در میان افزایش جرم و جنایت یک سوال از کسانی که صاحب خیابان

موریس Worthen احساس رها شده است. جرم و جنایت خشونت آمیز مشخصی در آتلانتا در طول روز استقلال آخر هفته با 8 سال کشته اوباش منینگ یک محاصره در خیابان های شلوغ شهر. حس می گوید: آقای Worthen است که “پلیس فقط به نظر نمی رسد به مراقبت کنه.” داده ها نشان می دهد بی مهابا رها در دستگیری از آنجا که ممکن است.

دیگر شهرها مانند نیویورک و شیکاگو و دیترویت دیده می شود مشابه افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز به خصوص در جوامع سیاه. برخی از نقطه به کروناویروس مستندات آن قرار داده اند نامتناسب استرس در جوامع با بالاتر مرگ و نرخ بیکاری. اما دیگران می گویند عمیق تر تغییر در ایمنی عمومی در جریان است.

به عنوان پلیس باید پا را از تهاجمی تر پلیس, یک فعال شگفتی چگونه است که دیده شده است توسط کسانی است که ممکن است تمایل به ارتکاب جرم و جنایت. آن بود که حس مصونیت از مجازات شروع به بالا برود؟”

هر آنچه در این مورد می گوید: Thaddeus جانسون یک گونه که جامعه شناس و افسر سابق پلیس: “زمانی که مردم اعتماد ندارند پلیس و یا احساس نمی کند و پلیس باید بهترین منافع خود را در قلب جوامع ممکن است شروع به گرفتن امور به دست خود.”

آتلانتا; نیویورک; و اسکندریه ،

موانع راه اندازی شد در داخل چشم از, وندی که در آن یک آتلانتا افسر پلیس کشته Rayshard بروکس ماه گذشته. با توجه به محلی گزارش, آنها تا به حال شده است وجود دارد قبل از راه اندازی و غیرنظامیان مسلح با سلاح های نیمه اتوماتیک تصمیم گیری خواهد بود که مجاز به عبور. ساکنان خواسته بود اوباش به ترک اما نادیده گرفته شد. یک عضو شورای شهر به حال شده است در تلاش برای روز برای خنثی کردن این وضعیت است.

زمانی که Secoriea ترنر مادر مواجه محاصره در راه خود را به خانه او تصمیم به انجام یک U-نوبه خود. این زمانی است که مردان باز آتش, ضرب, زخمی شدن 8 سال.

سی و یک نفر به ضرب گلوله در سراسر شهر که بیش جولای چهارم آخر هفته به عنوان نرخ قتل بیش از دو برابر سال قبل است. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام وضعیت اضطراری در این شهر است. اما شبیه خوشه دیده شده است در شهر نیویورک, شیکاگو و دیترویت.

جرم و جنایت خشونت آمیز معمولا افزایش طول ماه های تابستان اما ماه گذشته دیده می شود سطح رسیده است برای سال اگر نه دهه در این شهرستانها. جنایات شده اند که عمدتا در درون جامعه سیاه و سفید با اشاره به تنش coronavirus بیماری همه گیر. سیاه جوامع شده اند ضربه سخت تر هر دو پزشکی و اقتصادی است.

در عین حال نیز وجود دارد یک حس است که تحول در اطراف پلیس دارای نقش داشته است. در واقع تصاویر از فشار محاصره که منجر به Secoriea مرگ رنگ یک پرتره از پلیس در حداقل برخی از موارد ظاهر می شود به بخشی واگذار خیابان.

پس از دستگیری این افسر که شات آقای بروکس برای مثال در آتلانتا اداره پلیس را دیدم رئیس آن استعفا و به عنوان بسیاری از 50 افسران تقاضا برای شغل در جای دیگر. در نیویورک در همین حال پلیس اصلاحات که predated همه گیر باید به طور مشابه, مطرح, سوال در مورد خط بین مسئول پلیس و امنیت عمومی. در سیاتل پلیس انصراف از کل منطقه از شهر برای هفته هنگامی که معترضان نقل مکان کرد.

در حال حاضر به عنوان جرم خوشه در مناطق که در آن پلیس به طور سنتی آشکار و بحث حضور بحث بر سر پلیس منتقل شده است. هنگامی که یک جامعه ایمان در پلیس فرو می ریزد چگونه می توانید امنیت عمومی حفظ شود?

وجود دارد افزایش “بحران پلیس مشروعیت می گوید:” ریچارد Aborn رئیس جمهور از شهروندان Crime Commission از شهر نیویورک, یک سازمان مستقل با تمرکز بر امنیت عمومی سیاست اصلاحات. “پلیس در همه جا در حال حاضر اعتماد و آن را جوش به سطح در راه من هرگز قبل از دیده می شود.”

احساس رها

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

موریس Worthen طول می کشد یک استراحت از برش چمن در آتلانتا Edgewood محله در جولای 8, 2020, نزدیکی که در آن پنج نفر که اخیرا به ضرب گلوله دو نفر از آنها فوت کرد. “این همه دیوانگی است و باعث مردم را به بازوی خود را,” او می گوید در مورد پلیس عقب کشیدن از ساخت بازداشت و پس از بحث برانگیز پلیس تیراندازی.

برای برخی در آتلانتا و احساس یکی از ترک. “پلیس فقط به نظر نمی رسد به مراقبت دیگر می گوید:” موریس Worthen سیاه آتلانتا بومی است. در همان زمان او می افزاید: “همه تظاهرات تیراندازی پلیس از مردم, اما من نمی بینم هر زمانی که تظاهرات مردم سیاه و سفید کشتن مردم سیاه و سفید.”

در نزدیکی یک همسایه تام دویل می گوید او نمی تواند انکار تغییر در نگرش در میان همسایگان خود را بدون در نظر گرفتن مسابقه.

“اگر پلیس پشت کردن واقعا وجود دارد تنها دو چیز از چپ به کار: دفاع از خود یا یک قربانی می گوید:” آقای دویل که می گوید او گاهی اوقات حمل تفنگ خود را.

اما پلیس احساس رها هم می گوید تادئوس جانسون یک دانشگاه گونه که جامعه شناس که صرف 10 سال به عنوان یک افسر با اداره پلیس ممفیس در تنسی.

“اگر من یک افسر در حال حاضر, من وحشت زده به انجام هر کاری,” او می گوید.

“دلیل من سمت چپ نیروی انتظامی است همه من را دستگیر شبیه من می گوید:” آقای جانسون. “بسیاری از افسران که در تضاد بود که:” خدای من چه هستم من به نمایندگی از آنچه من انجام می دهند؟'”

شخصا او “احساس نمی کند هر کمتر یا بیشتر امن” به عنوان یک ساکن آتلانتا در حال حاضر. اما او نشانی از دیدن یک شهرستان جدا شده از ترس: سردرگم پلیس از یک طرف ترس و عزاداری جوامع دیگر است.

“به عنوان یک مرد سیاه و سفید است که در هر دو طرف از این, خدای من, من می توانید ببینید که هر دو طرف رنج می برند اما نه می توانید ببینید که دیگران به دلیل درد و رنج خود را می گوید:” آقای جانسون.

منبع: اداره پلیس آتلانتا

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

تصویر در نیویورک

در نیویورک که بزرگترین کشور اداره پلیس نرخ جرم و جنایت هنوز کسری از آنچه در آن بوده است در 1990s و 2000s اولیه.

اما برای چند سال گذشته اداره پلیس نیویورک شده است, پوسته پوسته شدن پشت آن امضای “پنجره شکسته” روش انجام ندادی. این نظریه مدعی است که اجرای نسبتا جزئی کیفیت زندگی را نقض خواهد شد و ایجاد یک حس جهت است که در نوبه خود به ارمغان می آورد پایین تر جرائم جدی.

سیاه پوست و لاتین در محله را با مته سوراخ ضربه که تلاش در آن جامعه فشار مجبور شهرستان به اصلاحات تمرکز خود را بر پنی-ante نقض. در این سال شهر نیویورک افسران پلیس را ساخته اند و حدود 40 ، 000 کمتر از دستگیری در مقایسه با شش ماه اول سال 2019 حتی اگر اسلحه بازداشت باقی مانده اند تقریبا یکسان است.

که باعث می شود داستان اطراف جاری افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در نیویورک بسیار پیچیده تر می گوید: آقای Aborn از شهروندان کمیسیون. تیرباران شده اند روند صعودی از ماه دسامبر. و حرکت های اخیر به سهولت کیفری وثیقه برای خشونت پرهیزی مجرم باید کاهش جمعیت در بدنام Rikers Island زندان شهرستان.

آقای Aborn عجایب “اگر آن را یک سوال از روایت دریافت کرده و توسط کسانی که ممکن است تمایل به ارتکاب جرم و جنایت. آن بود که حس مصونیت از مجازات شروع به بالا برود؟”

کریگ Ruttle/AP

ترنس موناهان رئیس اداره پلیس شهر نیویورک, طول می کشد یک زانو با فعالان به عنوان معترضان متوقف شد در حالی که راه رفتن در نیویورک ژوئن 1 سال 2020 است. مقامات پلیس در شهر نیویورک و در جای دیگر می گویند اخیر در آمریکا نشان داده اند وجود دارد عواقب به برخی از پلیس اصلاحات آنها را به عنوان غلط.

در سراسر کشور همه گیر های کندوپاش اقتصاد و مسلح تظاهرات توسط هر دو سفید و سیاه و سفید صاحبان اسلحه را تمام تغذیه یک حس اضطراب سوخت رسانی رکورد بالا خرید تفنگ می گوید: David Hemenway یک تفنگ متخصص اطلاعات در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی.

تلاقی او می گوید می تواند به آمریکایی ها یک “مکس دیوانه” لنز در سال 2020 است.

“آن ‘آبی آنفولانزا” یا هر چیز دیگری می گوید:” آقای جانسون از دانشگاه. “آیا [یک پلیس عقب نشینی است] واقعی یا درک هزینه برای فعالیت های جنایی هستند کمتر در حال حاضر و برخی از مردم را ببینید فرصت است.”

“زمانی که مردم اعتماد ندارند پلیس و یا احساس نمی کند و پلیس باید بهترین منافع خود را در قلب جوامع ممکن است شروع به گرفتن امور به دست خود,” او می گوید.

اسلحه و سیاه امریکا

تعداد برادر چارلز سیاه تفنگ فعال حقوق در شارلوت کارولینای شمالی به عنوان بخشی از این جامعه است.

“ما شاهد نظم و قانون تکامل در مقابل چشمان ما و آن را بسیار قدرتمند,” او می گوید.

بسیاری از دوستان خود در جنبش تفنگ را تماشا مسلح تظاهرات عمدتا سفید صاحبان اسلحه با ترس سنجش نژادی تقسیم در تظاهرات از “میراث ما” و “حقوق ما است.” آنها نیز خودداری کردند در یک زندگی مهم جنبش است که او می گوید بسیاری را به عنوان نفوذ و بی اثر است.

پاسخ خود را ؟ در زیر نمی F*ing اطراف ائتلاف (NFAC) بنر, صاحبان اسلحه نشان داده شده در سنگ کوه گرجستان سایت از بزرگترین Confederate monument. آنها به نام مسلح سفید supremacists یا “به ما بپیوندید یا مبارزه ما است.”

استیو شافر/مجله آتلانتا قانون اساسی/AP

Joseth Jett اسپری-رنگ بیش از بالا از نقاشی های دیواری از شب قبل و رنگ “RIP Rayshard” 14 ژوئن سال 2020 در آتلانتا. Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس آتلانتا در طول مبارزه در یک وندی درایو از طریق خط.

NFAC نیز امنیت برای خواهر آقای بروکس ، Atlantan کشته شده توسط پلیس و گشت محله خارج نیوبرانزویک گرجستان که در آن Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده کشته شد توسط سه نفر از مردان سفید پوست در ماه فوریه است.

“من بالا بردن کمی 11-year-old girl, بنابراین من در مورد جهت … آمریکا در جریان است می گوید:” آقای چارلز. “حتی با یک هزار [مسلح Black] مردم در راهپیمایی Klansmen قلمرو [در سنگ کوه] … من فکر نمی کنم ما باید این پول یا قدرت شلیک به رقابت با دیگر تیم های نظامی – سفید supremacists. آنها مقدار زیادی از اسلحه.”

سیاه و سفید آمریکایی به تلاش برای قرن ها به ادعای همان متمم دوم حقوق به عنوان سفید آمریکایی است. اوایل کنترل اسلحه در نظر گرفته شده بود به مطمئن شوید که مردم سفید نگه داشته و دست بالا بیش از بردگی مردم است. پس از رهایی سفید رهبران نوشت: قوانین ساخته شده است که آن را مشکل تر برای مردان سیاه و سفید به حمل اسلحه در این Jim Crow عصر.

“در سال 2020 ما را به عمل به عنوان اگر این اصول قانون اساسی به اندازه کافی انعطاف پذیر به درخواست همه [اما] به عنوان ما به خوبی می دانیم متمم دوم در نظر گرفته شده است به درخواست برای مسلح مردان سیاه می گوید:” جرالد هورن, یک مورخ در دانشگاه هوستون و نویسنده کتاب “ضد انقلاب از سال 1776: برده مقاومت و ریشه های ایالات متحده امریکا است.” به همین دلیل “این عینک مسلح سیاه مردان وحشتناک برای بسیاری – به دلیل تناقضات می گرفتن.”

در عین حال خشونت اسلحه گرفته و میر در جوامع بیش از حد. آتلانتا شهر Councilmember مایکل جولیان باند به نام اخیر راش از خشونت “در شرايط in vitro نژادی خود نفرت.”

راه را به جلو می گویند برخی از فعالان در فکر این جرایم نیاز به همان اندازه قوی و خشونت آمیز پلیس با حضور, اما در پرداختن به علل ریشه ای افزایش بیکاری, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و مسکن. خود سوال این است که آیا تمام مفهوم امنیت عمومی می تواند reconceived.

در وضعیت فعلی این اسلحه هستند از جمله nexus که آنها را تهدید به نادیده گرفتن یک مطلب ضروری بشر پویا است که ممکن است نگه داشتن یک کلید را ناشی از خشونت در بین آمریکایی ها به طور گسترده تر می گوید: آقای جانسون.

“پلیس در حال شهروندان آنها همسایگان ما و آنها انجام یک کار که لعنت نزدیکی غیر ممکن است و ما باید از دست نزد که” او می گوید. “و افسران خود را از دست داده اند چشم از این واقعیت است که این است که من دشمن این است که جامعه من. اما در جایی در امتداد خط ما را فراموش کرده همه که همه چیز رو طوری سیاسی و racialized. شما نمی توانید به پاسخ های واقعی. آن را خسته کننده است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de