آمریکایی ها در ووهان آماده به فرار شیوع—در حالی که دیگران ماندن

بنجامین ویلسون نمایش متعلقات او استفاده می کند برای حفاظت از سرمایه گذاری در خارج از منزل در مرکز شهر ووهان و برای ضد عفونی پس از آن. عکس: بنجامین ویلسون

شانگهای—صدها نفر از آمریکایی ها در حال آماده شدن برای پرواز از ووهان محدود برای کالیفرنیا به عنوان ترس رشد در کانون چین را بحران بهداشتی. اما بیشتر شهروندان آمریکایی نیست ترک رابطه شکست خورده را به یک صندلی امن در تنها در ایالات متحده محدود پرواز—یا تصمیم به سوار کردن اضطراری جایی که آنها هستند.

وزارت امور تخلیه پرواز وعده داده شده برای کمک به یک بخش از ووهان را حدود 1,000 آمریکایی ها به عنوان یک مستند باعث شیوع کروناویروس تبدیل تمرکز به خطرات ناشی از سرایت و قرنطینه در چین هشتم-ترین-شهر پرجمعیت. جاده ها و رستوران ها و بسیاری از مغازه ها در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در حال حاضر بسته به چین تلاش می کند حاوی ویروس است.

مقامات چینی در حال اصرار مردم به آرام باقی می ماند به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری مرموز و سریع-پخش coronavirus که به کشته شدن ده ها تن از مردم و آلوده به هزاران نفر. اما میلیون ها نفر در حال حاضر در سمت چپ ووهان شهرستان در مرکز شیوع. عکس: آسوشیتد پرس

ایالات متحده منشور جت بود و انتظار می رود برای رسیدن در ووهان بسته فرودگاه در روز سه شنبه و به سرعت حرکت برای ایالات متحده گذر گاه 230 و یا پس از آمریکا دیپلمات های خود را از اعضای خانواده و یک “بسیار محدود” تعدادی از شهروندان خصوصی به ایالات متحده آمریکا با توجه به وزارت امور خارجه اطلاع و مسافران شده اند که در تماس با سفارت آمریکا در چین است. پرواز در نظر گرفته شده است در درجه اول به تخلیه کارکنان کنسولگری ایالات متحده در ووهان در طول موقت خاموش کردن ماموریت دیپلماتیک.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید مقامات ایالات متحده رسیدگی ورودی آمریکایی ها از ووهان? پیوستن به مکالمه زیر.

از هواپیما به زمین در انتاریو واقع در کالیفرنیا است یک شهر حدود یک ساعت در شرق لس آنجلس یک سخنگوی وزارت خارجه روز دوشنبه گفت:. او افزود که تمام مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از خروج. در طول سوخت گیری توقف در لنگرگاه مسافران را پیاده به یک ترمینال بسته به عموم مردم و دریافت یکی دیگر از سلامت غربالگری قبل از ادامه به کالیفرنیا گفت: آن Zink, آلاسکا, افسر ارشد پزشکی.

پزشکان خواهد شد در پرواز دکتر Zink گفت. اگر یک مسافر را نشان می دهد علائم بین ووهان و لنگرگاه مقامات بهداشت تعیین می کند چه چیزی برای انجام در یک مورد به مورد و بر اساس, او گفت:, و اضافه کرد که لنگرگاه بيمارستان آماده شد برای درمان هر بیمار مسافران است.

نمایندگان ایالتی کالیفرنیا در وزارت بهداشت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد دولت برنامه ای برای ورود به هواپیما.

ورمونت بومی پریسیلا Dickie, 35 سال و 8 سال باید صندلی—اما او مطمئن بود که چگونه او را از رسیدن به فرودگاه در حدود 20 مایل دور تقریبا با تمام ووهان حمل و نقل تعطیل. “من امن یک صندلی اما مشکل این است که حمل و نقل,” او گفت:. خانم Dickie که او را دیدم تنها یک اتومبیل در جاده ها در روز یکشنبه.

بنجامین ویلسون است hunkering پایین. آقای ویلسون که از لوئیزیانا و پدر به 7 سال است ازدواج ووهان بومی است. این هواپیما که قرار گرفتن اتباع چینی.

“من در نظر ارسال و نوجوانان در صورتی که گزینه” او گفت:. “اما من نمی خواهد ترک همسر من است. اما اگر همسر و دختر من می تواند سفر با هم و سپس کاملا بله.”

یک زن بررسی می شود پسرش را به پیشانی هنگام تفرج در خیابان های آرام ووهان چین در روز سه شنبه. عکس: Stringer/گتی ایماژ

ووهان یک هاب حمل و نقل در چین مرکزی است که اغلب در مقایسه با شیکاگو اما فاقد وسایل رفاهی که بسیاری از آمریکایی مهاجران لذت بردن از در مرفه تر پکن و شانگهای. بسیاری از مهاجران در حال عادت به سفر به شهرهای توسعه یافته به صورت معمول درمان های پزشکی.

آلاینده های کلانشهر ماهیهای بانک ها از رودخانه یانگ تسه ووهان است و در قلب یک کارخانه شهر—چه دولت چین طبقه بندی به عنوان یک ردیف دوم شهرستان. Budweiser آب شده و دم وجود دارد و از سال 1995.

“آن اندازه از نیویورک اما شخصیت یک مرداب شهر. ما همیشه می گویند این کشور به شهر می آیند” گفت: جیمز ریچارد, که ازدواج کرده بود به پریسیلا و زندگی در ووهان برای مدت پنج سال.

بسیاری از شهروندان ایالات متحده در حال حاضر در ووهان و جاهای دیگر در سراسر سخت ضربه هوبئی استان پرواز کرده بود در این شهرستان قبل از این مستند به مناسبت روز سال جدید قمری با خانواده. بسیاری شنیده بود در مورد یک ویروس اما نمیفهمد که آن را خفیف و تحت کنترل است.

“زمانی که من به خواب رفت در 10 p. m. همه چیز عادی بود” گفت: رنگ Shuo, یک زن 38 ساله وکیل و شهروند آمریکایی که وارد در ووهان هفته گذشته از خانه او در سان خوزه کالیفرنیا. روز پنج شنبه صبح “وقتی بیدار شدم ساعت 5 شهر شد و در خاموش کردن حالت” او گفت:. ناگهان اعلام سراسر شهر بود محاصره شد.

برخی از آمریکایی ها گفت که باقی مانده در ووهان با عزیزان به نظر می رسید مانند یک امن تر چشم انداز از گرفتن بر روی یک هواپیما پر از مردم که می تواند بیمار یا حامل ویروس—و کسی که در حال انتظار به صورت قرنطینه هنگامی که آنها به زمین در آمریکا

“همانطور که در حال حاضر پدرم مصمم است در مورد ماندن که در آن او است” گفت: دانشگاه برندایس دانشجویی که تا به حال موفق به محور پدرش بازگشت از ووهان پس از او پرواز وجود دارد برای کسب و کار. “او نگران بیمار شدن از مردم در هواپیما و به طور بالقوه آوردن آن به ما.”

آمبولانس خدمه عینک محافظ دنده در ووهان در روز یکشنبه. عکس: /آسوشیتد پرس

ناامیدی از برخی آمریکایی ها به خارج بود و نشان داده شده توسط یک سیل از تماس به سفارت آمریکا در پکن پس از یک آخر هفته گزارش در مورد تخلیه برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه منتشر شده در وال استریت ژورنال, با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت و چند نفر که تماس.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه کاهش یافته است به تایید مقصد پرواز یا مسافران خواهد بود قرنطینه پس از ورود. “ما شده اند در تماس با مسافران بالقوه در مورد تدارکات و پیش بینی روش های غربالگری,” سخنگوی گفت.

در حالی که جدول زمانی منتقل شده بارها و بارها کلمه از دم تخلیه قصد دارد مجموعه ای از تقلا برای اطلاعاتی که آمریکایی ها گفت: پیچیده بود به زبان خود با چالش های محلی, اینترنت کنترل, محدود, اطلاعات سفارت و قمری تعطیلات سال جدید.

“همه دوستان من در آمریکا بودند گفت:” شما رو به در که هواپیما,'” گفت: کری وانگ یک ووهان مادری که زندگی در نزدیکی ققنوس و وارد در چین هفته گذشته برای گذراندن تعطیلات با خانواده خود را.

کامپیوتر, شرکت, اجرایی گفت که او فرستاده سفارت در تلاش برای امن کردن یک نقطه بلکه می دانستم که او شانس نیست خوب فقط با یک پرواز برنامه ریزی شده است.

توسط دوشنبه شب او تا به حال چیزی شنیده بنابراین او استعفا داد و خودش را به یک بسته در زندگی, با مواد غذایی به اندازه کافی به گذشته یک زن و شوهر از هفته. “من با خانواده من و من می تواند کار کند,” او گفت:. “من ممکن است این درمان را به عنوان طولانی به خارج از کشور سفر.”

آقای ویلسون, لوئیزیانا, بومی در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن خانواده خود را امن است. زمانی که او مراحل خارج از منزل در ووهان او می پوشد, دستکش, باران کت و شلوار در بالای خود را به طور منظم لباس و ماسک بر دهان او. او را لمس به عنوان کوچک که ممکن است و خرید تنها غذایی که می آید پیچیده شده در پلاستیک. هنگامی که او به خانه برگشت او دستمال مرطوب همه چیز را در صابون ضد باکتری. ماسک می رود در سطل زباله.

“من نمی ترسم برای رفتن به خارج,” او گفت:. “من فقط در تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض افراد دیگر است.”

مرتبط

  • یازدهم می دهد او شماره 2 یک فرصت در کانون توجه
  • شهردار به نقل از قانون برای عدم شفافیت

نوشتن به James T. Areddy در [email protected] و لیزا لین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su