A(n) تاریخی در تحول استفاده از a/an

تعداد کمی از مردم که مخالف گسترش coronavirus است تاریخیداشتن “بزرگ و ماندگار اهمیت است.” (ما امیدواریم که که آن را به زودی تاریخی, “مربوط به وقایع گذشته” بیش از حد.) انگلیسی زبان انجام مخالفم هر چند گاهی اوقات به شدت – در مورد نحوه استفاده از این دو واژه با نامحدود مقالات یک/یک. آن را “یک رویداد تاریخی” و یا “یک رویداد تاریخی”? و چه چیزی در پشت این استدلال?

مشکل قدمت آن به نورمن فتح انگلستان در 1066. قبل از ویلیام فاتح تاخت و تاز پیر انگلیسی بود مالامال از گلویی ثانیه را به عنوان اولین کلمه از شعر “بئوولف”: “Hwaet!” (چه!) زبان فاتحان, نورمن, فرانسوی, بود پر از ثانیه های بیش از حد, اما تنها زمانی که نوشته شده است. پس از آن بود از تبار آمریکای لاتین اغلب املای کلمات مانند افتخار, طنزو گیاه با “h” به عنوان لاتین, حال, حتی در حالی که آن را کاهش صدا در تلفظ. واژه فرانسوی “متوسط یا تسلیم شده” برای مثال اغلب نوشته فروتن اما تلفظ “umble.”

انگلیسی به تصویب رسید این کلمات و ادامه داد: به طلسم و می گویند آنها همان راه را برای صدها سال. در اواخر قرن 19 بارون Aldenham مدیر بانک انگلستان شکایت هنگامی که سردبیران فرهنگ انگلیسی آکسفورد را رد کرد و خود را تلفظ طنز – “yumour” – به عنوان “منسوخ شده است.” در همین حال برخی از گویش های زبان انگلیسی تا به حال کاهش یافته و تقریبا همه خود را در ثانیه را نه فقط کسانی که در کلمات مشتق شده از فرانسه است. از جمله “h”انداختن آمد به دیده می شود به عنوان وحشتناکی پایین کلاس و بد تربیت; فکر می کنم Eliza Doolittle در “My Fair Lady.”

ویکتوریا طبقات متوسط به تصویب رسید “h” به عنوان یک راه برای افتراق خود را از Elizas جهان, تلفظ حرف هنگامی که آن را شروع یک کلمه. ویکتوریایی کردم “h” happy هر چند که آنها شروع به hypercorrect, enunciating “h” در هر کجا که آن را در بر داشت و حتی در برخی از فرانسوی مشتق شده از کلمات – بیمارستان و هتل ،

هر چند تلفظ و اجتماعی اهمیت “h” تغییر اساسی در قرن 19 ما آشنا قوانین به صورت نامحدود مقالات هنوز هم اعمال می شود. اگر شما آسپيره “h” در هتلآن را “یک هتل” از آنجا که ما با استفاده از “a” قبل از همخوان برای تلفن های موبایل. اگر شما کاهش یافته است “h” و گفت: “otel,” شما “یک” از آنجا که در مورد کلمه آغاز می شود با یک واکه صدا.

نه همه فرانسوی مشتق شده از کلمات ساخته شده پرش در همان زمان ، بسیاری از مردم به زبان انگلیسی گفت: “یک otel” حق به 1940s و آمریکایی ها هنوز هم می گویند “یک akinrinoye” هنگامی که صحبت کردن در مورد گیاهان.

Multisyllabic فرانسوی مشتق شده از کلمات مانند همیشگی, تاریخیو تاریخی هستند دول عقبمانده در این انتقال به enunciated “h.” آنها تاکید دارد در دوم هجا به طوری که “تاریخی” رول کردن زبان آسان تر از “تاریخی.” یک سوم از انگلیسی زبانان در نتیجه هنوز هم نوشتن “یک” با این کلمات.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im