یک طرح کلی هزینه-سود آزمون COVID-19 مستندات

وجود دارد گزینه های خوبی برای مقابله با این ویروس تنها حداقل-بدترین.

در 6 مارس سال 2020 به من پیشنهاد کرده بود که هند باید ادامه تماس با ردیابی به کم کردن سرعت گسترش است اما این نمی تواند به طور کامل آن را متوقف کند بنابراین ما باید به یک قوی پیشگیرانه حالت جداسازی افراد مسن. پس از آن است و دیگر اقدامات پیشگیرانه (ماسک و دستکش و sanitiser فاصله) بقیه جامعه می تواند بیشتر یا کمتر به کار ادامه خواهد داد تا یک واکسن است که در بر داشت و یا ویروس با این نسخهها کار راه خود را به آرامی به توسعه گله ایمنی.

بسیاری از مردم آمده اند در اطراف برای یک مشاهده مشابه از جمله گراهام Medley رئیس modeler از دولت انگلستان و تونی Blakely محترم دانشگاهی در استرالیا. سوئد و اسرائیل و مالت و بسیاری از جنوب شرق کشور زیر نسخه های مختلف از این رویکرد است.

اما دولت هند رفته کاملا متفاوت سفر با آن 21-day مستند موثر 00:00 ساعت 25 مارس سال 2020 پس از 1.4 میلیارد نفر صرف چهار ساعت توجه کنید.

تعداد زیادی از مهاجران جان خود را از دست داده اند (اکثرا فاقد) از این مستند شده مجبور به خستگی راه رفتن به خانه با پای پیاده برای صدها مایل با خانواده و کودکان است. بدون شک بسیاری از حساب نشده و میر رخ داده است در این دوره به دلیل موانع مختلف. خودکشی نیز باید افزایش یابد.

در این مقاله من طرح عناصر کلیدی یک هزینه-سود آزمایش برای ارزیابی مستندات. شاید مهمترین موضوع مورد توجه در این زمینه این است که کار کردن ارزش آماری از زندگی انسان با توجه به این که COVID-19 خطرات اعمال شدت به افراد مسن.

در حالی که هر فردی با ارزش و مهم به خود و خانواده و جامعه نیاز به یک منطقی (عملی) روش ارزش زندگی در یک بیماری همه گیر خود را بر اساس ظرفیت تولیدی خود در سال های باقی مانده از کیفیت زندگی است.

سوگند نامه بقراط اخلاقی در سطح فردی به سطح اجتماعی. یک راه فکر کردن به این است به درخواست پدربزرگ و مادربزرگ که آیا آنها می خواهند برای از بین بردن معیشت فرزندان خود و آموزش و پرورش خود را در نوه های خود را در چند سال بیشتر از بیمار زندگی است. ما با اکراه مجبور به رد رویکرد بهداشت حرفه ای که ارزش تمام زندگی به همان اندازه (به عنوان مثال دوی Sridhar اخیر جیر).

نظر دوم این است که در مورد پایان بازی و در ارتباط مدت از مستندات. این یک پارامتر مهم از هزینه های حاشیه ای از مستندات افزایش می دهد به طور چشمگیری با مدت. کوتاه مستندات تحمیل نسبتا جزئی هزینه دیگر آنهایی که به طور نامتناسبی بیشتر.

به من توضیح داد که در 26 مارس سال 2020 ما زندگی می کنند با کوتاه مستند اگر ما یک واکسن یا درمان در دست است. متاسفانه استرالیا ساعت صحبت کردن در مورد در شش ماه مستند بر اساس انتظار آن است که یک واکسن در دسترس تبدیل خواهد شد در شش ماه. اما این تضاد هر دو که خود معاون بهداشت و درمان افسر چه کسی گفته است که یک واکسن را 18 ماه “توسعه” – ترک به تنهایی به تولید 10 میلیارد دوز جهان نیاز دارد.

ما نیاز به شناسایی و شمارش مزایای مستندات. این شامل ارزش زندگی را نجات داد و همچنین غیر مستقیم (و ناخواسته) از جمله کاهش تصادفات.

اما به عنوان بوریس جانسون pandemic مشاور گراهام Medley یادداشت “اقدامات برای کنترل [ویروس] علت آسیب برساند”. این هزینه های مستقیم و غیر مستقیم.

مرحله چهارم این است که به حساب هزینه های مستقیم که برخی از آنها عبارتند از:

یک) از دست داده خروجی: OECD تخمین می زند که حدود 2 درصد از تولید ناخالص داخلی از دست داده است و در هر ماه از مستند (که آن را در ballpark 22 $تریلیون دلار در سطح جهان). مستندات و همچنین از بین بردن معیشت میلیون ها نفر که تحمیل هر دو مستقیم و هزینه های غیر مستقیم. صندوق بین المللی پول معتقد است که این ویروس تاثیر بسیار بدتر از بحران مالی 2008.

ب) تخریب دولت ترازنامه: مستندات خفه کردن جریان درآمد به خزانه وادار کردن دولت به قرض گرفتن. علاوه بر این مطالبات در خزانه را افزایش دهد به عنوان دولت باید برای حمایت از فقرا است. این دو آمار می تواند به جلوگیری دولت از اجرای بسیاری از غیر بیماری همه گیر ، آن را همچنین می توانید چندین دهه برای مالیات دهندگان به پرداخت این خسارات است.

پنجم ما باید آینده تعداد غیر مستقیم (مرتبه دوم) هزینه های مستندات. شاید بزرگترین این است که هزینه زندگی نیست زندگی به طور کامل یعنی از آسیب روانی. هنگامی که ما زندانی کردن مجرمان ما به آنها غذا بدهد اما حذف آنها از تجربه چیزی حیاتی – زندگی عادی. هزینه-سود در آزمون نیاز به تعداد این هزینه از انزوا از خرد و برنامه های از دست رفته شادی از دست دادن ساده تعاملات انسانی است. روانی مضرات در اینجا متوقف نمی. در برخی از موارد آنها می تواند منجر به خودکشی شده است. در دیگران آنها ممکن است رسوب خشونت و یا سوء استفاده از کودکان.

در میان هزینه های غیر مستقیم نیز افزایش دزدی و قتل به پلیس منابع منحرف به اجرای مستند. زیادی نگران من برای هند است که آن شکننده وضعیت نظم و قانون خواهد بود به طور چشمگیری خطر بیافتد توسط extended مستندات به عنوان برخی از فقیر – با هیچ چیز برای از دست دادن – توسل به گسترده جنایت در چشم پوشی با هند غیر قابل توصیف پلیس (که همچنین دارای یک سابقه طولانی در کار به عنوان یک تیم با مجرمان). هنگامی که اتفاق می افتد همه شرط هستند ، به این اضافه کردن خطر جمعی شورش. هند منفجر می توانید با تمدید مستند.

ششم ما باید به حساب هزینه های افزایش چشمگیر نابرابری. این است که عمدتا فقیر هستند که تحت تاثیر تمدید مستندات – غنی خواهد پیدا کردن یک راه به پناهگاه خود را. غنی نیز موفق به فروش سهام خود را خیلی زود و خرید آنها را در پرتاب-دور قیمت همراه با دارایی های که فقیر را در آتش فروش.

به طور کلی هزینه های حتی کوتاه مستند برای هند خواهد بود وحشتناک. این زمان ممکن است برای ایجاد صلح با این ویروس. درست مثل پدر و مادر خوشحال هستند که خود را فرزند می شود, آبله مرغان آن را به عنوان آن را می دهد مصونیت مادام العمر پس از آن ممکن است تبدیل به یک مراسم از تصویب برای فرزندان ما به COVID-19.

در هر صورت دیر یا زود وضعیت مالی تبدیل خواهد شد بسیار وخیم است که همه زیپو صحبت از “صرفه جویی در تمام زندگی” جایگزین کنید با: “اجازه دهید هر آنچه در آن طول می کشد برای نجات کشور ما”. و بهتر است که این “هر آنچه در آن طول می کشد” بر اساس تجزیه و تحلیل منطقی و نه Tughluq مانند اقداماتی که ما تا کنون دیده می شود.

هند نیاز به نیش گلوله و شروع به در حال توسعه گله ایمنی در تلوتلو خوران به ویژه به دلیل مهار کار نمی کند با این ویروس. ما باید منزوی کردن افراد مسن و آسیب پذیر و اجازه دهید این ویروس در یک شیوه ای کنترل می شود. اگر درمان می رسد ما می توانیم تجدید نظر در این استراتژی است. اما در حال حاضر یک پرنده در دست (مبهوت گله ایمنی) است که ارزش دو بوش (واکسن و مواد مخدر).

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>