…لحظه رویایی آمریکا

همه سال 2020 در آمریکا یک نوع کار و کار بوده است. است که البته وجود دارد که در آن کارنای جاوید، که مردم در هند تنها در حال حاضر آشنا شدن. اما در روز روشن و در نگاه عمومی کامل، یک پلیس سفید پوست که یک مرد سیاه پوست را در حال زانو زدن به مرگ می داند، یک کاربزرگ نژادی نیز وجود داشته است.

قتل جورج فلويد شورش هاي نژادي در آمريکا رو به راه بندازه مفسران سیاه پوست با چشمان اشک بار به شهر رفتند. یکی گفت که سیاه پوستها همیشه بوده اند. با تبريک کامالا هریس به عنوان همسر در حال اجرا جو بایدن، همان سیاه پوستان اشک می ريزند که اکنون اشک شادی می ريزند. فلوید فراموش شده است. سیاه پوست ها یه بار دیگه هم شده بودن

خشونت پلیس در هند هم اتفاق می افتد، اما این تمایل دارد که در تاریکی شب اتفاق می افتد. در هیچ کجای دنیا نمی توان صحنه کشتار فلوید و مصونیتی را تصور کرد که با آن و مصونیت مورد انتظار ی که تحت آن صورت گرفت. اگر چنین صحنه ای در بسیاری از کشورها اتفاق می رفت، قاتل ممکن بود به طور باز به دار کشیده شده باشد.

نه در آمریکا، سرزمین مجازات اعدام. قاتل يه سفيد پوسته و پليس هاست کشته شده ها یه مرد عقب هستن اگر نقش ها برعکس شده بود، اگر قاتل سیاه پوست و پلیس سفید پوست کشته شده بود، عدالت سریع و بی رحم بود. اما من فکر نمی کنم صحنه ای مثل این در تاریخ آمریکا اینقدر باز اتفاق افتاده باشد، یک سیاه پوست که یک سفیدپوست را تا سر مرگ زانو زده است.

پليس سفيد پوست مورد نظر درک چاوين با سه نفر از همدستهايش در زندان ميمونه حکم اعدام برای او صادر شده است. پرونده علیه او طولانی و پر از تحريف خواهد بود. آمریکای سفید در سراسر جهان، حتی در دنیای سفید، از طریق لنز لحظه جورج فلوید وحشتناک به نظر می رسه. بايد يه کاري ميکرد

بنابراین خرگوش همسر سیاه و سفید در حال اجرا از کلاه کشیده شد. بایدن و هریس دیگر زیاد از اصلاحات پلیس صحبت نمی کنند. پليس ها در آمريکا به طور نامتناسب سفيد هستند فقط امروز يه سفيد پوست بهم گفت که پليس ها توي آمريکا کار سختي دارن من با هم بازی کردم و گفتم که اگر این کار را بکنند، لعنت می شود و اگر این کار را نکنند، لعنت می شود.

مطمئناً زانو زدن مردان سیاه پوست تا مرگ کار بسیار سختی به نظر می رسد.

بایدن و هریس در مورد اصلاحات پلیس زیاد صحبت نمی کنند زیرا این کار باعث می شود که سفیدپوستان حتی سفیدپوستان لیبرال را با هم در هم بپرانم و به دست دونالد ترامپ که هنوز در نظرسنجی ها دنبال می شود بازی کنند اما فاصله را بر بایدن بسته اند. آنها در حال حمله به ترامپ در مورد خونسردی Covid هستند، اما به نظر می رسد ترامپ ناگهان پسر خوبی در Covid شده و به نظر می رسد در حال حاضر صحبت کردن حس.

او حتی در حال گرفتن سوالات آرام از خبرنگاران که او نفرت, کاملا بر خلاف نخست وزیر ما, Narendra مودی, که یک کنفرانس مطبوعاتی در بیش از شش سال در دفتر کار داده نشده است و انتظار نمی رود که این کار را در چهار سال باقی مانده از دوره خود باقی مانده است. تنها کاری که دوست داره اینه که بهاشان (سخنرانی) بعد از بهاشان رو انجام بده. او در حالت سخنرانی مداوم است.

بایدن و هریس نیز در مورد چیزهای غیر عملی مانند معامله جدید سبز صحبت می کند. رونق آمریکا بر روی نفت ساخته شده است. روغن را دور و امریکا کند و پاش.

با تبريک هريس، سفيد پوستها بالاخره احساس تبريک مي کنن مفسر تلویزیون پس از مفسر تلویزیون تاکید بر لحظه رویایی امریکا: از کودک فقیر، رنگی، نسل اول مهاجران از کشورهای جهان سوم در حال حاضر پیدا کردن خود را دو قدم دور تر از دفتر نهایی در این سرزمین است. اگر این اتفاق بیافتد، آنوقت رویای آمریکایی باید هنوز زنده باشد. اگر این اتفاق می افتد، آن وقت است که زمان بالا برای فراموش کردن جورج فلوید. فقط يه ناجوري بود جورج فلويد بيچاره! چه مرگ غير قابل فکري اون رنج کشيده

در کشوری که اینقدر با پوست تن وسواس دارد، نباید واقعیتی پر زرق و و المثل را کنار زد. هریس یک سیاه پوست روشن است. زنان سیاه پوست او رقبا برای تبدیل شدن به همسر در حال اجرا بایدن همه تیره تر از او بود. باراک اوباما به نظر می رسد نقش قابل توجهی در توصیه بایدن به انتخاب هریس داشته است. اوباما اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا بود. اما او هم سبک پوست بود.

بایدن خود یک بار اوباما را اولین سیاه پوست پاک به نظر می کرد که برای ریاست جمهوری شرکت کرد. تنها می تواند یک فرد سبک پوست ظاهر پاک و مشتاق به بالاترین دفاتر در امریکا?

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im