آمریکا کارکنان سفارت در یک هواپیمای باری اجاره, توسط وزارت امور خارجه به تخلیه آمریکایی ها و کانادایی ها از چین به علت شیوع کروناویروس.

عکس: ادوارد وانگ/ایسنا

پکن—یک شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس مرده است در ووهان چین شهر در مرکز شیوع مارک اولین شناخته شده مرگ در آمریکا از این بیماری است.

فرد 60 سال و درگذشت پنج شنبه در ووهان را Jinyintan بیمارستان یک سخنگوی سفارت آمریکا در پکن گفت: روز شنبه. او از ارائه جزئیات بیشتر. “ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” او گفت:. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

بیشتر

  • بیمارستان ها تحت فشار قرار دادند به آستانه در ووهان: “من فقط می خواهم زندگی خود را نجات دهد’
  • چین رهبر دستمزد یک جنگ در دو جبهه—ویروسی و سیاسی
  • خشم Simmers بیش از Coronavirus دکتر مرگ

مقامات چینی گفت: مرگ و میر در چین از coronavirus رسیده یک-بعد از 86 روز جمعه افزایش ملی تلفات به 722. آنها گفتند که تایید 3,399 موارد جدید عفونت های ناشی از ویروس ها است که باعث بیماری های تنفسی آوردن مجموع به 34,546. اکثریت قریب به اتفاق از coronavirus مرگ و میر و عفونت رخ داده در ووهان و اطراف هوبئی استان یک منطقه نزدیک به 60 میلیون نفر است که قفل شده است.

یک مرد ژاپنی در 60s خود را که مشکوک به ابتلا به کروناویروس نیز درگذشت و در ووهان به وزارت خارجه خبر داد. آن را نمی گویند هنگامی که او درگذشت.

وزارت گفت: علت رسمی مرگ شد “پنومونی ویروسی.” آن گفت: مقامات بیمارستان گفت: ژاپنی سفارت در چین است که آنها بسیار مشکوک است که انسان تا به حال ویروس اما نتایج آزمون هرگز تایید آن است.

پرسنل پزشکی در ووهان شده اند در تلاش برای تعیین اینکه آیا بیماران مبتلا به بیمار آلوده شده اند coronavirus یا بیشتر شایع بیماری است. برخی از ووهان ساکنان نشان coronavirus علائم می گویند که آنها منفی دریافت نتایج آزمون, در حالی که دیگران با علائم هنوز آزمایش شده است.

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو