دستگاه های آنالوگ در مذاکرات برای خرید رقیب ماکسیم حدود 20 میلیارد دلار

ماکسیم نیمه هادی ها استفاده می شود در انواع تنظیمات.

عکس: برنت Lewin/مهر نیوز

نیمه هادی ساز دستگاه های آنالوگ وارز. در مذاکرات برای خرید رقیب ماکسیم یکپارچه محصولات Inc. برای حدود 20 میلیارد دلار چه خواهد بود یکی از بزرگترین ادغام معاملات از سال به گفته افراد آشنا با این موضوع.

آنالوگ و ماکسیم در حال بحث در مورد همه سهام معامله است که می تواند نهایی شود به محض دوشنبه, هر چند آن تضمین شده نیست و بحث هنوز هم می تواند سقوط از هم جدا.

ماکسیم در حال حاضر ارزش بازار حدود 17 میلیارد دلار است.

باید یک معامله گرد هم می آیند ماکسیم سهامداران خواهد خود را در حدود 30 درصد از ترکیب شرکت خواهد بود که به ارزش کمتر از 70 میلیارد دلار از جمله بدهی یکی از مردم گفت.

شده است وجود دارد سراسیمگی از فعالیت در صنعت نیمه رسانا به عنوان تراشه سازان به دنبال مقیاس و گسترش محصول خود را به اوراق بهادار در یک جهان که در آن اقلام روزمره از ماشین به ماشین لباسشویی به طور فزاینده ای در ترکیب تراشه به لینک به اینترنت.

ماکسیم نیمه هادی ها استفاده می شود در انواع تنظیمات از جمله صنعتی خودرو و مراقبت های بهداشتی. این شرکت تاسیس شد در سال 1983 است و در سن خوزه کالیفرنیا.

آنالوگ با ارزش بازار حدود 46 میلیارد دلار است که بر اساس در نوروود جرم. این شرکت ها برگزار می شد و برای سال.

هر دو ماکسیم و آنالوگ هستند بازیکنان اصلی در آنالوگ نیمه هادی ها در زمینه هایی مانند مدیریت برق برای باتری خودرو. ترکیبی از این دو ایجاد خواهد عضلانی تر رقیب را به Texas Instruments Inc., رهبر در آنالوگ نیمه هادی ها با $119 میلیارد ارزش بازار است. آنالوگ نیز به دست آوردن دسترسی به ماکسیم ارتش از مهندسین سخت افزار.

آن خواهد بود که بزرگترین در ایالات متحده ادغام تا کنون این سال, با توجه به داده ها از Dealogic. حجم معامله در سراسر جهان کاهش یافته آغاز و در اواسط مارس به عنوان fallout از coronavirus همه گیر باعث شد بسیاری از شرکت ها برای قرار دادن ادغام آرمان در خود نگه دارد اما به تازگی نشان داده شده است نشانه هایی از بازگشت به زندگی. خالی-بررسی شرکت قصد دارد به خرید سلامت-مراقبت-ارائه دهنده خدمات MultiPlan در یک معامله به ارزش حدود 11 میلیارد دلار از جمله بدهی وال استریت ژورنال همچنین گزارش روز شنبه.

هنوز هم ادغام حجم پایین حدود 50 درصد در سطح جهانی تا کنون در سال 2020 در شرایط دلار در مقایسه با سال گذشته است.

تراشه بخش شده است یک منبع قابل اعتماد از معاملات برای سال. کمی بیش از یک سال پیش آلمانی تراشه ساز Infineon Technologies AG توافق برای خرید Cypress Semiconductor Corp. برای 8.4 میلیارد یورو (حدود 9.4 میلیارد دلار). تأکید بر پیچیده نظارتی موشکافی ذاتی به نیمه هادی معاملات که معامله فقط بسته در ماه آوریل است.

همچنین در سال گذشته NXP Semiconductors NV توافق به دست آوردن Marvell Technology Group Ltd. ‘s مجموعه ای از Wi-Fi و بلوتوث و فن آوری در Semiconductor Corp. زده 1.1 میلیارد دلار برای مقابله Quantenna Communications Inc.

ایالات متحده و مقامات چینی ایستاده اند و در این راه از برخی نیمه هادی می پردازد. در 2018, کوالکام , Inc. اوراق آن 44 میلیارد دلار برای مقابله NXP که آن را شکست خورده را به نفع خود چینی تایید تقریبا دو سال پس از آن اولین بار اعلام کرد حتی اگر معامله نمی شامل یک شرکت چینی است.

Broadcom , Inc., در طول تاریخ شناخته شده برای نیمه هادی است که به تلفن های همراه و تجهیزات شبکه در سال های اخیر معطوف به نرم افزار ادغام و پس از آن خنثی در تلاش برای خرید کوالکام برای بیش از 100 میلیارد دلار.

هر معامله بین آنالوگ و ماکسیم به احتمال زیاد نیاز به تایید از تنظیم کننده در آمریکا و چین و اتحادیه اروپا است.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de