آمریکایی ها در حال پخت غذاهای دریایی, اما ماهیگیران در حال مبارزه

تیلور صدف مزارع متمرکز بر افزایش فروش آنلاین آن صدف و صدف. یک سایت که توسط این شرکت در نزدیکی شلتون بشویید. در مارس 2015.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

Coronavirus بحران است با هدف قرار دادن غذاهای دریایی کسب و کار حتی سخت تر از صنعت گوشت باعث ماهیگیران و پردازنده به تعمیرات اساسی عملیات خود را و به دنبال مشتریان جدید است.

آمریکا خریداران سوپر مارکت در حال خرید بیشتر ماهی و صدف برای آماده سازی در قرنطینه اما صاحبان کسب و کار می گویند این افزایش کافی نیست برای جبران کاهش فروش برای رستوران ها که در آن 70 درصد از غذاهای دریایی مصرف می شود با توجه به بازار-شرکت تحقیقات Urner بری.

کاپیتان در سراسر کشور باید از منوی view عروق و توزیع کنندگان باید جایگزین چه ماهی تازه آنها می تواند به فریزر گاهی از بین بردن بقیه. قیمت برای اقلام مانند دم خرچنگ و ماهی قزل آلا کاهش یافت به عنوان هزینه های صعود برای پردازنده در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در غذاهای دریایی و گیاهان به عنوان آن را در کشتارگاه.

غذاهای دریایی purveyors در حال بازاریابی ماهی بیشتر به مصرف کنندگان و فروشگاه های مواد غذایی.

Sean O’Scannlain chief executive of Illinois مبتنی بر ثروت بین المللی پس از فروش 70 درصد از غذاهای دریایی به رستوران. در حال حاضر او را تامین بیشتر ماهی قزل آلا به سوپر مارکت ها و میگو به غذا-کیت شرکت هایی مانند آبی صحن Holdings, Inc. و HelloFresh SE.

این شرکت نزدیک به 80 درصد از آن معمولی حجم فروش آقای O’Scannlain گفت و اتحاد برگزار شد و در آن 500 نفر از کارکنان در برخی موارد redeploying رانندگان کامیون به بسته تیلاپیا برای وعده غذایی کیت. “ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای مشغول نگه داشتن و پیدا کردن مشتریان جدید در جهان شده است که وارونه” آقای O’Scannlain گفت.

فروش در ساموئلز و پسر غذاهای دریایی شرکت ، یک فیلادلفیا بر اساس تامین کننده به رستوران ها و هتل ها و قمار سقوط 75 درصد بیش از چند هفته در ماه مارس گفت: صاحب سام d’angelo. کارگران انبار چه می تواند آنها را در فریزر و سوار 10 تن از تازه خرچنگ صدف و صدف به ارزش بیش از $100,000 به محل های دفن زباله. این شرکت گذاشته نیمی از آن از 400 کارکنان.

به عنوان آن را با این نسخهها کار برای شناور ماندن شرکت گسترش بازار ماهی در لابی آن ستاد و افزود: تحویل خانه. ساموئلز و پسر نیز retooled اصلی آن پردازش گیاه به بسته تر فیله برای فروشنده و ایجاد وعده های غذایی آماده مانند ماهی تن کوفته.

“این هنر بقا” آقای d’angelo گفت.

در حالی که نزدیک به دو سوم از غذاهای خورده شده در ایالات متحده است مصرف خارج از خانه فروش از دیگر پروتئین از جمله مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک ها به طور مساوی تقسیم بین فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها.

ایالات متحده غذاهای دریایی فروش در فروشگاه های مواد غذایی بالغ بر $1.4 میلیارد دلار برای چهار هفته منتهی به مارس 9, 40% افزایش از یک سال قبل از آن با توجه به Nielsen.

به 2 تریلیون دلار فدرال بسته محرک شامل 300 میلیون دلار برای صنعت دریایی, هر چند شرکت و گروه تجارت می گویند که این مبلغ کافی نیست. یک گروه 15 توزیع کنندگان در نظر سنجی در ماه آوریل توسط ملی شیلات موسسه گفت: آنها انتظار دارند به از دست دادن 1.7 میلیارد دلاری در حدود 40 درصد از درآمد سالانه خود را, اگر شرایط فعلی گذشته از طریق پایان سال. تنها 20 درصد از بیش از 500 آبزی پروری کسب و کار مورد مطالعه در ماه مارس توسط ویرجینیا و دانشگاه ایالتی اوهایو گفت: آنها برای زنده ماندن بعد از شش ماه بدون حمایت خارج.

با آن سیاتل صدف میله تعطیل تیلور صدف مزارع یکی از این کشور بزرگترین تولید کنندگان است که با تمرکز بر افزایش فروش آنلاین آن صدف و صدف. این شرکت نوشته شده است صدف-shucking آموزش تصویری و ترویج منجمد صدف به عنوان یک کباب گزینه برای یادبود روز تعطیلات.

فورد به طور موقت متوقف می شود خطوط مونتاژ در کلید کارخانه; جمهور تهمت و تهدید میشیگان و نوادا با بودجه یخ برای گسترش رای گیری توسط ایمیل; یو اس اس تئودور روزولت بازگشت به دریا. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است که آخرین عنوان جهانی coronavirus موارد آمار پنج میلیون نفر است. عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

سخنگوی لایحه دیویی گفت: شرکت تجارت الکترونیک فروش هستند نه بار از سال گذشته هر چند آنها نمی آیند نزدیک به ساخت تا برای از دست رستوران فروش. تیلور گذاشته است خاموش 75 درصد از 500 نفر از کارگران. آن است که فروش یک بسته از تیمبرلند و با توجه به فروش برخی از tidelands بیش از حد.

آبی برداشت ماهیگیر در محل کار.

عکس: آبی برداشت شیلات

برخی از شرکت ها نیز رقیب با کروناویروس شیوع بیماری در میان کارگران است. آبی برداشت شیلات ماهیگیری و پردازش شرکت در ماساچوست بسته کارخانه خود را برای سه روز در ماه آوریل پس از دو کارگر آزمایش مثبت برای Covid-19. بسته شدن هزینه های آبی برداشت $200,000 گفت: مدیر عامل کیت دکر, که گفت که او نیز پرداخت ساعتی کارگران اضافی $1 ساعت و اضافه کرده است هزینه مه پاش و عمیق-روش های تمیز کردن در کارخانه در هر روز. در همان زمان او گفت: تولید پایین است 25 درصد به دلیل کاهش غذاهای دریایی تقاضا و غیبت کارگر.

“این یک tightrope من راه رفتن” آقای دکر گفت.

در آلاسکا که باعث می شود تا 60 درصد از ملت گرفتن با توجه به آلاسکا, غذاهای دریایی, بازاریابی, موسسه, غذاهای دریایی, شرکت ها صرف میلیون ها نفر برای جلوگیری از عفونت در میان ارتش کارگران آنها را به دولت در هر سال است. مدیران می گویند ویروس موارد وجود دارد می تواند در ممانعت از عملیات و نابودی روستاهای دور افتاده.

آبی برداشت شیلات بسته کارخانه خود را برای سه روز بعد دو نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 هزینه شرکت حدود $200,000.

عکس: آبی برداشت شیلات

حداقل دو نفر از کارگران که در سفر خود به دولت ماهیگیری مناطق برای تابستان در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله یک کارگر برای Trident Seafoods, ملت بزرگترین شرکت دریایی.

آلاسکا مقامات هفته گذشته گفت که نیزه سه شاخه مورد کشف شد پس از چندین کارگران quarantining با هم در جنوب غربی آلاسکا مورد آزمایش قرار گرفتند و در پایان دوره 14 روزه مطابق با نیاز منطقه. نیزه سه شاخه چیده شده برای مثبت کارگر برای حمل و نقل در خارج از منطقه و دیگران تکرار دوم دو هفته قرنطینه دولت گفت. ساکنان این منطقه در اوایل سال جاری به خواست دولت برای در نظر گرفتن بسته شدن شیلات.

گرگ Indreland مدیر Yakutat غذاهای دریایی گفت: او صرف $2,400 به قرنطینه هر کارگر او به ارمغان می آورد به 600 نفر ایجاد کرد از Yakutat.

“اگر ما Covid به کارخانه ما در حال انجام,” او گفت:.

غذاهای دریایی شرکت های دشوار و انتخاب به عنوان رستوران ها بازگشایی شده است. کیم Gorton مدیر عامل شرکت Boston-بر اساس Slade Gorton & Co., گفت: رستوران مشتریان که نمی پرداخت برای تحویل قبلی درخواست برای منابع جدید. او به عنوان deliberates که آیا برای تمدید اعتبار بیشتر به مشتریان در زمین لرزان او گفت: موجودی خود را از دست می دهد ارزش هر روز.

“غذاهای دریایی نیست Twinkie. آن را بد می رود در برخی از نقطه,” او گفت:.

نوشتن به جسی نیومن در [email protected] و جولی در ورناو [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>