یک درآمد لحظهای است که می درخشد نور را در یک کثیف اقتصاد

یک اکسون موبیل عمل پالایشگاه نفت در انگلستان نگه داشتن چشم در این شرکت پایین دستی در عملیات آینده خود را گزارش درآمد.

عکس: لوک مک گرگور/مهر نیوز

درآمد نجومی است زمان خوبی برای نه تنها ارزیابی سلامت از شرکت های بزرگ امریکا بلکه یک فرصت برای به دست آوردن یک تصویر از حالت مصرف کننده.

به گزارش رول در, سرمایه گذاران خواهد بود و غرق در داده ها و می توان آن را دشوار است به خصوص در این نامشخص محیط اقتصادی برای شناسایی بیشتر گفتن اعداد. Coronavirus همه گیر شده است یک مزیت به برخی از بخش ها مانند فن آوری در حالی که ضرب و جرح شرکت در بخش مالی و انرژی صنایع.

ناهموار عملکرد منعکس شده است در بازار بازده این سال است. S&P 500 است فقط 0.2 درصد در سال 2020 است. بخش فن آوری اتحاد رسید 17%, در حالی که بخش مالی و انرژی گروه را 22 درصد و 39 درصد بود. با توجه به شکاف گسترده ای سرمایه گذاران نیاز به تجزیه و تحلیل داده ها در سراسر بخش. در اینجا چند معیارهای کلیدی برای تماشای:

گرداب را در آمریکای شمالی فروش

گرداب WHR -1.21% Corp. باعث می شود واشر, خشک کن, و لوازم آشپزخانه پس از فروش آن روند نشان می دهد صاحب خانه اشتها برای ليزينگ اقلام است. صفحه اصلی انبار Inc. و لاو Cos. ارائه محصولات مشابه, اما آنها به فروش بسیاری از چیزهای دیگر آن است که غیر ممکن است بدانید که این اندازه از فردی خرید.

گرداب سه ماهه در آمریکای شمالی فروش شده بود خیلی ثابت و در حدود 3 میلیارد دلار برای دو سال گذشته است. تضعیف آنها را به $2.5 میلیارد دلار در سه ماهه اول و انتظار می رود به سقوط به 2.3 میلیارد دلار در سه ماهه دوم. تحلیلگران انتظار نداریم که یک بازیابی به قبل از سطح تا سه ماهه سوم سال 2021 با توجه به FactSet. گرداب سهام به 3.4 درصد در سال جاری.

گرداب برنامه ریزی شده است به گزارش نتایج چهارشنبه.

تخفیف-فروش فروشگاه

برای یک حس چگونه مصرف کننده است مراتب نگاهی به فروشگاه های تخفیف.

هنگامی که بار سخت و آمریکایی ها به دنبال صرفه جویی در پول تخفیف فروشگاه آشکار مقصد. بنابراین در حالی که افزایش فروش در حال خبر خوب این نشانه آن است که بار ممکن است دشوار وجود دارد.

Walmart Inc. ، بزرگترین خرده فروش است که یک پروکسی خوب برای دولت از مصرف کننده. اما خارج شده است در تلاش برای فروش بیشتر مجلل محصولات و رفتن پا به پا آنلاین با آمازون.com , Inc.

سازمان دیده بان برای دلار کلی Corp. ‘s فروش. این 16,000 فروشگاه در 46 متحده پس از آن گسترده برسد. فروش در حال افزایش بود از طریق 2018 و 2019 به عنوان ایجاد شغل و رشد اقتصادی بودند کاهش تدریجی خاموش. آنها دوباره در سه ماهه اول و انتظار می رود به پست شب دوم نیز هست. دلار کلی سهام هستند تا 21 درصد در این سال در حالی که خارج شده است تا 11 درصد است.

دلار به طور کلی هنوز به مجموعه ای از درآمد تاریخ.

اپل از فروش آیفون

آیفون نیست فقط یاد محصول. این پروکسی برای هزینه های اختیاری. مردم حاضر به پرداختن بیشتر به آن و یا آنها صرفه جویی در پول و خرید گوشی های آندروید? یا نمی خرید گوشی در همه ؟

اپل AAPL -0.20% اتحاد وفادار و مرفه پایه مشتری است که می توانیم این گوشی حتی با شرایط اقتصادی کنونی گفت: Canaccord Genuity تحلیلگر T. Michael Walkley. این نتایج را نشانه ای از چگونه بالا پایان مصرف کننده است مراتب.

فروش آیفون پیش بینی شده برای ثبت نام کاهش به $22.21 میلیارد دلار در اپل جدید ترین سه ماهه. هر چند که به خوبی در زیر 29 میلیارد آن به فروش می رسد در دوره های قبلی آن به احتمال زیاد نشان می دهد که مردم در حال انتظار برای ارتقاء بعدی چرخه.

اپل, سهام که تا 31 درصد در سال جاری برنامه ریزی شده است به گزارش جولای 30.

فردی مک وام مسکن وام سود و زیان

هیچ بزرگتر تعهد مالی اکثر مردم را تا کنون از خرید یک خانه.

فدرال وام مسکن وام از شرکت و یا فردی مک است که با حمایت دولت سازمانی است که اقدام به خرید وام مسکن در بازار ثانویه بسته آنها را به اوراق بهادار و سپس مبادرت به فروش آن به سرمایه گذاران است.

این شرکت در گزارش سه ماهه باید یک ثروت از اطلاعات با ارزش در بازار وام مسکن. نگه داشتن چشم در نرخ کوتاهی و به دنبال هر چیزی که مدیران می گویند در مورد تحمل و تلاش به عنوان مالکان در تلاش برای نگه دارید تا با صورتحساب خود را.

در ماه مه این شرکت گزارش خود نرخ بزهکاری در خانه های تک خانواری رز به 0.81% از 0.64% در ماه آوریل است. آن را تا به حال ثابت شده است در اطراف 0.6% قبل از آن.

“تمام داده ها از نظر [وام] تحمل ما مشاهده شده است مانند شاهین” گفت: لری مک دونالد نویسنده خرس تله گزارش خبرنامه.

فردی مک هنوز به تنظیم تاریخ خود را برای سه ماهه دوم گزارش. سهام پایین است 29 درصد در این سال است.

اکسون موبیل را پایین عملیات

حتی با جریان تاکید بر پایداری روغن است که هنوز هم یکی از مهم ترین کالاها در جهان و مقدار است که در حال مصرف یک پروکسی برای فعالیت های اقتصادی است.

اکسون موبیل‘s “پایین دست” عملیات مهمی در منطقه به سازمان دیده بان. این بخش کسب و کار نشان دهنده همه عملیات خود را مانند پالایش و فروش پس از آن پمپ های نفت از زمین خارج شد. پایین درآمد است که انتظار می رود به سقوط به $24.68 میلیارد دلار در سه ماهه دوم از $44.69 میلیارد دلار در اول و $54.03 میلیارد سال قبل. سهام را 38 درصد در این سال است.

اکسون برنامه ریزی شده است به گزارش نتایج ژوئیه 31.

نوشتن به پل Vigna در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de