آمریکا قصد دارد اتحاد با JetBlue

پیشنهاد tie-up را به شرکای بزرگترین حامل در نیویورک اندازه گیری هواپیما خروج.

عکس: نیکولاس Economou/زوما پرس

American Airlines Group , Inc. آل -6.32% و JetBlue JBLU -2.51% هوایی Corp. روز پنج شنبه اعلام کرد یک اتحاد است که حمل و گفت: می خواهم با سرعت بهبودی خود را از این بیماری همه گیر محور سفر رکود با تقویت موقعیت خود را در شرق اروپا ،

دو شرکت های هواپیمایی می خواهید به بازار یکدیگر پرواز و لینک برنامه های وفاداری برای بهبود رقابت پذیری خود را در نیویورک و بوستون. این حرکت در می آید حتی به عنوان بهبود در اوقات فراغت پرواز به تاخیر انداختن به دلیل افزایش Covid-19 موارد و کسب و کار رزرو خفته باقی می ماند.

آمریکا را به ساحل تا خود شمال شرقی حضور می آید فقط شش ماه پس از آن امضا مشابه معامله در سواحل غرب با مستقر در سیاتل Alaska Air Group, Inc. هر دو معاملات می تواند فشار Delta Air Lines , Inc. و دیگر رقبا.

خطوط هوایی آغاز بحث قبل از همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده هر چند آمریکا و JetBlue گفت: آنها شتاب تاثیر آن در صنعت. شرکت های هواپیمایی مجبور به پارک صدها هواپیما و در نظر گرفتن ده ها هزار شغل کاهش است.

خطوط هوایی ایالات متحده در حال کشتی با افت پرواز داخلی ناشی از کوروناویروس محور محدودیت های مسافرتی و اقتصادی اختلال و نزدیک به سقوط در پرواز بین المللی.

آمریکایی دارای اضافه ظرفیت سریعتر از بسیاری از رقبا از ترافیک کف در ماه آوریل در حالی که JetBlue—است که به خصوص بزرگ و پایه مشتری وفادار در نیویورک و بوستون—به تازگی بازسازی بخش هایی از آن مسیر شبکه می باشد.

پیشنهاد tie-up منوط به تصویب قانونی اما می توان شرکای بزرگترین حامل در نیویورک اندازه گیری هواپیما خروج آمریکا رئیس درآمد افسر Vasu رجا در مصاحبه ای گفت:.

آمریکایی گفت این امر می تواند قادر به راه اندازی مسیرهای جدید بین المللی با ترافیک اضافی تولید شده توسط JetBlue که به نوبه خود هنوز برنامه ای برای راه اندازی خود را در دو سوی اقیانوس اطلس خدمات در سال آینده.

“قطعا با هم کار ما را ببینید توانایی بازیابی سریع تر از ما در غیر این صورت باید گفت:” اسکات لورنس JetBlue سر درآمد و برنامه ریزی است. “این را فراهم می کند بسیار مورد نیاز tailwind از نظر بهبود است.”

JetBlue در حال حاضر دارای شبکه ای از شرکای بین المللی هواپیمایی که صلیب فروش بلیط. بر خلاف آلاسکا آن نیست برنامه ریزی برای پیوستن به اتحاد Oneworld به رهبری آمریکا و بریتیش ایرویز, یا این دو حامل دو سوی اقیانوس اطلس همکاری.

آلاسکا شده است مبارزه با گسترش توسط Delta در سیاتل در حالی که JetBlue مواجه شده است و تشدید رقابت از دلتا در بوستون دو کشور از بزرگترین بازارهای حق بیمه برای پرواز.

دلتا همچنین برنامه ریزی برای گسترش در میامی آمریکا را دژ محکم برای پرواز به و از آمریکای لاتین پس از برگشتاندن LATAM هواپیمایی گروه SA از آمریکا به عنوان یک شریک.

آمریکا و JetBlue همچنین برنامه ریزی برای همکاری در پروازهای بین قاره ای. JetBlue در حال گسترش است در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی, یک دژ محکم برای هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و در لس آنجلس که در آن آمریکا است کاهش ظرفیت.

حامل داخلی پیش بینی شده توسط تحلیلگران به از دست دادن حدود 23 میلیارد دلار در سال 2020 و به اشتراک گذاری قیمت ها نصف شده با وجود میلیاردها دلار کمک های دولتی و تازه خصوصی سرمایه گذاری. که باعث می شود هر گونه سهام را مبتنی بر معاملات و یا ادغام از روی حیله و تزویر را وادار به شرکت های هواپیمایی به دنبال راه های جایگزین برای تحکیم یک صنعت است که از مدیران انتظار می رود به حدود 25 درصد کوچکتر در سال 2021 در مقایسه با قبل از همه گیر سطوح.

مربوط تصویری

مسافرت هوایی پر است از فرصت ها برای coronavirus انتقال است. Touchless بررسی پلکسی گلاس سپر حرارت چک پشت به جلو شبانه روزی و هواپیما با صندلی های خالی وسط همه در حال حاضر بخشی از تجربه پرواز و در آینده ممکن است به تغییرات حتی بیشتر. تصویر: Alex Kuzoian

نوشتن به داگ کامرون در [email protected] و آلیسون در Sider [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im