آمریکا نفاق

تماشای تلویزیون آمریکا این روزها مانند تماشای ورزش در نفاق. اول از همه این را در نظر بگیرید پستال ایمن ماندن. این منحصر به فرد است که آمریکا مفهوم مانند مراقبت.

است ایمن ماندن یک سفارش یا یک آرزو ؟ و پس از آن فرد گفت: تبریک نوعی از پرسنل پزشکی که آن را در درون او حواله به مسئله احتیاطی? و در نهایت وجود یک مفهوم اساسی است که به فرد بودن استقبال نیست ایمن ماندن و بنابراین نیاز به chided?

بیایید در نظر گرفتن برخی از تبلیغات تلویزیون. تبلیغات برای اتومبیل ها و کامیون ها تسلط بر امواج هوا. این تبلیغات از ما همه در این با هم این بیش از حد خواهد شد زمان بهتر هستند فقط پیش. سپس آنها را بدون پرداخت برای وسایل نقلیه خود را برای از بین 3-6 ماه و بهره وام. بنابراین اگر شما قلاب را بر روی یکی از این خرید در حال حاضر و زمان بهتر نمی رسند و شما یکی از 25 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست داده اما نمی پیدا کردن یک جدید در 3-6 ماه پس از آن شما به خوبی و واقعا hosed.

بسیاری از مردم در حال کار از خانه در این روز است. آنها تا به حال به خود را ارتقا پهنای باند اتصال به بیشتر های سنگین هستند. ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت raking در پول اما در حال اجراست آگهی پس از آگهی نشان دادن آنچه که یک وظیفه ملی انجام می دهند. تقریبا به عنوان اگر آنها خدمات پزشکی حرفه ای مبارزه در خطوط مقدم. هیچ خود که صعود به بالا از یک قطب به عنوان بخشی از روال عادی نمی تواند برابر با پزشکی رزمندگان.

همه ما واقعا در این کار با هم ؟ زمانی که ما در این با هم ؟ بیش از 10 ، 000 نفر کشته شده اند در خانه های سالمندان (سن خانه) اما خانه هنوز به طور کامل تست نشده است. آمریکایی های آفریقایی تبار اند و نامتناسب. آنها در حال آزمایش کافی است ؟ ناگفته تعداد زیادی از مردم کشته شده اند در خانه های خود. آنها حتی در حال شمارش روزانه مرگ و میر.

مکان هایی مانند جکسون هول در ایالت وایومینگ کم بروز ویروس. بسیاری از فوق العاده غنی حفظ دوم یا سوم خانه وجود دارد. سوراخ Jackson فرودگاه شکر-یک-بلوک با جت خصوصی از نخبگان از ویروس زدگان مناطق مانند نیویورک یا مایل به فرار از خانه های خود و یا مایل به اجاره مکان وجود دارد. همه ما واقعا در این کار با هم ؟

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون; پرنس چارلز بریتانیا; بازیگر تام هنکس; سی ان ان میزبان Chris Cuomo برخی از مشخصات بالا نام به قرارداد ویروس. جانسون دو پرستار تماشای بیش از او را شب و روز در ICU زمانی که او در بدترین حالت خود. کسی به من گفتن که این و دیگر مشخصات بالا نمی توانید بیشتر بالا پرواز درمان و بیشتر مردم عادی بیشتر مراقبت معمولی? همه ما واقعا در این کار با هم ؟

هند شرکت ها انجام داده اند شگفتی در اهدای طول این زمان بحران. واقعا آنها outshone خود را. اما آمریکا و شرکت ها به خصوص کسانی که احتکار از این افتضاح مانند می گویند آمازون شده است comparitively ناشی از خست در پاسخ آنها. آمریکا به اندازه کافی تست کیت; چرا آنها خرید آنها و کمک به هموطنان خود را ؟

کارشناسان پزشکی در آمریکا مانند دکتر Fauci و دکتر Birx نیست sugarcoating هر چیزی اگر چه رئیس جمهور تهمت تلاش می کند به دلیلی خوش بینانه شاید به این دلیل انتخاب مجدد خود است تا در خطر است. بله این قابل درک است اما چرا توصیه تزریق مردم با مواد ضد عفونی کننده? مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند و می گوید که او می داند همه چیز در مورد همه چیز و در حال پخش است دکتر خوب به بد اثر است. این هزینه ممکن است او در انتخابات.

ایالات متحده در حال ویران با روزانه مرگ و میر پوسته پوسته جدید اوج روز پس از روز. همه سنگ می باشد. هنوز که هیچ دلیلی برای اخبار لنگر به خواندن مسیحی مزامیر (آهنگ ها) در تلویزیون ملی. اگر چه کلیسا و دولت نیست واقعا جدا در ایالات متحده حتی اگر قانون اساسی آمریکا ادعا می کند که آنها هنوز هم که هیچ دلیلی برای تزریق یک دین خود را به گفتمان ملی.

طاعون را تعیین کرده است بر امریکا. اما آمریکایی ها هستند مبارزان و می تواند به مبارزه با دشمن اگر آنها واقعا آن را برای آنچه در آن است. وجود دارد هیچ دلیلی برای فریب مردم با این ایمن ماندن, سلام, یا خطابه هایی مثل ما همه در این با هم (که به وضوح ما نیست) یا این نیز بگذرد (بله ما می دانیم که از آن خواهد شد اما زمانی که این سوال مطرح است) یا بهتر روز فقط پیش (اوه واقعا اما فقط زمانی که) به ویژه هنگامی که این اظهارات مورد استفاده قرار گیرد به پلاگین و محصولات غنی سازی خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>