یک احساس است که فقط یک احساس

توسط Thich Nhat Hanh

هنگامی که شما یک احساس قوی مانند ترس یا ناامیدی شما باید بدانید که چگونه به مراقبت از آن را به دلیل آن می تواند طاقت فرسا. که در آن نقطه شما می توانید می گویند: “در حال حاضر لحظه ای لحظه شگفت انگیز” از آنجا که احساسات خود را بسیار دردناک است بنابراین قریب به اتفاق. اما یاد بگیرند که چگونه برای مقابله با این احساسات به آن را در آغوش چرا که در هر یک از ما وجود دارد بذر تمرکز حواس است.

تمرین لمس است که بذر هر روز در حالی که راه رفتن ، نشستن و تنفس و لبخند زدن یا خوردن; کشت که انرژی تمرکز حواس است. در هر زمان شما نیاز دارید که انرژی فقط لمسی است که دانه های انرژی و به طور ناگهانی است که انرژی متولد خواهد شد. شما می توانید آن را به آغوش احساسات خود را. اگر شما موفق فقط یک بار در انجام این کار شما باید صلح; شما دیگر نمی خواهد ترس از احساسات قوی.

نگاهی به یک درخت در طول یک طوفان; شما می بینید که آن شاخه و برگ درختان به عقب و جلو خشونت در باد قوی. شما فکر می کنم که درخت را نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر طوفان. شما می خواهم که زمانی که گریبانگیر توسط احساسات قوی. شما احساس می کنید که مانند درخت شما بیش از حد بسیار آسیب پذیر است. شما می توانید هر زمان. اما اگر شما مستقیم توجه شما را به تنه درخت می بینید همه چیز متفاوت است. شما ببینید که درخت جامد است و عمیقا ریشه در زمین و به دلیل آن است که ریشه در خاک, آن را نمی توان دمیده دور.

به طور مشابه هر یک از ما در حالت نشسته یا ایستاده است مانند یک درخت است. هنگامی که طوفان از احساسات خود را که در حال عبور از, آیا ماندن در قلب طوفان در سطح مغز یا قلب آن خطرناک است. آوردن احساسات خود را به سطح ناف خود. که تنه ترین بخش جامد از خودتان است. کسانی از شما که عمل طب چینی و یوگا می دانم که در حال حاضر. خود را به ارمغان بیاورد تنش پایین کمی زیر ناف و تمرین متوجه تنفس. آگاه از ظهور و سقوط شکم خود را. در حالت نشسته به شما احساس بسیار بهتر است. فقط نفس بکشم. فکر نمی کنم از هر چیزی. تنفس از طریق جنبش ظهور و سقوط شکم خود را. تمرین در این راه برای 10 یا 15 دقیقه و احساسات قوی از بین خواهد رفت.

برای کسانی که نمی تواند ایستاده قوی احساسات درد و رنج خود را آنقدر بزرگ است که آنها بر این باورند که تنها راه برای پایان دادن به آن است که با کشتن خود را. است که چرا بسیاری از افراد جوان خودکشی چرا که آنها نمی توانند هر راه دیگر. آنها نمی دانند که چگونه به مراقبت از خود احساسات قوی. اما ما می دانیم که یک احساس است که فقط یک احساس است. آن می آید می ماند و سپس از بین می رود. چرا ما باید به مرگ به خاطر یکی از احساسات ؟ ما خیلی بیشتر از احساسات ما است.

طول بحرانی عاطفی لحظه اگر ما می دانیم که چگونه و کجا پناه اگر ما قادر به تنفس در داخل و خارج و تمرکز توجه ما بر ظهور و سقوط شکم ما برای 15 20 یا 25 دقیقه پس از آن احساسات طوفان را دور رول و ما زنده خواهد ماند.

توسط بازمانده احساسات قوی ما تجربه صلح است. ما دیگر نمی ترسم. دفعه بعد آن ساده تر می شود و ما می دانیم که ما زنده خواهد ماند.

Ahimsa اعتماد نشان دهنده Thich Nhat Hanh در هند. برای آنلاین مذاکرات خلوت و مدیتیشن با تمرکز حواس جلسه به www.ahimsatrust.org, [email protected]

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net