آمریکایی ها در مستند خرید محصولات تمیز کردن و بستنی, بلند کردن Unilever

یونیلور در رشد فروش شد رانده شده توسط یک جهش در فروش مواد غذایی به خصوص بستنی برندها—خورده شود در خانه.

عکس: دایان Bondareff/آسوشیتد پرس

لندن— Unilever UL 0.52% PLC گزارش بهتر از حد انتظار دوم-فروش سه ماهه به عنوان یک عملکرد قوی در آمریکا هرحال coronavirus مربوط به کاهش در جای دیگر در جهان است.

مصرف کننده کالاهای غول سهام شروع به پریدن کرد و 7 درصد در اوایل معاملات روز شنبه پس از آن گفت که تا به حال بهره مند از یک اجرای از گوی شناور مارک صابون و ضد عفونی کننده محصولات به بازارهای جدید و مواد غذایی-فروشگاه دستاوردهای آن Knorr و Hellmann را مارک کرده و جبران ضعف های خارج از خانه بستنی فروش در طول مستندات.

Unilever همچنین گفت که قصد دارد به چرخش اکثریت چای آن کسب و کار به یک stand-alone نهاد دربندی بررسی آن را راه اندازی در اوایل این سال است. آن را حفظ چای آن عملیات در هند و اندونزی به عنوان به خوبی به عنوان آن Lipton ice-چای سرمایه گذاری مشترک با شرکت PepsiCo, Inc.

برای سه ماهه دوم این شرکت گفت: زمینه رشد فروش—همکاری نزدیک تماشا شکل که نوار ارز حرکات و معاملات—کاهش 0.3% خوب بالا تحلیلگر تخمین می زند برای کاهش 4.3 درصد است.

مرتبط

  • Unilever, ساز Hellmann و کبوتر تلاش می کند تا به بازسازی دوباره (11 ژوئن)

رئیس امور مالی گریم Pitkethly در تماس با خبرنگاران به تشریح سه ماهه به عنوان “احتمالا تست ما تا کنون دیده ام” و گفت: نتایج ماسک نوسانات بزرگ در کسب و کارهای مختلف. “اگر چه آن را مانند به نظر می رسد که در topline ما تا به حال رکورد رشد و رکورد کاهش تنها با یک کلیک زیر که” او گفت:.

مثلا Unilever گفت: خرید و فروش در آن مواد غذایی-خدمات بازوی فراهم می کند که مواد به رستوران با کاهش نزدیک به 40 درصد بیش از شش ماه از سال در حالی که فروش بستنی فروش در خارج از خانه مصرف کاهش یافته و نزدیک به 30٪. در مقابل, دست, صابون و ضد عفونی کننده همراه با تمیز کردن محصولات وارد شده دو رقمی-درصد رشد داشته است.

زمینه فروش در خانه و مراقبت از گل رز 4 ٪ در سه ماهه دوم تا حد زیادی جبران 1.8% افت در غذا و رفع خستگی دست و 0.9% افت در زیبایی و مراقبت های شخصی.

در آمریکای شمالی Unilever گزارش سه ماهه دوم زمینه رشد فروش 9.5 درصد رانده شده توسط یک جهش در فروش مواد غذایی به خصوص بستنی مارک های چنین به عنوان مگنوم خورده شود در صفحه اصلی و محصولات بهداشتی. در اروپا که در آن یونیلور بستنی کسب و کار است که به مراتب بیشتر-از-صفحه اصلی متمرکز فروخته شده در پارک ها و از طریق کیوسک که محبوب با گردشگران این شرکت گزارش یک زمینه فروش قطره از 4.5%.

زمینه فروش در بازارهای در حال ظهور به طور کلی کاهش یافته است 1.9 درصد در سه ماهه دوم با کاهش قیمت در بازار بزرگ مانند هند و برزیل و فیلیپین.

به طور کلی, Unilever گزارش سود خالص €3.28 میلیارد دلار ($3.80 میلیارد دلار) برای مدت شش ماه تا 30 ژوئن در مقایسه با €3 میلیارد سال قبل. درآمد کاهش یافته است به €25.71 میلیارد از €26.13 میلیارد دلار است.

در نشانه ای از اینکه چگونه شرکت های بزرگ با دفاتر متعدد ممکن است شروع به آوردن برخی از کارکنان بازگشت به کار آقای Pitkethly گفت: Unilever کارکنان را آغاز کرده اند که بازگشت به دفاتر در نقاط مختلف جهان اما نه به مقر آن در لندن است. او گفت: شرکت خواهد به جای تشویق مردم به درایو به دفاتر ماهواره ای در خارج از شهر.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de