خطوط هوایی آمریکا به کاهش 30 ٪ از مدیریت و کارکنان اداری

خطوط هوایی آمریکا جت نشستن پارک شده برای ذخیره سازی در آلاباما در ماه مارس است.

عکس: دن اندرسون/شاتر

خطوط هوایی آمریکا Group Inc. قطع خواهد شد خود را مدیریت و کارکنان اداری 30% به عنوان شرکت هواپیمایی آماده به کوچک شدن با تقاضای نابود coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکایی است که در میان شرکت های هواپیمایی که گفته اند که آنها در حال شروع به دیدن نشانه هایی که تقاضای برداشت تا پس از دولت ممنوعیت سفر, اقامت در خانه سفارشات و ترس از عفونت به ارمغان آورد سفر به نزدیکی توقف در مارس و آوریل. اما متوسط سود نخواهد بود به اندازه کافی برای نجات هزاران نفر از مشاغل صنعت. حمل و فکر می کنم آن می تواند سال برای سفر به بازگشت به همان سطح قبل از ویروس.

“ما باید برنامه ریزی برای عملیاتی کوچکتر هواپیمایی برای آینده قابل پیش بینی” الیز Eberwein آمریکایی را معاون اجرایی رئیس جمهور از مردم و جهانی تعامل نوشت: در نامه ای به کارکنان جمعه.

کاهش مقدار به بیش از 5000 آمریکا را تقریبا 17,000 مدیریت و پشتیبانی کارگران است. شرکت هواپیمایی گفت: پذیرش داوطلبان به buyouts از طریق ژوئن 10 و مجبور کاهش, اگر وجود دارد کافی نیست. آن تصمیم گیری خواهد شد در ماه ژوئیه اعلام کرد و کارکنان باقی خواهد ماند در حقوق و دستمزد از طریق سپتامبر. 30.

خطوط هوایی پارک شده صدها نفر از جت و کاهش پروازها با دست و پنجه نرم به طور ناگهانی کاهش تقاضا است. هزاران نفر از کارکنان خطوط هوایی از جمله 39,000 در آمریکا گرفته اند مرخصی بدون حقوق و یا بازنشسته در اوایل برای کمک به کاهش هزینه ها در ماه های اخیر.

این قدر از آمدن زیان کار در صنعت حمل و نقل هوایی این است که فقط شروع به شکل گرفتن است. هواپیمایی متحده Holdings, Inc. اعلام کرد قصد دارد برای کاهش مدیریت صفوف 30 درصد در این ماه. Boeing Co. گفت: آن است که ریختن بیش از 13000 مشاغل از جمله مجبور کاهش 6,770 آمریکا کارکنان.

هواپیمایی موافقت خود را نگه حقوقی واجد شرایط دست نخورده از طریق پایان ماه سپتامبر به عنوان یک شرط برای دریافت میلیاردها دلار کمک دولت با اخراج furloughs یا کاهش در نرخ پرداخت اجازه داده تا پس از آن. آمریکا دریافت $5.8 میلیارد دلار در کمک های مالی برای پوشش هزینه های نیروی کار. آن را به طور جداگانه اعمال می شود برای اضافی دولت وام از $4.75 میلیارد دلار است.

آمریکایی است که تعیین چگونه بسیاری از خلبانان و خدمه پرواز و دیگر اتحادیه کارگران این نیاز هنگامی که محدودیت های بودجه فدرال منقضی و این که آیا آن را به اجازه دهید مردم بیشتر بروید. حامل یک باز داوطلبانه-ترک و اوایل دوران بازنشستگی برنامه برای کسانی که به کارگران در ماه ژوئن اما گفت furloughs ممکن است اجتناب ناپذیر.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>