Amtrak آماده برای کاهش 20 درصد از نیروی کار

یک تصادف مرگبار قطار در اتحادیه اروپا در واشنگتن در ماه گذشته.

عکس: راب Carr/گتی ایماژ

واشنگتن—Amtrak در حال آماده سازی برای کاهش تا 20 درصد از نیروی کار خود را در سال مالی آینده به عنوان ملی مسافری راه آهن در ادامه به رنج می برند از یک کاهش در ridership به عنوان coronavirus همه گیر آورده بیشترین سفر را متوقف کند.

Ridership و بلیط درآمد در این شرکت کاهش یافته 95% از همه گیری آغاز شد مدیر اجرایی لایحه فلین گفت Amtrak کارگران داخلی یادداشت روز سه شنبه.

در حالی که افغانستان در حال برنامه ریزی برای به آرامی راه اندازی مجدد برخی از خدمات را متوقف, در مستند—از جمله واشنگتن-به-بوستون Acela خدمات اکسپرس در ژوئن 1—شرکت پروژه های ridership در سال 2021 خواهد دوباره بجای اول برگشتن فقط نیمی از آنچه در آن بود قبل از بحران.

“این ممکن است صدای آسان اما صعود سخت خواهد بود” آقای فلین نوشت. به بازگشت حتی نیمی از راه آهن گذشته ridership نیاز به “رشد قابل توجهی بیش از 16 ماه آینده, و آن را باید به دست آورد در برابر یک پس زمینه خیره کننده بیکاری اجتماعی و اقتصادی دررفتگی و بالقوه رکود,” او نوشت.

Amtrak استخدام بیش از 18000 نفر در سراسر کشور. این طرح به کاهش شغل توسط, اکتبر, این یادداشت گفت: شروع از افغانستان را تا سال 2021 سال مالی.

یک Amtrak سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

Amtrak خود را آغاز کاهش کار با ارائه buyouts و بازنشستگی مشوق آقای فلین گفت: در این یادداشت “قبل از اینکه ما توسل به غیر ارادی جداسازی.”

یک سخنگوی حمل و نقل معاملات گروه AFL-CIO یک ائتلاف از اتحادیه های کارگری که شامل Amtrak کارگران کاهش یافته است به نظر.

این بیماری همه گیر را ویران کرده است این منابع مالی از راه آهن که تا به حال شده است به طور پیوسته کاهش آن تنظیم عامل زیان در سال های اخیر است.

این شرکت موفق به دریافت بیش از 1 میلیارد دلار به عنوان بخشی از مراقبت های عمل برای پوشش یک عامل کمبود در سال مالی جاری و مدیران باید اذعان کرد که راه آهن نیاز بیشتری به کمک مالی برای پوشش کمبود بلیط درآمد در سال های آینده به عنوان آنها منتظر تقاضای مسافر برای بازگشت.

Amtrak در حال حاضر قطع $215 میلیون دلار در هزینه های سرمایه در سال جاری و با هدف قرار دادن 600 میلیون دلار کاهش بیشتر مانند تاخیر در ایستگاه بهبود و خرید ملک, CFO Tracie Winbigler گفت: کارمندان در ماه گذشته.

این شرکت در تلاش است برای حفظ $2.7 میلیارد دلار پول نقد در ترازنامه است که اختصاص داده شده برای پروژه های بزرگ از جمله جایگزینی پیری خودروهای سواری در امتداد آن به شدت سفر واشنگتن-به-بوستون راهرو.

نوشتن به تد مان در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>