ارتش از مراقبت های بهداشتی کارگران پاسخ به تماس برای کمک در نیویورک

نیویورک

کار طاقت فرسا و خطرناک وضعیت تلخ. اما ارتش از کارکنان مراقبت های بهداشتی توجه نیویورک تماس برای کمک به تقویت بيمارستان غرق coronavirus بیماری همه گیر.

تا کنون حداقل 82,000 نفر داوطلب شده اند برای دولت ذخیره نیروی کارگران پزشکی – یک گروه که شامل اخیر بازنشستگان بازگشت به کار و بهداشت حرفه ای که می توانید یک استراحت از شغل معمولی خود را و مردم بین کنسرتهایی به گفته مقامات بهداشتی.

تعداد کمی از آن ساخته شده اند را در این زمینه هنوز به عنوان بیمارستان ها و تنظیم کننده دولت دامپزشک enlistees و تصمیم می گیرید که چگونه برای استقرار آنها. اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: این مورد را تغییر دهید. توسط پنجشنبه, بیمارستان ها انتظار برای استخدام 1500 داوطلب برای نجات یک پزشکی نیروی کار است که نیاز به امداد رسانی به خصوص در شهر نیویورک است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی که به زمین برخورد در حال حاضر بسیاری از در آورده و توسط نیروی انسانی سازمان, کشف یک سیستم بیمارستان در خطر غرق شدن است.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از انسان ها در یک ER در یک بار در تمام زندگی من گفت:” لیز Schaffer یک پرستار از سنت پل که تا به حال او را تغییر اول در روز سه شنبه در بیمارستان کوه سینا در منهتن. “شانه به شانه. این دید من هرگز فکر نمی کردم من می بینم.”

شبیه استخدام کوشش ها در کشورهای دیگر در حال آماده شدن برای امواج از بیماران از جمله کالیفرنیا, Washington, پنسیلوانیا, ایلینوی, لوئیزیانا, ماساچوست, اورگان, ویرجینیا, New Jersey, داکوتای شمالی و واشنگتن دی سی و استخدام است که اتفاق می افتد در سطح فدرال هم که در آن ارتش و وزارت امور سربازان سابق رسیده است.

مدارس پزشکی در ماساچوست از جمله دانشگاه هاروارد و نیویورک را از دیپلم به فارغ التحصیلی پزشکان و پرستاران اوایل برای کمک به پاسخگویی به این نیاز در حال حاضر.

شمار تلفات ناشی از این ویروس صعود به نزدیک به 2000 شنبه در سراسر ایالت نیویورک با بسیاری از مرگ و میر در آینده شهر نیویورک فقط در هفته گذشته.

چند مرده شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی. بسیاری دیگر از کارگران پزشکی تبدیل شده اند به طور جدی بیمار است. محافظ ماسک ، روپوش و دستکش باقی می ماند جیره بندی در برخی از بیمارستان ها با توجه به پیش بینی نمایند.

با وجود این خطرات بسیاری افراد داوطلب برای پیوستن به مبارزه.

“هر آنچه در آن است که آنها نیاز دارید من مایل به انجام” گفت: جری کوپس یک پرستار دارای مجوز در لانگ آیلند که در تور به عنوان یک موسیقیدان در آبی مرد گروه قبل از آن در تور آمریکای شمالی قطع شد coronavirus shutdown چند هفته پیش.

“من فکر نگه داشتن من پیر همکاران و دوستان که هنوز در پرستاری. و برای من آن را مانند اگر آنها باید وجود داشته باشد من باید وجود دارد,” او گفت:. “اگر آن را به معنی بودن در یک, تست, سایت, سرد است. اگر به این معنی که کارکنان امداد برای RNs که overworked در حال حاضر در بیمارستان و سرد است.”

بیمارستان داوطلبان در نیویورک پرداخت خواهد شد. اما این همیشه مورد نیست در دیگر نقاط کشور هستند که به دنبال پزشکی داوطلبان. در ایالت واشنگتن به عنوان مثال داوطلب بازنشستگان که کارکنان رایگان درمانگاه ها نه به طور معمول پرداخت برای کار خود را. اما کسانی که داوطلب در بیمارستان ها پرداخت خواهد شد.

اضافه کردن به سپاه از دولت استخدام را بیشتر کارگران آورده شده در توسط نیروی انسانی سازمان.

پرستاران ارائه می شوند تا به 100 دلار در هر ساعت به همراه غذا و مسکن برای پر کردن بیش از 5000 دهانه در بیمارستان مراقبت ويژه و اورژانس گفت: Michael پاری سن ژرمن که شرکت نخست نیروی انسانی به استخدام بیش از 250 کارگر به نیویورک بیمارستان ها در هفته های اخیر.

“این شوک به من بیشتر و بیشتر تماس من. West Coast پرستاران در حال تماس با من مایل به کمک به” آقای پاری سن ژرمن گفت. “آنها در حال ترک خانواده خود را که مایل به کمک. آنها لازم نیست که ترس از COVID-19. خود را نیروی محرکه است گفت: “من در آینده برای کمک به مبارزه با این کمک به شهر نیویورک است.'”

یکی از این پرستاران کاترین راموس کیپ مرجان, فلوریدا, توصیف کار خود را در نیویورک پروتستان بیمارستان به عنوان طاقت فرسا است.

“این سخت است که شما از دست دادن بیماران. این سخت است که شما باید به اعضای خانواده: “من متاسفم اما ما همه چیز را که ما می تواند’,” او گفت:. “آن را حتی سخت تر زمانی که ما واقعا لازم نیست که زمان برای سوگواری هم به صحبت کردن در مورد این.”

او تا به شده است اقامت در یک آپارتمان با شوهر و دو فرزند خود – با دقت از بین بردن کفش و لباس بیرون روی عرشه بعد از هر تغییر برای کاهش احتمال آوردن ویروس در صفحه اصلی. اما او قصد دارد در حرکت به زودی به یک هتل بنابراین اگر او جلب ویروس, او نمی خواهد آلوده ،

“من می خواهم به قادر به محافظت از خانواده ام بیشتر,” او گفت:.

نیویورک مقامات می گویند دولت خواهد شد نیاز به ده ها هزار نفر از دیگر کارگران پزشکی برای اعزام به سرعت جلوتر از انتظار افزایش بیماران در هفته سه بعدی.

موقت بیمارستان ها با عجله ساخته شده در کنوانسیون مراکز ورزشی مجتمع دانشگاه و مکان های دیگر اما کارگران مورد نیاز خواهد بود به آنها را کاربردی است.

در پنسیلوانیا دکتر جان گالاگر داوطلب در بیمارستان کار در نزدیکی خانه اش در اوهایو مرز چند ماه پس از بازنشستگی در سن 65. او گفت: خطر ابتلا به کروناویروس خود و پخش آن را به عزیزان چپ او را “وحشت زده.”

“اما” او افزود: “این یکی از آن چیزهایی است. اگر این نیاز از ما رو به بازی بخشی از ما. ما نمی توانیم مردم ترک حلق آویز کردن وجود دارد.”

لورا بنسون, 60, یک نیمه پرستار بازنشسته در شهرستان Westchester در شمال شهر نیویورک گفت: او را نیز آماده برای خط مقدم بیمارستان کار می کنند و خارش را در عمل هر چه زودتر.

“که من پیدا کردم آن را کمی خسته کننده است که من از شنیدن بازگشت,” او گفت:.

Westchester County احضار او هفته گذشته به نمایش مردم در مراقبت از کودکان مرکز بهداشت و درمان کارگران در نزدیکی دشت سفید اما او آماده است برای اطلاعات بیشتر.

“هیچ دلیلی وجود دارد من می توانم قرار دادن یک شیفت جایی. و آن را ممکن است به آن. من کاملا مایل به انجام این کار است. اما این نیاز است که آنها را در حال حاضر” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>