در میان طوفانی دریا صاف قایقرانی برای BJP

این کشور احتمالا لغزش به آن بدترین بحران اقتصادی اما حزب حاکم این است که در اوج قدرت است. می تواند وجود دارد هیچ بیشتر پارادوکس از این در یک دموکراسی است. دور از پاسخگویی عمومی خودداری کنند هنوز هم می رود که بهتر است به اعتماد در این زمان نامشخص است. مجازی “رالی” لگد زدن بیهار مجمع انتخابات تغذیه به چنین برداشت از یک حزب بصورتی پایدار و محکم در کنترل از روایت است. بی امان تعقیب پلیس ضد NRC-کا معترضان بدون نیاز به بلند کردن انگشت در برابر خود Kapil Mishra نشان می دهد گل نشسته پیگیری دستور کار است. استفاده از مدیریت بحران اقدام به نادیده گرفتن خواسته های مشروع توسط دولت قدرتمند وزرای ارشد مانند Pinarayi Vijayan, Amarinder سینگ Mamata بانرجی و Bhupesh Baghel ممکن است ساخته شده مسخره از تعاونی فدرالیسم اما گذشت با زار زار گریه کردن و همدردی کمی حتی در کشورهای خود را.

دو توضیح احتمالی برای این پدیده: یکی از نابودی کامل مخالفان سیاست در سطح ملی و دوم با فوق العاده اعتماد عمومی و محبوبیت است که نارندرا نخست وزیر برخوردار است. حکم BJP است کمیاب شده است ناراحت فراتر از یک نقطه با وجود چندین سیاست های اشتباه مانند demonetisation ناقص GST اجرای بالونی وام های بد در بخش مالی کشمیر خاموشی و اخیرا پی در پی مستندات که زحمت چند لاخ مردم بسیاری از کسانی که هنوز با مته سوراخ سختی stoically. هر راهول گاندی توییت شده است یک طوفان در یک فنجان چای با رسانهها ebbing دور در چند ساعت و در عین حال meriting پاسخ رسمی به عنوان اگر برای حفظ اغماء مخالفان بیشتر قابل فروش ارز در گردش است.

تنها مقاومت مواجه دولت با آن مواجه بود بیش از تابعیت متمم قانون ملی و ثبت نام از شهروندان دوباره با توجه به گسترده جامعه مدنی تظاهرات بیش از هر جریان اصلی مخالفان سیاسی. هیچ دولتی در هند می توانست جان سالم به در برد سخت اپتیک گسترده مهاجر سختی بود که ریشه های آن را در یک طرفه اعلام این مستند توسط PM بدون در نظر گرفتن متحده به اعتماد به نفس. اما نخست وزیر نارندرا تصویب رتبه بندی بالا باقی می ماند. این است که هر چند در چشم های عمومی او می تواند انجام دهد بدون اشتباه است.

این مودی دولت قایقرانی صاف همچنین باعث می شود آن را آسان به را انقلابی منفور و distractive اقدامات است. اصلاحات در بخش کشاورزی خوش آمدید, در واقع, بنابراین اصلاحات ساختاری اقدامات لازم برای افزایش سرمایه گذاری های خصوصی. دولت نیست و حتی تحت فشار برای ارائه یک بزرگتر محرک های مالی با وجود توجهی کر برای 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی مالی بسته است. حتی در لاک زد و خورد های cognoscenti نگه داشتن در حال تکان دادن پرچم قرمز اما فایده ای نداشت. فقط به عنوان در هر مسئله ای این کشور به نظر می رسد که reposed اعتماد در ساعت مودی به مرتب کردن چینی در حالی که تحریم های چینی نرم افزار.

دولت بی پایان ماه عسل نیز آشکار در نحوه اتحادیه وزیر Prakash Javadekar می تواند خونسردی توسل به دروغ در فیل قتل در کرالا با وجود بی معنی مرگ و میر بسیاری از انسان ها در راه رفتن صدها کیلومتری در بازگشت به خانه در طول مستند. اصلی shramik آموزش قوانین و مقررات در جمع آوری پول از کارگران نیز ایستاده بود برای آن جسارت و فساد اخلاقی. این سلطه گر خط نیز مشهود در استعفای/عیب از سه کنگره قانونگذاران در گجرات به عنوان دولت آماده برای دور دیگری از کبودی Rajya سبها انتخابات است. و در نهایت وجود دارد تفلون مانند عیاری است که با آن مرکز رفت و پس از micromanaging incompetently از طریق چهار مستندات در حال حاضر خروج از دولت برای انتخاب کنید تا شل.

این عجیب و غریب هستند و آسیب زمان به زندگی در. مشاغل در خطر است. مردم از ترس برای سلامت خود. فقرا فقیر هستند. هرج و مرج و سردرگمی در انجام بایدها و نبایدهای آپارتمان امد و شد زیاد واتساپ گروه به دولت مدنی به طور یکسان. اطمینان ارائه شده توسط قوی نخست وزیر بوده است حیف و میل تضعیف مسئولیت جمعی و پارتی, پارتی هاردکور کابینه. دولت ها و شهروندان ممکن است تلاش اما دو هند نگرانی های در حال حرکت به جلو با اعتماد به نفس فوق العاده و assuredness با وجود Covid عصر را خائنانه عدم قطعیت. وجود دارد Mukesh Ambani که مطرح شده یک ذهن ترا درهم میشکنند تومان.1 لاخ کرور در طول رکود اقتصادی القا مستند وجود دارد و BJP با آن اعتماد به نفس به بسیج بزرگ مجازی تظاهرات در بیهار و بنگال و Odisha. به عنوان ماکسیم می رود, برنده طول می کشد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>