با شجاعت و آرنج دست انداز احتیاط قانونگذاران در سراسر جهان در حال تلاش برای انجام کار خود در طی این بیماری همه گیر. ماشین آلات از دولت هنوز هم نیاز به گریس از سیاست است. این درست است به خصوص در عراق که در آن 17 سال تلاش برای ایجاد ثبات سکولار دموکراسی پارلمانی در قلب جهان عرب نشان می دهد وعده جدید.

به مدت شش ماه در عراق سیاست شده است در آشفتگی زیر مردمی تظاهرات. افراد جوان هنوز هم معترضان در بغداد را در میدان تحریر به دنبال فساد-رایگان حکومت و پایان دادن به یک سیستم است که divvies تا قدرت مذهب و قومیت. در حال عراق همچنان به صورت کشیده به ایران مانور برای نفوذ در خاورمیانه و ایالات متحده’ پاسخ به آن است. در ماه ژانویه ایالات متحده ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در عراق خاک در اقدامی تلافی جویانه ایران برای هدف قرار دادن سربازان آمریکایی.

در روز سه شنبه رئیس جمهوری عراق به نام یک نامزد به عنوان نخست وزیر برای تشکیل دولت و مجلس است. او Adnan al-Zurfi یک عضو پارلمان که یک بار زندگی می کردند در دیترویت و دوگانه آمریکا-عراق شهروند. او همچنین فرماندار سابق شیعه حرم درآيد. در طول تصدی خود او به دست آورده شهرت برای یکپارچگی ارائه خدمات اساسی و ایستاده به گروه های شبه نظامی شیعه.

مهم تر آقای Zurfi پشتیبانی از معترضان’ هدف از فراگیر سکولار قانون و پایان دادن به ایران دخالت. حدود 60 درصد از عراقی ها 27 یا جوان. آنها بیشتر در سطح جهان آگاه از بزرگان خود را. آنها ممکن است نیاز به یک رهبر است که زندگی در خارج از کشور و درک مفاهیمی چون حاکمیت قانون و صلح آمیز انتقال قدرت است.

عراق را بی ثبات دولت در حال حاضر چهره وظیفه حاوی coronavirus نه به ذکر است اثرات کاهش قیمت نفت در یک کشور به شدت وابسته به صادرات نفت. آقای Zurfi تا مارس 16 برای متقاعد کردن جناح در مجلس به قبول او به عنوان نخست وزیر. این ویروس در بحران قرار می دهد این کشور در بخش چشم انداز جدید. سیاست باید راه را برای تمیز کردن حکومت داری موثر و به منظور به عنوان آقای Zurfi آن قرار می دهد “رسیدن به آرمان های عراقی.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de