آمریکایی ها صرفه جویی بیشتر اما چه مدت می تواند آن را بکشد ؟

نمی دانستند چه مدت از آن خواهد شد قبل از آنها می تواند اصلاح یک حس ‘عادی’ در این رکود می تواند به این معنی برخی از مردم در دیدار با اهداف پس انداز خود را با سرعت بیشتری.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

Coronavirus همه گیر تعطیل اقتصاد و مجبور میلیون ها نفر از مردم به درخواست برای بیکاری. در همان زمان محلی اقامت در خانه سفارشات و یک کار از خانه در جهان معنی برخی از مردم پول اضافی برای قرار دادن دور ،

همانطور که از آوریل سال 2020 ایالات متحده پس انداز های شخصی ضربه تمام زمان بالا 33 درصد از 12.7 درصد در ماه مارس, با توجه به U. s. اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی. رکورد قبلی بود 17.3 درصد در آوریل سال 1975 پایان دم از اوایل دهه 1970 رکود اقتصادی پس از دو سال دوره رکود اقتصادی.

برنامه های امداد رسانی را به طور موقت به افزایش درآمد با بیمه بیکاری و یک بار محرک اقتصادی دولت چک.

“این 33 درصد نرخ پس انداز ما دیدم در مارس داده است نه بخشی از یک اجرا تغییر در نگرش خانواده های آمریکایی گفت:” دیوید Laibson استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد. “این بسیار خاص در پاسخ به اتفاقاتی که در حال گذرا. بنابراین شما باید بسیار ویژه مجموعه ای از شرایط است که دروغ پشت این.”

ملی نرخ پس انداز است که یک تعداد به طور متوسط از گزارش درصد از یک فرد یا درآمد خانوار از جمله پول نیست که به شخصی هزینه یا مالیات. آن را نمی کند ضبط آنچه که مردم در حال حاضر ذخیره شده و یا چقدر افراد در حال صرفه جویی در.

بسیاری از هزینه های خانگی به سادگی در مکث در حال حاضر: رکورد بالا, شخصی, پس انداز نمی کند و منعکس کننده تغییرات کلی ثروت. آن را نمی گرفتن تعداد افرادی که قادر به تسلیم مورد اجاره و پرداخت وام مسکن و همچنین پرداخت بدهی روی بدهی و یا کارت های اعتباری است. مردم ممکن است پس از آن که انعطاف پذیری برای قرار دادن پول بیشتر به پس انداز آن پرداخت خواهد شد و باید ساخته شود تا در نهایت در نقطه ای که نرخ پس انداز به احتمال زیاد رها کردن.

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus مؤثر است معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

آن را نیز نمی در نظر گرفتن ارزش سرمایه گذاری. “بازار سهام کاهش یافته است کمی” گفت: Brigitte Madrian دین از مدرسه کسب و کار در دانشگاه بریگهم جوان. “شخصی نرخ پس انداز می گویند من را نجات داد 25 درصد از درآمد من این ماه اما در واقع مقدار پول من ‘ذخیره’ کمتر از آن را در ماه گذشته به دلیل کاهش در بازار و تغییرات در ارزش دارایی های من مثل من 401(k) و یا خانه من است.”

از همه مهمتر تعدادی نیز منعکس نمی کند که نیروهای هل دادن افراد برای صرفه جویی بیشتر.

“شخصی نرخ پس انداز به عنوان محاسبه این آمار در دولت لزوما مربوط به افراد چگونه فکر می کنم در مورد پس انداز” گفت: پروفسور. Madrian.

مردم در رستوران ناهار خوری و انتخاب بازارهای تغییر از یک سال پیش از آن
آتلانتا

Austin

بوستون

شارلوت

شیکاگو

Cincinnati

دالاس

دنور

هوستون

لاس وگاس

لس آنجلس

میامی

مینیاپولیس

نشویل

نیویورک

ققنوس

سن دیگو

سان فرانسیسکو

سیاتل

واشنگتن

ایالات متحده آمریکا

توجه: داده ها به صورت نشسته شام در رستوران در OpenTable شبکه از جمله کسانی که با رزرو آنلاین تلفن رزرو و پیاده روی ، سال بیش از سال, مقایسه محاسبه شده با استفاده از همان روز هفته برای هر دو سال.
منبع: OpenTable

ترس از رکود اقتصادی خواهد شد درایو پس انداز تا به طور موقت. از آنجا که بسیاری از آمریکایی ها نمی دانم چه مدت از آن خواهد شد قبل از آنها می تواند اصلاح یک حس “عادی” این عدم قطعیت از این رکود اقتصادی می تواند به این معنی برخی از مردم در دیدار با اهداف پس انداز خود را به سرعت بیشتر—و یا خطا آنها را به طور کامل.

“آنها نگران در مورد آنچه در آینده بعد از این تابستان هنگامی که آنها ممکن است قادر به گرفتن کار از آنها استفاده می شود که یا برای پیدا کردن یک کار جدید به دلیل کسب و کار به طور کلی صدمه زدن عمیق صدمه زدن به” پروفسور Laibson گفت. “بنابراین من فکر می کنم وجود دارد کمی از توجیه ترور در آن خانواده نشسته در اطراف میز ناهار خوری اتاق و تعجب که چگونه آنها را به پایان می رسد دیدار با زمانی که محرک بررسی صرف شده است و نرخ بیکاری به پایان می رسد. اما بخشی از این ترور خواهد شد درایو بیشتر پس انداز در ماه آوریل است.”

برای کسانی که نه قرارداد Covid-19 آنها نگران هستند آنها نخواهد بود قادر به تحمل هزینه های درمانی است. کسانی که قادر به نگه داشتن شغل خود را به عنوان دیگران آنها را از دست دادن پول دور پیش از پتانسیل اخراج و یا furloughs.

اگر آمریکایی ها تبدیل به بزرگ محافظ برای ماه ها در پایان, آن را بیشتر افسرده اقتصاد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار آمریکایی ها شروع به صرف بیشتر و صرفه جویی در کمتر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

الکساندرا Lashner و شوهر او در بر داشت خود را صرفه جویی بیشتر از همیشه طول بیماری همه گیر. آنها در حال صرف بخشی بهتر از این سال خراش دادن و صرفه جویی برای دوباره پر کردن بودجه اضطراری خود پس از دو شغل مربوطه تغییر و حرکت—از Lancaster County, به فیلادلفیا, نزدیک به خانواده است.

“همیشه از Covid آغاز شده و ما تا به حال مقدار زیادی پول بیشتر فقط برای قرار دادن در بانک” گفت: خانم Lashner 26 ساله و بازاریابی حرفه ای زندگی در Bensalem ، “ما در حال رفت و آمد به کار می کنند و ما در حال صرفه جویی در مقدار زیادی پول بیشتر هر ماه به خاطر ما نه صرف پول در گاز و عوارض.”

خانم Lashner گفت که او نیز گرفتن پول او را به طور معمول بودجه برای غذا خوردن, سرگرمی و قرار دادن آن به سمت اهداف پس انداز خود را. هزینه های برش مانند او عضویت در بدنسازی نیز آزاد تا پول بیشتری به sock دور.

“به طور کلی وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از این هزینه های اضافی است که ما در بودجه ماهانه خود را که استفاده نمیشوند ،” او گفت:. “هر چه اضافی است و فقط رفتن را به ما حساب پس انداز در حال حاضر.”

قبل از همه گیر خانم Lashner شد و در حال حاضر تغییرات به بودجه. او را امیدوار نگه داشتن این تنظیمات می تواند کمک به آنها را در ادامه این صرفه جویی خوب رفتار.

“سال گذشته ما نیست خرید یک کل بسیاری از چیزهایی که در وهله اول به دلیل پول شده بود,” او گفت:. “ما بیشتر ما در وعده های غذایی در خانه ما آورده ناهار ما در, ما نمی خرید همه چیز برای مدتی.”

به عنوان بازگشایی آغاز می شود هزینه های بسیاری قادر به کاهش طول مستند اجتناب ناپذیر خواهد بود.

“چقدر از این است که به طور فعال قرار داده و به یک حساب پس انداز و چقدر از آن است که فقط پول اضافی شناور در اطراف خود را بررسی [حساب] و به عنوان به زودی به عنوان جهان باز می شود تا شما بروید و صرف آن؟” پروفسور Madrian گفت.

ترس از رکود اقتصادی می کند و زمان آخرین برای همیشه لطفا برای ، Madrian گفت. و زمانی که اقتصاد بازگشایی دوباره احساسات افراد را تغییر دهید و با آن هزینه های خود را.

“آن نوع از رفتار محتاط در اطراف صرف خواهد شد شروع به کاهش به محض این که مردم احساس امنیت بیشتری در مورد آینده اقتصاد و من فکر می کنم مردم احساس بهتر از آنها در اواسط ماه مارس, اما من فکر نمی کنم ما در حال بازگشت به پایه عادی, سطح, امنیت,” او گفت:.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن شخصی پس انداز نرخ اقامت در بالا به صورت کمی, اما آن را نمی خواهید به ماندن در 33% اما آن را به خوبی ممکن است بالاتر از تاریخی به طور متوسط تا زمانی که اقتصاد به نزدیک بودن به حالت عادی بازگشت.”

نوشتن به جولیا نجار در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>