شهروندان و ساکنان سوار شدن به اتوبوس به یک هواپیما به ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه در لیما پرو.

عکس:
stringer/ایسنا

آمریکایی ها سرگردان در پرو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را آغاز کرده اند سازماندهی در میان خود به اشتراک گذاری اطلاعات و دریچه خود را نصب و سرخوردگی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای گرفتن یک تعداد شهروندان آمریکایی به دام افتاده در خارج از کشور.

حدود 2,700 آمریکایی که با آن مواجه مشکل ترک پرو باید پیوست های نام و جزئیات تماس در یک صفحه گسترده است که ارائه شده است به قانونگذاران ایالات متحده و وزارت امور خارجه.

در یک مثال لیست مشترک حتی وقتی فرزند یک عضو دچار تشنج باعث یک متخصص مغز و اعصاب در این گروه به توصیه پدر و مادر در داروها در دسترس به صورت محلی.

“ما به گروگان برگزار می شود و ما نمی دانیم با چه کسی و یا چرا” مایکل کاتز 66 از Katonah n. y. آقای کاتز و شریک زندگی خود را 65 سال ریتا Lenda, هستند رشته در کوسکو. “وزارت امور خارجه به طور کامل بی فایده و کاملا بی کفایت.”

آقای کاتز و خانم Lenda در میان 13,500 آمریکایی برآورد وزارت امور خارجه باید به دنبال کمک از طریق دولت سفر-سیستم ثبت نام پس از همه گیر بسته مرزها و لغو پروازها. مقامات گفت: به طور کلی تعداد رشته مسافران می تواند به ده ها هزار نفر از جمله کسانی که ثبت نکرده.

مقامات وزارت امور خارجه به خبرنگاران گفت: این هفته آنها در حال “پیگیری” رشته آمریکایی ها و گفت: آنها کمک کرده اند 9,000 آمریکایی ها در سراسر جهان به خانه می آیند. اما با سرعت از تلاش ها و پیام های متناقض کشیده اند انتقاد به کشورهای دیگر گزارش موفقیت بیشتر. آلمان می گوید آن را عودت بیش از 120.000 از شهروندان است.

“ما نیاز ندارد و شما به ‘آهنگ’ این کار ما نیاز به شما برای حل این توضیح ، مارکو روبیو (R., Fla.) گفت: در یک پیام توییتر.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: بعد از شنبه که حداقل 40 پروازهای برنامه ریزی شده در عرض شش روز به بازگشت حدود 3,400 شهروندان آمریکایی به خاک آمریکا از کشورها در سراسر جهان است. مقامات اذعان سرخوردگی اما گفت که این تاخیر تا حد زیادی مربوط به سیستم های ایجاد شده توسط دولت پرو.

“من فکر نمی کنم هیچ کینه توزی در بخشی از پرو در این” یک مقام وزارت خارجه گفت: توصیف سیستم به عنوان “خرد” و خطاب.

آقای کاتز نبود متقاعد سرزنش دراز با پرو. “کسی است که اقدام اشتباهی اینجا” آقای کاتز گفت. “من متقاعد شده است که آن را کاملا تقصیر از پرو.”

پرو مقامات گفت: در حالی که بحران محدود به این کشور پرواز ظرفیت آنها نمی دانند که چرا آمریکایی ها نمی فرستاده هواپیما بیشتر. یک مقام رسمی در وزارت امور خارجه گفت که در حال حاضر به آمریکایی ها و دیگر خارجی ها در گیر پرو بازگشت به خانه.

“ما در یک بحران” این مقام گفت. “ما فقط باز کردن به مردم آورد و مردم ما است.”

ایالات متحده محدود پروازها در حال انتظار برای چهار شنبه, جمعه و شنبه ، پرواز و نظارت توسط دولت ایالات متحده وارد خواهد شد و از یک پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی لیما فرودگاه.

پرو گفت: این ظرفیت محدود برای دریافت پرواز در پایگاه هوایی میان ملی اضطراری است. پایه ظرفیت به ارسال حدود 700 تا 800 نفر در روز رسمی گفت: به این معنی که بسیاری از آمریکایی ها ادامه خواهد داد و به صبر کردن برای ترک به کشورهای دیگر نیز سعی کنید از شهروندان خود را به عقب.

“این یک سوال از برنامه ریزی” این مقام وزارت خارجه گفت:. “هر شهروند خارجی در پرو در حال رفتن به ترک و هر پرواز لازم است برای رفتن به مجاز را وارد کنید. اما وجود دارد به منظور مطابق با ظرفیت در پایه.”

رشته آمریکایی ها گفت: آنها دریافت کرده اند متناقض و گاهی اوقات اطلاعات غلط. هفته گذشته پنتاگون گفت: این امر یک هواپیمای حمل و نقل نظامی به پرو به بازگشت برخی از آمریکایی ها اما گفت: بیش از آخر هفته سفر شده بود تجدید و لغو شد.

روز دوشنبه در دفاع ایالات متحده امریکا گفته مقامات نظامی هواپیما در حال فرود در پرو بیش از آخر هفته بعد از همه بود اما تا حدی کامل در زمان و تنها برداشت های متعدد و آمریکا کارکنان دیپلماتیک اعضا در کشور است.

ارتش ایالات متحده از طریق پنج شنبه تا به حال انجام شش پرواز در سراسر جهان و برداشت 122 شهروندان آمریکایی و 22 کارمند وزارت امور خارجه, ارتش ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش به خبرنگاران گفت.

به طور جداگانه دو پرواز برنامه ریزی شده به ترک لیما و Cusco در روز سه شنبه به طور ناگهانی لغو شد, یک مقام وزارت خارجه گفت: از آنجا که دولت پرو را ارائه نمی دهد مورد نیاز مجوز به منشور اپراتور.

آمریکا معاون امور خارجه در امور سیاسی امور David Hale صحبت سهشنبه با پرو وزیر خارجه و Adm. کریگ Faller, فرمانده, U. s. Southern Command است خطاب به توجه با این کشور وزیر دفاع این مقام وزارت خارجه گفت:.

در این فاصله آمریکایی ها در گیر پرو آغاز کرده اند سازماندهی اطلاعات تجاری و تخصص و ناکامی های خود را.

آنها شده اند با کمک Ainsley کاتز 24 ساله مقیم واشنگتن و دختر آقای کاتز که ایجاد صفحه گسترده برای ردیابی محل از شهروندان ایالات متحده در پرو پس از یادگیری از پدرش مخمصه.

سند اجازه می دهد تا افراد به خود را وارد کنید, صفحه اصلی, دولت, جزئیات تماس و هر گونه شرایط پزشکی. وجود دارد این است که زمینه برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای خود را شناسایی.

به طور کلی این بوده است که “واقعا تجربه مثبت با مردم در تلاش برای کمک به یکدیگر در صورت عدم وجود ارتباطات رسمی و یا کمک” خانم کاتز گفت.

خانم کاتز گفت که او و دیگر داوطلبان “سعی کنید به نگه داشتن شایعات و اطلاعات غلط به حداقل” و اضافه کرد که می تواند یک چالش بدون واضح تر دولت هدایت.

جورج پله 70 و همسرش, آنا, سبز, 68, بورلی, Mass., گیر شده است در کوسکو پس مارس 16, داشتن ناگهان ترک پرو جنگل پس از کلمه قریب الوقوع مرز بسته شدن. دو روز قبل از آن در 14 مارس وزارت امور خارجه مجاز در خارج از کشور, دیپلمات های در معرض خطر بیشتری از coronavirus به بازگشت به ایالات متحده

خانم سبز گفت: اگر او و آقای پله ها دریافت کرده بود کلمه از گروه 14 مارس تصمیم آنها را برش های کوتاه خود را به سفر و بازگشت به خانه بلافاصله.

“من فقط فکر نمی کنم مردم آماده شد” برای این بیماری همه گیر به شدت به عنوان به سرعت به عنوان آن را خانم سبز گفت: با اشاره به وزارت امور خارجه. “من فکر می کنم آنها گرفتار شده بودند پا به حالت صاف.”

نوشتن به کورتنی مک براید در courtney.mcbride@wsj.com و رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im