در میان Coronavirus جهان درهای خود را به روی چین: “من احساس جدا شده’

تقریبا خالی ترمینال در پکن Daxing فرودگاه بین المللی روز جمعه.

عکس: نیکولاس asfouri/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شانگهای—برای جشن کریسمس یک سال جینگ خورشید مهاجرت به قطب شمال برای دیدن گوزن های شمالی. برای یکی دیگر از تعطیلات شنژن بومی با هواپیما به مراکش و او به تازگی در کلیولند برای کار. لس آنجلس و نیویورک و بارسلونا بودند در زمستان سفر در حالی که او قبل از ازدواج استرالیا سفر بود penciled در.

ناگهان 29 ساله است که ریشه در پکن.

از ترس مسری coronavirus جهان قطع بسیاری از لینک به چین است. بیش از 30 شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق در چین, خدمات, در حالی که 78-ملت ماتریس از قوانین و قرنطينه از آمریکا به سنگاپور اند اما ممنوع مسافران چینی از خاک های خارجی. از سه شنبه این ویروس بیمار بیش از 73,000 و کشته 1,853 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تماشای drawbridges بروید تا یک تکان خوردن به چین توده از مسافران از جمله خانواده ها در تعطیلات دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشور, globe-trotting به از وکلا سرمایه داران و هنر نمایندگی, مانند خانم خورشید. معیشت خود نهفته و غرور کبود.

چک در آن مردم تضعیف هسته ای دولت چین جاه طلبی به موقعیت این کشور در مرکز جهانی دیپلماسی, تجارت, و فرهنگ است. آنها را تهدید می کند صادرات آن معاملات همایش کسب و کار و تلاش به موقعیت مدرن آن فرودگاه به عنوان جهانی حمل و نقل امتیاز.

جینگ خورشید در سمت چپ با یک دوست در هنر بازل در هنگ کنگ در سال 2018 است.

عکس: جینگ خورشید

جامعه بین المللی موضع دفاعی نیز در مقایسه با اطمینان از پکن که coronavirus تحت کنترل است. این اقدامات نشان دهنده برخی از این چند نکته از اهرم بسیاری از کشورها هنوز هم با چین است.

آن است که ناگهانی snapback. تمام گوشه و کنار جهان به دنبال تصرف قدرت هزینه از 150 میلیون سفرهای بین المللی گرفته شده سالانه توسط چینی. ایالات متحده و ژاپن ارائه 10 سال ویزا هواپیمایی تبلیغ ماندارین صحبت خدمه پرواز و هتل تجهیز اتاق با كتري.

خانم خورشید که دستگیره بین المللی بازاریابی برای یک پیشرو پکن, گالری طولانی مارس فضا مجبور به انصراف از او اواسط ماه فوریه حضور در کتیبه لس آنجلس عمده نمایشگاه هنر. این هفته با وجود 14 ماه از آماده سازی او نمی خواهد در نیویورک میزبان موزه مدیران و میلیونر جمع او دعوت به سوهو به دیدن آثار هنرمند Guo Fengyi, که نقشه های پیچیده فرماندهی قیمت به $60,000.

سفر غول

چین تبدیل به یک جهان گسترده برق در, سفر, به خصوص نسبت به آن عملا بسته مرزها در این دهه از مائو تسه تونگ عصر.

گذرنامه صادر شده

سفرهای بین المللی

30 میلیون

(2018)

149.7 میلیون

(2018)

210,000

(1949-79)

1.7 میلیون

(1949-79)

گردشگری بین المللی روابط

آمریکا و استرالیا, کانادا, اسرائیل, ژاپن, سنگاپور, کره جنوبی

در میان ملل ارائه 10 سال ویزا

72

سازمان ملل ارائه ویزا یا ویزای ورود

159

سازمان ملل خدمت کرده است توسط گروه تور

چینی, سفر در سال 2018

662,000

دانش آموزان خارج از کشور

2.2 میلیون

مسافران کروز

150 میلیون

مسافران در کشور بزرگترین شرکت هواپیمایی China Southern Airlines

بستن سفر*

30

شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق در خدمات به/از چین

25,000

صندلی هواپیمایی لغو

$652 میلیون

از دست هواپیمایی درآمد

78

سازمان ملل استفاده از کنترل مانند قرنطينه و ممنوعیت بازدید کنندگان چینی

*پس از ژانویه

منابع: ایسنا (گذرنامه, ویزا, سفر, کشتی, مسافران); وزارت آموزش و پرورش (دانش آموزان); OAG (لغو درآمد کرسی); اظهارات شرکت (شرکت های هواپیمایی); ملی چین مهاجرت دولت (ممنوعیت)

“برای ما این ویرانگر احساسی” گفت: خانم خورشید اعتراف به او احساس “سردرگمی و غم و اندوه و ترس است.”

خاموش نیز او بارسلونا اقامت و او در حال حاضر مذاکرات در زمان گذشته در مورد طرح خود را برای دیدن استرالیا.

دولت چین موجب سفر درهم و برهم کردن در اواخر ماه ژانویه توسط ناگهان قفل کردن 60 میلیون نفر در ووهان مرکزی شهر که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده و باقی مانده متمرکز و اطراف آن در استان هوبئی. شهر و محله محاصره محدود جنبش در جای دیگر. آن را ایجاد یک ملی gridlock با صدا غذا خوردن در وسط سال جدید قمری, تعطیلات, بزرگترین مهاجرت سالانه از مردم است.

به زودی در ایالات متحده و کشورهای دیگر توصیه خود به شهروندان ترک و چین و ده ها تن از شرکت های هواپیمایی متوقف پروازها به این کشور سرزنش حفره حفره تقاضا است. چین و دیپلمات ها تلاش کرده اند و عمدتا شکست خورده برای وادار کردن دیگر کشورها به توجه است که مشاوره و استراحت محدودیت. “برای جلوگیری از ایجاد هراس و مانع عادی پرسنل مبادلات و همکاری های عملی در زمینه های مختلف” دولت باید “نه افتاد,”, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang روز سه شنبه گفت.

هنگ کنگ جت خصوصی مشورتی آسیایی, گروه آسمان گفت: تقاضا برای منشور در چین است که مردم سعی می کنید برای جلوگیری از حمل و نقل تجاری حتی در داخل کشور اما برای خدمه “معناداری وجود دارد تمایل به انجام پرواز به چین است.” FlightAware.com داده ها نشان می دهد فقط یک تعداد انگشت شماری از کسب و کار جت خروج پکن پس از جهانی مستند.

2003 شیوع در چین از سندرم حاد تنفسی یا سارس, مختل, سفر, بیش از حد, اما هواپیمای پرواز نگه داشته. آن دورانی که بیش از دو بار به عنوان بسیاری از چین سفر را به عنوان سفر خارج از کشور.

بین المللی و تحرک در چین مردم سر به فلک کشید همراه با اقتصاد آن در دو دهه گذشته. سیل گردشگران پاریس کیوتو و نیویورک. قدرت کارگزاران برای فن آوری های چینی شرکت های چند ملیتی مانند Alibaba Group Holding Ltd. و Huawei Technologies Co. انجام معاملات در سطح جهان و افراد برجسته هاپ جت خصوصی به ژانویه مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس و فرانسه در جشنواره فیلم کن هر یک ممکن است. هزاران چینی گله به نبراسکا هر بهار برای وارن بافت در برکشایر هاتاوی , Inc. نشست سالانه.

این یک رونق اخیر. مهر و موم شده مرزهای مشخص مائو تسه تونگ را چین و در حدود سه دهه حکومت خود تنها 210,000 گذرنامه صادر شد. زمانی که شهروندان عادی شروع به گرفتن گذرنامه در 1990s بیشتر شد تک استفاده کنید و آن را غیر معمول برای متقاضیان برای دریافت بازدید از مشکوک دولت را تضمین کنند. به تازگی به عنوان اوایل 2000s فقط هفت چینی از 10,000 خارج از کشور رفت و اولیه خود را “خارجی” تجربه یک تور بسته به هنگ کنگ.

امروز بیش از 180 میلیون شهروندان چینی یک پاسپورت داشته باشد. در مقایسه با برخی از 146 میلیون گذرنامه آمریکایی در گردش هستند.

چینی تور گروه در خدمت حدود 160 سازمان ملل. بیش از 660,000 چینی تحصیل در خارج از کشور, آموزش ساخت یکی از بزرگترین صادرات به چین از آمریکا و استرالیا.

رئیس جمهور Xi Jinping ساخته شده بین المللی ارتباطات سنگ بنای سیاست به نام کمربند و جاده ابتکار. رئیس جمهور پیش بینی زیرساخت های ارتباط چین با اروپا در امتداد جاده ابریشم و در مسیرهای دریایی برای اولین بار plied توسط 15 قرن مارینر ژنگ او که رسیده آفریقا و احتمالا کالیفرنیا.

“جلال راه ابریشم باستانی نشان می دهد که فاصله جغرافیایی غیر قابل عبور نیست” آقای یازدهم اعلام کرد در سال 2017.

مشتاق به جذب هزینه های چینی بازدید کنندگان بیش از 70 کشور جهان از تایلند به کشور صربستان به آنها خوش آمد بدون ویزا. شهروندان چینی در حال حاضر دوم در میان دریافت کنندگان ویزای غیرمهاجرتی ایالات متحده پس از مکزیکی ها با 1.1 میلیون سال گذشته بسیاری از کسانی که مجوز ورودی های متعدد بیش از یک دوره 10 ساله. نزدیک به 80% بین المللی ویزا صادر شده توسط ژاپن به چین گذرنامه و بیش از 160 پرواز هفتگی اتصال چین و استرالیا است. فرودگاه پکن پایتخت در دنیا است و دوم شلوغ ترین, پس از آتلانتا Hartsfield جکسون.

برای اجرایی بازاریابی چن هوآ فرش خوش آمدید به نظر می رسید به ناپدید می شوند در طول دو ساعت در Jan. 25 که او هوابرد بین نانجینگ و تایوان است. نمیدانستند به گروه دولت این جزیره را ممنوع کرده بود بازدید کنندگان از چین, پس از دو حزب خانواده نه تحویل داده شد یک “نامه ای از بازگشت به وطن” به محض ورود دستور داد که آنها را بیرون.

برنامه ریزی شده خود را شش روز در تایوان تبدیل به 25 ساعت در فرودگاه نیمکت در حال انتظار برای صندلی در پرواز بازگشت. “من انتظار این بیماری همه گیر به توسعه به سرعت” خانم چن گفت.

چند خریداران بازدید پکن مرکز خرید در هفته گذشته.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

در شکستن از او کارشناسی ارشد در دانشگاه سیدنی او Yuxuan دیدن مادر بزرگ خود را در ووهان ماه گذشته زمانی که شهر به طور ناگهانی تعطیل مرزهای خود. او 23rd, تولد تصویب و بدون ارائه و مستند مانع یک سفر کوتاه او برنامه ریزی شده به ژاپن و بازگشت او به استرالیا, جایی که او تا به یک آپارتمان اجاره ای و مدیون هزینه های مدرسه. “من احساس جدا شده چون من به ماندن در خانه به مدت یک ماه” گفت: خانم او. “هنگامی که این رفتن به پایان؟”

بخار از مکزیک برای هاوایی و ژاپن و چین روی یک ترم در دریا سفر در اوایل ژانویه یان Yuehao به دنبال به جلو به سال جدید قمری docking در زادگاه خود, شانگهای, جایی که او برنامه ریزی شده به خود خیره shipmates با آن روشن تعطیلات فانوس.

در عین حال خبر بد در مورد کوروناویروس به دانشگاه, تاریخ و حتی در وسط اقیانوس آرام از جمله لغو شانگهای متوقف شود. هیچ کس بیمار بود در میان 500 دانش آموزان آقای یان را کشتی پس از آن نگه داشته قایقرانی.

زمانی که این ترم در دریا کشتی گفت ویتنامی پورت هفته گذشته مقامات محلی محروم تنها آقای یان و دو نفر دیگر از سرزمین اصلی چین به مسافران از پیاده. آقای یان گفت: او راحت نیست تماس خود را درمان تبعیض و گفت: “ممکن است عوامل دیگر.” کشتی در حال حاضر قایقرانی برای آفریقا است.

یک صفحه نمایش داده می شود لغو پروازها در ووهان فرودگاه در ماه گذشته.

عکس: لئو ramirez/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هنر فروشنده خانم خورشید نمی یاد یک بار در زندگی خود را زمانی که او یک پاسپورت داشته باشد. او با تجربه خارجی فرهنگ به عنوان یک دختر در 1990s هنگامی که خانواده اش پیوست تور محبوب با تازه کار مسافران لقب “شین-کارشناسی ارشد-تای” با اشاره به این ماندارین اختصارات برای, سنگاپور, مالزی و تایلند.

زمانی که او یک نوجوان بود خانم خورشید پرواز به تنهایی از جمله به سنت لوئیس در نزدیکی جایی که او به صرف دو سال دبیرستان به دنبال برنامه های دانشگاه در بوستون و نیویورک و لندن است. خانم خورشید مشغول به کار در موزه ها و گالری ها در طول راه.

در سال 2015 وزارت امور خارجه ایالات متحده مهر ویزای ورود متعدد در قرمز گذرنامه خوب از طریق اوت سال 2025 است. “این قطعا به من می دهد احساس امنیت; اگر من می خواهم برای رفتن به آمریکا, من می تواند به آمریکا,” او گفت:.

دو سال پیش او و دوستان اقدام به فنلاند و قطب شمال به نشستن با بابا پت و گوزن های شمالی خود را و سوار سنومبلس. بعد خانم خورشید پرواز به مراکش و به نام مناظر غذا و فرهنگ “فقط خیلی عجیب و غریب است.”

در حال حاضر مستقر در پکن خانم خورشید حضور هنر رویدادهای جهان است. او اسهال جدول زمانی شرکت هواپیمایی برای پروازهای شبانه است که ارائه یک فرصت برای خواب پیش از گردباد schmoozes با جمع و مشهور است. “شما هستید و شما باید به نگاه کاملا زیبا,” او گفت: شوخی فشار است “هیجان انگیز کابوس است.”

او در ارتباط با یک جمع نماینده در سوئیس عادلانه در سال 2017 پرواز به لندن به دنبال و پس از فروش مشتری بیش از 4 میلیون دلار در آثار هنری از جمله بزرگ مجسمه سازی طراحی شده برای وسط یک دریاچه است. “چهره به چهره و مشاوره به معنی زیادی” خورشید خانم گفت.

خانم خورشید سفر به قطب شمال دو سال پیش.

عکس: جینگ خورشید

در حالی که بازدید از پدر و مادر خود را برای سال جدید قمری در اواخر ژانویه خانم خورشید رشد اضطراب coronavirus ممکن است او را تهدید به ایالات متحده سفر. “من فقط نیاز به پاسپورت من فقط نیاز به گذرنامه من” او تکرار به خودش بیش از صرف شام در حالی که توطئه فوری خروج برای لس آنجلس.

“پس از آن اعلام شد,” او گفت: با اشاره به جدید ایالات متحده محدودیت در بازدید از چین است. او اعزام تاسف به او artworld مشتریان و فکر او چه می توانید انجام دهید اما اذعان “بودن وجود دارد و نه در حال حاضر باعث می شود یک تفاوت بزرگ است.”

نوشتن به James T. Areddy در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im