Amphan غم انگیز, تلفن: مرکز باید سخاوتمندانه حمایت بنگال و Odisha با توانبخشی

طبیعت خشم انداخته بود تمام عیار به عنوان شدید و طوفان بهداشت حرفه ای Amphan کتک بنگال و Odisha با سرعت باد تا 165 kmph. و آن را می تواند در یک زمان بدتر با این کشور در حال حاضر مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر. اتفاقا بنگال و Odisha هستند متحده که از ارسال تعداد زیادی از کارگران مهاجر. دومی بازگشت به خانه در چند هفته گذشته در حال حاضر پیچیده کلکته و Bhubaneswar را Covid مبارزه است. Amphan در حال حاضر احساس می کند مانند یک ضربه بدن به خصوص در بنگال که در آن محصل.

نشان میدهد که چگونه Covid-19 ساخته شده بود دشوار آماده سازی برای دریافت قوی ترین طوفان در خلیج بنگال از سال 1999 حدود 500 پرسنل کلکته پلیس مبارزه با زور – که مستقر در حوادث و توانبخشی – بودند و در واقع اعتراض خود را استقرار در مهار مناطق از ترس Covid عفونت قبل از Amphan زده. رفتن به جلو مقامات نیاز به گوشت گاو تا منابع و پروتکل به دو دسته همزمان بلایای طبیعی است. پس از همه, تغییر آب و هوا به معنی فراوانی شدید پدیده های آب و هوایی شده است افزایش بیش از دو دهه گذشته و در حال حاضر خطر بیماری های همه گیر است و همچنین در اینجا به ماندن بگیرید.

در حال حاضر Amphan پشت یک دنباله از تخریب در پی آن است. در حالی که Odisha در امان ماند بدترین گزارش با تشکر از پیش بینی های دقیق توسط اداره هواشناسی که همچنین تسهیل پایین تر از حد معمول تخلیه – جنوب بنگال به خصوص مناطق جنوبی و شمالی 24 Parganas و شرق Midnapore بودند به شدت ضربه. تلفات شده اند بالاتر تا به حال مقامات تخلیه بیش از پنج لاخ مردم است. سیستم های مخابراتی را در مناطق مختلف برق قطع شده و هزاران نفر از خانه ها, جاده ها, پل ها و اسکله دروغ ویران. کل مبلغ خسارت ممکن است هفته برای ارزیابی به عنوان بزرگراه ها و جاده ها مسدود باقی می ماند. آسیب از طوفان بلبل در سال گذشته بود که به مراتب خفیف تر از Amphan شد حدود 23,000 تومان کرور. شکل این زمان می تواند دو-سه بار بالاتر است.

به همین دلیل است که برای بنگال به انتخاب کنید تا قطعات و بازسازی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس این امر نیاز قابل توجهی مرکزی پشتیبانی می کند. وزیر Mamata بانرجی در حال حاضر سعی در رسیدن به مرکز و گفت که باید سیاست را کنار بگذارند و ویرانی بازدید با شفقت. چیزی که دهلی نو می تواند انجام دهد به سرعت حذف شرایط متصل به اندازهایی بالاتر قرض گرفتن محدودیت برای بنگال و Odisha. این ارائه خواهد شد برخی از منابع اضافی برای شروع به احیا و بازسازی. شکوه این با لينک مستقيم کمک مالی خواهد بود لازم است در نور جدی Covid مربوط به محدودیت های که دو کشور در حال کار با. مرکز هماهنگی دولت باید منجر به چالش در این زمان فوق العاده ای.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>