تجزیه و تحلیل مستند بار

در این روز, چند ماه پیش, ما همه بحث در مورد تاج به آرامی به دور یک کابوس است. ما آگاه نیست در مورد آنچه در آینده است. و ما تا به حال فقط شروع به یادگیری به این موضوع به طور جدی هنگامی که نخست وزیر ما اعلام Janta مقررات منع رفت و آمد برای یک روز کامل. او همچنین به ما دستور به ضرب و شتم برخی از thaali را با karchhi است ، و یا به سادگی کف زدن که شب در حمایت از ما, پزشکان پلیس دفاع و پاکیزگی و مسئولان و هر کسی که dedicatedly مبارزه با این ویروس قرار دادن زندگی خود در معرض خطر است. اکثر سرخپوستان اطاعت, اگر نه همه. برخی از مردم هنوز هم می تواند دیده می شود نقض مقررات و رومینگ در جاده ها اما به طور کلی آن را به خوبی رفت. به زودی مرحله جدید آغاز شد و همه ما قرار بود به ماندن در خانه به منظور ایمن ماندن. این مستند به وجود آمد.

یکی توسط یکی از بسیاری از محصولات و خدمات به بستن جاده ها رفت و تقریبا خالی و یک تغییر عظیم دیده می شد در زندگی مشترک. ترین شغل در حال حاضر تبدیل شد کار از خانه خدمتکار و آشپز بودند همه داده شده در همه جا اعضای خانواده صرف زمان بیشتری را با هم کلاس های آموزشی شد و در حال حاضر در حال اجرا آنلاین ، برخی از ضد عناصر اجتماعی سعی کردم به چیزهایی بدتر عمدا گسترش این ویروس از طریق میوه ها و تف اما بعدها پس از عمل توسط مراجع ذیربط. انسان معمولی بود که ترس و از این رو شروع به گرفتن اقدامات صمیمانه. پس از همه, پیشگیری بهتر از درمان است. وب سایت های تجارت الکترونیکی قطع صفحه اصلی ارائه محصولات خود را برای برخی از زمان تا زمانی که سناریو بهبود کمی و وجود دارد برخی از کمک در مستند. برخی از مکان های مهر و موم شد برای برخی از زمان و بین دولت حرکت بود از سوال در این مدت. در واقع در بعضی از نقاط آن را هنوز هم است. متحده بودند به 4 نوع تقسیم مناطق گسترده – منطقه سبز, نارنجی, منطقه, منطقه قرمز و مهار منطقه – در چیدمان صعودی چیدمان از خطر بر اساس تعداد Coronavirus بیماران در آن منطقه است. کل عمومی جرم گیر کرده است و حتی در حال حاضر در منطقه و مهار منطقه از جایی که ترک ممنوع است به طوری که سرایت کنترل می شود.

از زمانی که دولت اعلام کرد که مرکز مستند 1.0 تا پایان مستند 5.0, انسان شیوه زندگی تغییر جهان. با پوشیدن یک ماسک به عنوان به زودی به عنوان ما ترک آستانه ما محل و مطابق با اصول بهداشتی ما دست ما به محض ورود به خانه یا هر مکان عمومی, در صورت نیاز, در حال حاضر باید. ازدواج, مراسم تشییع جنازه و دیگر مراسم های در حال اجرا با تعداد محدودی از مهمانان و تنها تشریفات لازم است. در یک خانواده اعضای صرف زمان بیشتری را با هر یک از دیگر. بسیاری از مردان درک اهمیت در حال رشد-از نقش های جنسیتی و آینده رو به جلو برای کمک به همسران خود در کارهای خانه. زنان باید مورد استفاده در این زمان برای آزمایش با دستور العمل های جدید و هک. بچه ها در حال لذت بردن از خانه-اقامت بیش از همیشه چرا که آنها هر دو پدر و مادر در سراسر همه بار بر خلاف سال گذشته تابستان است. در همان زمان برخی از ما شدیدا از دست رفته توانایی برای رفتن در گردش بیش از حد. برای برخی از افرادی که در گیر شده و دور از محل سكونت خود را برای مدت زمان طولانی در حال حاضر فاز احساس می کند مانند زندان. بسیاری از مردم تبدیل شده اند امید نا امید در این دولت است. در ضمن ما از دست رفته برخی از مهم زندگی نیز از جمله افراد مشهور, دفاع, مردم, پزشکان, درمان کرونا و alikes.

زمان مستند 5.0 به پایان رسید و باز 1.0 شروع همه ما آنقدر محتاط برای ما ایمنی است که در وجود بسیاری از خدمات فضای باز آمدن در عمل ما در حال حاضر به حرکت در خارج از مکان ما را تا زمانی که هیچ گزینه ای دیگر است. خرید آنلاین انجام شده است اما به سرعت پس از گرفتن محصولات ما تحویل داده و ما را به نگه داشتن آنها را در کنار یک زن و شوهر از روز و مطابق اصول بهداشت کردن یا شستن دست با دقت هر زمان که ما باز همان است.

حتی در حال حاضر بیشتر و بیشتر تاج موارد در حال آمدن به نور و با گذشت هر روز از آن برخی از بازیابی و دیگران از دست دادن زندگی خود را. مهاجرت به و از این کشور همچنین در نظر گرفتن محل تنها برای نام برد. مترو قطار و راه آهن هند در حال مواجهه با عواقب آن نیز هست. واقعا تعریف از یک زندگی عادی است بسیار تغییر کرده است. و این تغییرات هستند که قرار است به ماندن برای یک زمان قابل توجهی قبل از آمدن به آنچه در آن استفاده می شود.

کاملا مثبت بخشی از همه است که اتفاق می افتد این است که ما انسان ها نمی گرفتن مادر طبیعت به همان اندازه داده شده به عنوان قبل از. در حال حاضر ما می دانیم که ارزش همه نعمت که طبیعت ما را فراهم می کند معمولا بدون قید و شرط. ما را توسعه داده اند یک محبت در قلب ما برای بسیاری از چیزهای گرانبها ما را به چشم پوشی از قبل است.

در حال حاضر آخرین نگرانی جامعه ما این است که رفتن را از طریق در مورد بازگشایی مدارس و کالج ها و این ممکن است به نظر بسیار مهم و تاثیر بیشتر در شیوه زندگی ما و ایمنی از ویروس. همچنین معقول آنهایی که در میان ما در حال تمرکز بر رفتن برای چیزهای ساخته شده در هند خود را در برابر انتخاب مارک های وارداتی به ویژه چینی. گفتنی است که چین است که برگزار می شود مسئول kickstarting این بیماری همه گیر. به طوری که آن را نیز متهم به آغاز گسترش سرایت عمدا.

به عنوان اگر همه نگه داشتن خود و یا انگشتان دست خود را عبور در حالی که انتظار برای خطر برای آرام کردن اگر نه بلافاصله ممکن است به عقب بر گردیم به حالت عادی. همه با صبر و حوصله یا بی صبرانه در انتظار لحظه ای که ما به شنیدن این که این بیماری ریشه کن شده است با ریشه از کشور ما و آن را نمی خواهد دوباره در حال حاضر. در واقع همه گیر عمل کرده است مانند یک چشم بازکن برای کل بشریت است و این به ما چه ما را درس جدی است یا نه. آن زمان ما بیدار به عنوان افزایش یافته و منجر به یک زندگی بسیار بهتر و با کیفیت تر از قبل است. در حال حاضر این است که ما نیاز به ایستادگی ایران صرف نظر از هر نوع تنوع است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>