بعید است بس: کیپ تاون باندهای تحویل مواد غذایی در میان مستند

کیپ تاون, آفریقای جنوبی

پرستون جدید ماسک صورت است مزین با ستاره ها و خطوط پرچم ایالات متحده است.

در حالی که حفاظت از او را از coronavirus آن را به طور معمول هم با قرار دادن او در معرض خطر در Manenberg یکی از تعدادی از خشونت و محله های فقیر در حومه کیپ تاون به عنوان شناخته شده کیپ آپارتمان. ماسک رنگ شناسایی پرستون به عنوان یک عضو از آمریکایی ها یک باند جنایی معمولا ناخوشایند در چمن رقیب سخت شهر ،

“آنها می خواهم به من شلیک کنید,” او می گوید با آنچه به نظر می رسد به یک لبخند چشم خود را crinkling.

اما امروز او کار side-by-side با دیگر بدنام اعضای باند برای ارائه نان و آرد و سبزیجات به خانواده های فقیر که در حال مبارزه در آفریقای جنوبی coronavirus مستند که بسته شده است و صنایع و چپ های بسیاری در Manenberg بدون کار.

پرستون می ایستد در یک حیاط با دیگر اعضای باند در میان بعید است بس رکوع سر خود را به عنوان دنی عضو ارشد سخت شهر می گوید: دعا و نماز. کلاه برداشته و سلاح برگزار می شود پشت در پشت.

“ما [باندهای] آیا تصمیم به با هم کار کنند برای کمک به” دنی گفت. “و ما باید بدون مشکل [با یکدیگر] را ببینید. هیچ مشکل.”

این پروژه آغاز شده توسط اندی استیل-Smith, استرالیا شناخته شده به عنوان “باند کشیش.” آنها سوار در پشت وانت کامیون و تریلر جهش به حمل اقلام به خانه و آشپزخانه سوپ.

آقای استیل-اسمیت گفت که “به محض این که این بچه ها فرصت داده شد برای انجام کاری خوب آنها را برداشت و این فرصت را با هر دو دست هستند و فقط wringing آن را برای همه چیز آنها می توانند.”

باندهای همچنین سود گرفتن برخی از مواد غذایی به عنوان به خوبی به عنوان فرصتی برای ماندن مربوطه در زمان دشوار است. آنها همچنین به نظر می رسد برای لذت بردن از نقش امروزی رابین هود.

هنوز هم این کار آنها از فروشندگان مواد مخدر و بسیاری از قاتلان است. بسیاری از آنها را خالکوبی که شناسایی آنها به عنوان اعضای از زندان “اعداد” دار و دستههای که کارشناسان می گویند به مراتب خشن تر.

کسی که فکر نمی کند که بسیاری از اعمال خوب خود را توسط J. P. Smith, که با این نسخهها کار در دفتر شهردار کیپ تاون مسئول ایمنی و امنیت. او می گوید خود را کسب و کار واقعی است که قتل و اخاذی قاچاق مواد مخدر و اسلحه و حفاظت از راکت و فساد پلیس و قضات با اشاره به وجود 900 باند مربوط به قتل در کیپ تاون منطقه در سال گذشته است.

“هیچ کدام از آن از بین می رود زیرا گانگستر به طور ناگهانی تظاهر به انجام کاری خوب” آقای اسمیت گفت. “تروما آنها تحمیل جوامع برای دهه نخواهد بود فراموش شده برای چند قرص نان.”

Manenberg ساکن Cristal van Rensburg می گوید دو کشته شدند اعضای باند. برادر و سایر بستگان نیز در باندهای و او می گوید: او اغلب می بیند او عموزاده’ قاتلان در خیابان.

“در آغاز دشوار بود,” او گفت:. “این یک احساس خوب به از دست دادن کسی و می دانیم که کسی که صدمه دیده است خانواده خود را در راه رفتن گذشته شما در هر روز است. شما ببینید در Manenberg که بخشی از زندگی است.”

با وجود زیبایی آن شهر کیپ تاون قرار گرفت در سال گذشته به عنوان 11th ترین-خطرناک شهر در جهان است. با توجه به Mexico City-بر اساس شهروند شورا برای امنیت عمومی و عدالت کیفری که وارد لیست کیپ تاون حال 2,868 قتل در سال 2018 دوم-ترین در لیست پشت کاراکاس, ونزوئلا.

اقدام به آتش بس است به همراه توزیع مواد غذایی و آقای اسمیت گفت: پلیس باید گزارش کاهش مشکل در Manenberg در هفته های اخیر.

اما واقعیت تلخ این است که هنوز هم مشهود است.

در طول غذا, تحویل وانت برخورد افرادی که می گویند یک مرد بوده است چاقو به مرگ و قربانی است که عضو یک باند شناخته شده به عنوان باهوش Kidz.

Santjie یک رهبر محلی این باند که سوار بر آقای استیل-اسمیت کامیون قبلا ساخته شده یک نظر تبدیل شده است که به طور ناگهانی مرتبط: “زندگی در اینجا بسیار سریع است. آن را بسیار سریع است.”

ساکنان Manenberg به نظر می رسد زندگی می کنند یا در دولت-مسکن ساخته شده بلوک به نام “دادگاه” و یا در اتفاقی خانه های بینام و نشان در خیابان.

مقر آمریکایی ها است, multistory, دخمه پرپیچ و خم با “خوش آمدید 2 ایالات متحده” ناخوانا بر روی آن. در سراسر خیابان است و بیشتر نقاشی های دیواری, اشتباه و شاید اشتباه: “خدا دوست دارد Manenburg.”

محله ایجاد شده توسط آفریقای جنوبی آپارتاید دولت در سال 1960 به عنوان یک زمین آزادسازی فقیر غیر سفید پوستان بودند که خارج از شهر کیپ تاون نخست زمین. آقای استیل-اسمیت آن را به عنوان توصیف “فراموش شده” و فاقد امید.

دنی Preston و Santjie که صحبت به آسوشیتد پرس در شرایطی که تنها نام اول خود را استفاده می شود زیرا آنها متعلق به باندهای جنایتکار می گویند آنها را در حد معمول است: تمام ضرب گلوله کشته شده است و تمام شده است ،

دنی می گوید که او در پشت میله های زندان برای 29 سال برای قتل و سرقت مسلحانه. دو نفر دیگر مشخص نیست جنایات خود را. Santjie جوانترین از سه شده است “و” چندین بار او می گوید.

هر سه شاهد پیوستن به باندهای طبیعی – پسران استخدام در سنین نوجوانی یا جوان.

پرستون می گوید او ممکن است در نهایت ترک باند خود را, اما دنی هشدار می دهد: “اگر شما به نوبه خود پشت خود را در باند خود را, شما یک هدف است.”

“یک خائن” پرستون موافق است.

ترک باند به معنی از دست دادن حمایت می کند. محلی رود که تنها راه مطمئن برای خروج از یک اسکودوی کیپ آپارتمان باند مرگ است.

برگرد. اریک Hofmeyer استفاده می شود به عنوان یک عضو از شهر, گروه, پیوستن به زمانی که او 9 اما در سن 21 در 1980s. او می گوید: او جان سالم به در برده دارویی و نقدی توسط باندهای رقیب و همچنین فرار از مرگ هنگامی که پلیس قطع تلاش خود را باند او را بکشند.

او می گوید: مواد غذایی پروژه نشان می دهد که نسل جدید باز است به تغییر.

“من اعتقاد دارم که یک راه وجود دارد برای کسانی که مردان جوان,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>