شرکت های آمریکایی پیدا کردن تمایل خریداران از بدهی خارج از کشور

سرمایه گذاران خارج از کشور در حال هجوم آوردند به خرید شرکت های بزرگ ایالات متحده اوراق قرضه و کمک به بهبود در بازارهای اعتباری که پرتاب شد به بی نظمی با این بیماری همه گیر.

اقدامات انجام شده توسط فدرال رزرو برای حفظ اعتبار جریان از طریق اقتصاد ایالات متحده همراه با جذاب تر بازده ارائه شده توسط شرکت های بزرگ آمریکایی بدهی کشیده شده اند و سرمایه گذاران اروپایی از اواخر ماه مارس است. ارز-مصون سازی هزینه ها نیز کاهش یافته و برای سرمایه گذاران بین المللی پرتاب تقاضا است.

افزایش خرید از خارج از کشور می تواند کمک به حفظ این تجمع در ایالات متحده اوراق قرضه شرکت های بزرگ, جلوگیری از افزایش هزینه های استقراض در زمانی که شرکت های آمریکایی هستند bingeing در بدهی. پس قیمت و بازده حرکت در جهت مخالف افزایش قیمت را ساخته اند آن را ارزان تر به شرکت های رقیب با رکود در فروش به قرض بدهی های جدید است.

هر دو شرکت های بزرگ اوراق قرضه و سهام wobbled هفته گذشته هنگامی که سرمایه گذاران نگران آن است که پرش در coronavirus موارد می تواند خطر اندازد نوپای بهبود اقتصادی.

اضافی عملکرد است که سرمایه گذاران تقاضا برای برگزاری سرمایه گذاری-اوراق قرضه درجه در یخ BofA شرکت های بزرگ ایالات متحده شاخص به جای امن Treasurys علامت به 1.62 درصد است. این شکاف اندازه گیری چگونه مخاطره آمیز سرمایه گذاران درک اوراق قرضه شرکت های بزرگ به, باقی می ماند و زیر اوج خود از بیش از 4 درصد در اواخر ماه مارس است.

قیمت اوراق قرضه باید مجهز بالاتر از آن سوخت توسط فدرال رزرو تلاش برای تقویت بازار بدهی. این هفته سرمایه گذاران ممکن است تازه نشانه در مورد بانک مرکزی گام های آینده زمانی که رئیس جروم پاول شهادت در کنگره و صورتجلسه فدرال رزرو در تازه ترین نرخ-تنظیم صورت جلسه منتشر شد.

آسیایی, سرمایه گذاران به ویژه خریداران بزرگ از ایالات متحده بدهی های شرکت به تغییر تمرکز خود را از دولت و بازار اوراق قرضه. چرا که عملکرد در Treasurys کاهش یافته و به پایین تاریخی رانده شده توسط یک رکود اقتصادی جهانی فدرال ریزرو برنامۀ تزریق پول و کاهش نرخ بهره در ایالات متحده به بالای صفر است. کره جنوبی و تایوانی بیمه زندگی و همچنین ژاپنی, بانک ها در حال زني تا آمریکا اوراق قرضه شرکت های بزرگ به جای.

بیشتر

  • شرکت سعی تاکتیک جدید به شیر آب حساس به سرمایه گذاران

سئول Kyobo بیمه عمر شرکت. Ltd. که مدیریت حدود 100 میلیارد دلار دارایی است, یک خریدار. زندگی بیمه گر افزایش سرمایه گذاری خود در شرکت های بزرگ ایالات متحده بدهی 17 درصد از یک سال پیش به قیمت 7 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه از شرکت ها از جمله Johnson & Johnson, Walmart , Inc. و Microsoft Corp. که نمی آیند با توجه به مدت 20 سال یا بیشتر.

“ما به فروش می رسد ما خزانه منابع به خرید شرکت های بزرگ ایالات متحده اعتباری را به استفاده از یک سنبله در تجارت-اوراق قرضه گسترش گفت:” مت لی سر از خارج از کشور سرمایه گذاری در Kyobo. این شرکت به دنبال شرکت های با اعتبار بالا رتبه بندی و هدایت روشن از آن است که می تواند رنج می برند در طول رکود اقتصادی مانند تولید کنندگان انرژی, او گفت:.

آقای لی قصد دارد به خرید بیشتر چنین بدهی استدلال که حمایت از تغذیه را متوقف شرکت های بزرگ-قیمت اوراق قرضه از غلت دوباره. رقابت برای سرمایه گذاری در بدهی های موجود شدید است به طوری Kyobo خریداری اوراق قرضه جدید هنگامی که شرکت های موضوع آنها.

آسیایی و اروپایی سرمایه گذاران که جرأت به اعتبار ایالات متحده زمانی که بازار غرق سه ماه پیش بوده است با پاداش غنی می گرداند. پس مارس 23 ین گرانتر شرکت های بزرگ اوراق قرضه با سررسید از هفت به 10 سال بازگشته اند منهای 0.2% بر اساس یخ BofA شاخص. سرمایه گذاران ژاپنی که از ایالات متحده خریداری اوراق قرضه مشابه با خرما به علت توقف درآمد حاصل را به ین ژاپن به دست آورده اند بسیار بیشتر 17.6%.

در نشانه ای از افزایش تقاضای خارجی یک شبه تجاری در ایالات متحده اوراق قرضه شرکت های بزرگ است ،

به طور متوسط $181 میلیون دلار در سرمایه گذاری درجه ایالات متحده اوراق قرضه خریداری شده و هر روز در معاملات پس از هفته سوم مارس خالص از فروش با توجه به داده ها از صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات. که تا حدود 170% از دو ماه اول سال 2020 گفت: BNP Paribas اعتبار استراتژیست دومینیک Toublan.

جهش در خارج از کشور تقاضا یکی از دلایلی است که چرا شرکت های بزرگ-قیمت اوراق قرضه به احتمال زیاد به خاطر بالا رفتن گفت: جان Normand رئیس صلیب-دارایی های اساسی در استراتژی جی پی مورگان چیس & Co.

بازدهی اوراق قرضۀ ایالات متحده که حرکت معکوس برای قیمت باید به شدت کاهش یافته است پس از پایان ماه مارس پس از تغذیه شروع یک برنامه تهاجمی به backstop بازارهای اعتباری.

به اشتراک گذاری افکار خود را

اگر شما یک سرمایه گذار در خارج از ایالات متحده, شما خریداری آمریکا بدهی شرکت های بزرگ پس از coronavirus بحران شروع شد ؟ اگر چنین است چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

هنوز هم ایالات متحده بازده باقی می ماند و بالاتر از آن در ژاپن و اروپا تا حدودی به دلیل بیشتر شرکت های آمریکایی انتظار می رود به طور پیش فرض به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است. عامل دیگری است که تولید در ایالات متحده Treasurys که سرمایه گذاران قیمت اوراق قرضه شرکت های بزرگ در برابر, بالاتر از کسانی که در آلمان میباشد و اوراق قرضۀ دولتی ژاپنی.

سرمایه گذاری درجه ایالات متحده اوراق قرضه شرکت های بزرگ موجود در یخ BofA شاخص پرداخت یک عملکرد به بلوغ 2.26% جمعه. اوراق قرضه در یک موازی شاخص برای ژاپن پرداخت 0.52% در حالی که سرمایه گذاری درجه اوراق قرضه در منطقه یورو پرداخت 0.9 درصد بوده است.

برای بسیاری از سرمایه گذاران خارج از کشور آن را به اندازه کافی برای مقایسه بازده در آمریکا و در خانه است. خارجی مدیران صندوق که خود آمریکا اوراق قرضه شرکت های بزرگ از جمله آقای لی به طور معمول پرچین برخی یا همه آنها را به داخلی خود را ارز. این هزینه پول, اما اجازه می دهد تا آنها را برای جلوگیری از گرفتن یک ضربه اگر دلار تضعیف شد که بسیاری از معامله گران انتظار می رود که اقتصاد جهانی پرتاب ریباند.

برای عایق کردن اوراق قرضه سرمایه گذاری از نوسانات در ارزش دلار سرمایه گذاران قفل در نرخ که در آن آنها می تواند تبدیل درآمد حاصل را به یورو یا ین با استفاده از مشتقات. به جای گرفتن یک پرچین برای مدت سرمایه گذاری آنها به طور معمول خرید یک سری از سه ماه قرارداد رو به جلو و یا معاوضه با طراوت آنها در بلوغ.

این به این معنی که قیمت ارز هجز دیکته شده توسط تفاوت بین نرخ بهره کوتاه مدت در ایالات متحده و جاهای دیگر. از سال 2015 از طریق 2018 آنها گران تر شد به عنوان بانک فدرال افزایش هزینه های استقراض در حالی که بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا برگزار می شود آنها را در پایین ترین سطح خود ،

ارز-مصون سازی هزینه ها را تا حد زیادی کاهش یافته و از آنجا که تغذیه قطع علاقه خود را-نرخ هدف برای 0-0.25%. در ماه مه و ژوئن به طور متوسط سالانه هزینه برای مصون سازی سرمایه گذاران از دلار با استفاده از سه ماه قرارداد رو به جلو بود 0.58% برای ین و 0.8% برای یورو با توجه به BNP Paribas. در سال 2018 و 2019, هزینه های آن بود در 2.67% و 2.87% بود.

“حرکت در نرخ بهره در آمریکا را متوقف کرده است مصون هزینه نامتناسب بودن” گفت: Charles Diebel سر از درآمد ثابت در ایرلند بر اساس Mediolanum مدیریت دارایی ها. “آن را می شود بیشتر از لحاظ اقتصادی قابل دوام.”

این یکی از دلایلی است که چرا Mediolanum اضافه شده است به ایالات متحده اوراق قرضه شرکت های بزرگ متعلق به آن چالش استحکام & بازگشت صندوق بیش از سه ماه گذشته است. دارایی مدیر انتخاب اوراق قرضه از شرکت هایی است که به آن فکر می کند قادر خواهد بود به پرداخت کوپن در طول رکود اقتصادی از جمله شرکت های دارویی و اجتناب از بانک ها گفت: آقای Diebel.

بازار در صندوق پستی خود را

دریافت به بازارهای ما عضویت در خبرنامه قبل از بازارهای پرایمر بسته بندی شده با اخبار روند و ایده های. به علاوه تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات بازار. ثبت نام.

نوشتن به جو والاس در [email protected] و فرانسیس یون سو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>