یک فرصت برای یادگیری به تنهایی بدون اینکه تنهایی

این تنهایی ناشی از بی سابقه بحران جهانی باز کرده است تا مناظر جدید برای استفاده از انزوا. حتی در این زمان تاسف ما می توانیم پیدا کردن مثبت متوجه باشند که ما اصالت رشد در یک فضای آزاد است که تحت تاثیر خارج از ضرب و شتم بر ما به فلج ما ذهن خلاق. هر یک از ما باید یاد بگیرند برای پیدا کردن untroubled عقب نشینی در درون ما در حالی که آگاهانه متوجه باشند که این هیچ وقت برای خواب زمستانی.

در مورد من تنهایی نیست بستگی به حضور یا عدم حضور مردم است. بر خلاف من از آن متنفرم اگر کسی دزد ارزشمند من, تنهایی و بدون در بورس ارائه درست و معنی دار شرکت و یا همراهی. ما باید متوجه باشید که اگر ما تنها هنگامی که ما به تنهایی, ما در شرکت بد هستند. این مایه تاسف جهانی تلاطم به ما داده است یک فرصت نادر به یاد بگیرند که چگونه به متعلق به خود است. آن را فرصتی برای یادگیری به تنهایی و بدون تنها بودن است.

اولین چیزی که من تصمیم به انجام ریختن برخی کیلو اضافی. اگر وزن مقیاس اندازه گیری ارتباط من با گرانش من قصد سرپیچی از جاذبه آنجا که من می توانم. این البته یکی از بسیاری از تلاش های بیهوده ساخته شده توسط من در گذشته است. من همچنین از خواندن کتاب در قانون و بدون هر گونه قانون در آنها است. من یک مجموعه برخورد با جنبه های از طنز در قانون (هر چند این ممکن است صدای مانند oxymoron) که بیشتر آن خوانده نشده باقی مانده اند. من حتی سعی کردم از دست من در پخت و پز, تنها برای پیدا کردن از خانواده من است که من به طرز وحشیانه ای بد طبخ.

مهم این است که سعی کنید به عنوان جالب به عنوان امکان پذیر است — به خود و خانواده خود را — و به بیان یک عذرخواهی به زمین که به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که برای تعمیرات در حالی که برای. این زمان به فرو رفتن در مورد آنچه انسان انجام داده است به طبیعت است که به نظر می رسد شورش توسط کدکن همه ما در خانه های ما اگر به عنوان زنگ به homo sapiens: “به اندازه کافی به اندازه کافی است”.

برای خواندن سایر حسابها و تجارب شهروندان کار از خانه با توجه به این مستند اینجا را کلیک کنید

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de