آمریکایی ها رشته پس از پرو می بندد مرز بیش از Coronavirus

دولت پرو به سرعت مرزهای خود را بسته ارائه هشدار کمی برای گردشگران خارجی است. در Lima, بزرگراه های, ترافیک رایگان با توجه به کروناویروس اقدامات است.

عکس: رودریگو Abd/آسوشیتد پرس

صدها نفر از آمریکایی ها باقی مانده به دام افتاده در پرو در روز شنبه به آمریکا تصمیم به ارسال یک هواپیمای نظامی به این کشور است که مهر و موم شده از مرزهای خود در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

روز جمعه یک دفاع ایالات متحده امریکا گفت: هواپیماهای نظامی بودند در حال اعزام به مراکش, هندوراس و پرو به رشته های آمریکایی. در حالی که هواپیما فرستاده شد به مراکش و هندوراس مقامات تجدید نظر ارسال نظامی ایالات متحده هواپیما به پرو. یک مقام آمریکایی گفت: برخی نگران بودند در مورد اپتیک یک نظامی ایالات متحده فرود هواپیما در پرو.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که در حالی که “نظامی حمل و نقل در دسترس است” نیز وجود دارد “تلاش مداوم به آدرس [موضوع آمریکایی ها رشته در خارج از کشور] با اجاره پروازهای تجاری است که دولت ارائه شده است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه قول داد کمک نظامی برای آمریکایی ها در پرو گفت: “ما یک گروه از افراد جوان در پرو و ما در حال کار بر روی مراقبت از آن با ارتش است.”

وزارت امور خارجه گفت: سفارت آمریکا در لیما کمک یک گروه آمریکایی در بازگشت به خانه در روز جمعه. آمریکایی ها شامل یک گروه پزشکی آسیب پذیر شهروندان ایالات متحده تعدادی از داوطلبان سپاه صلح و برخی از سفارت ایالات متحده پرسنل و اعضای خانواده و بازگشت به ایالات متحده

دولت پرو در روز دوشنبه به سرعت مرزهای خود را بسته ارائه کمی هشدار به ترک برای گردشگران خارجی بودند که بازدید از این کشور اینکا خرابه و جنگل های بارانی آمازون.

رئیس جمهور مارتین Vizcarra دولت بعد صادر چشم پوشی از امکان چارتر پرواز به پرواز خانه پرو رشته در خارج از کشور و اجازه می دهد تا دولت های خارجی برای بازگرداندن شهروندان خود. آرژانتین, شیلی, اسرائیل و مکزیک تمام کمک خود شهروندان ترک پرو. دولت انگلیس گفت که صحبت کردن با پرو به ترتیب پروازها به مقصد را یافته ،

روز شنبه, پرو وزارت دفاع گفت: این امر به طور کامل تعطیل کردن فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی روز یکشنبه منع هر گونه آینده چارتر پرواز از بازگرداندن اتباع خارجی به کشور تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus. مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد بیش از 300 مورد و پنج مرگ در آند ملت است.

“این یک کمی ترسناک گفت:” آلیسون رس-Duboff آمریکایی گیر در آمازون پرو در نزدیکی شهر ایقویتس. “ما فقط در اینجا در انتظار و پیش بینی. ما در حال تلاش برای آمد تا با راه هایی برای نگه داشتن همه اشغال شده است.”

غنی Levering یک فیلادلفیا بومی گفت: او در تلاش است برای پیدا کردن راه خود به خانه. او شده است سازماندهی مهمانان دیگر در لیما هتل در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات در واتساپ و Facebook گروه به بحث در مورد راه هایی برای بازگشت به ایالات متحده در یک Facebook گروهی به نام آمریکایی ها در گیر پرو دارای بیش از 3300 عضو دارد.

“همه خود را قطعه کوچک از اطلاعات, و ما در حال استفاده است که به شکل از چگونه برای دریافت, صفحه اصلی,” او گفت:.

در صبح روز شنبه خود را در هتل به او توصیه کرد که کلمبیا هواپیمایی Avianca ممکن است یک پرواز به میامی برای به دام آمریکایی ها در روز بعد با بلیط هزینه 1000 $یک صندلی. او بعد از یک پیام گفت که هواپیمایی نیست مجاز به انجام پرواز است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>