برسد تحقق وحدت با Brahmn, Paramatma. معنوی آتش گرفته می تواند به عنوان هر دو معنی و پایان هدف الهی زندگی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>