پتانسیل کاهش خطوط هوایی آمریکا در حال آماده سازی برای تاثیر می گذارد حدود 29 درصد از شرکت هواپیمایی کارگران خط مقدم.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

American Airlines Group , Inc. آل 16.16% گفت: 25,000 کارگرانی که شغل خود را در خطر هستند پس از فدرال کمک منقضی Oct. 1 به عنوان هوایی-سفر تقاضا می افتد دوباره میان بالا رفتن coronavirus مورد اعداد.

همه گیر باعث شده است که یک مسیر برای سفر هوایی عمیق تر و مداوم تر از تقریبا هر کسی پیش بینی شده است. مدیران انتظار آن می تواند سال برای سفر تقاضا برای بازگشت به آن 2019 اوج. در ضمن شرکت های هواپیمایی در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه عمیقا به کاهش به نگهداری پول نقد به اندازه کافی برای زنده ماندن. United Airlines Group Inc. گفت: در هفته گذشته آن را ارسال چنین اعلامیه به 36,000 کارکنان—نزدیک به نیمی از آن در آمریکا کارکنان.

آمریکایی گفت: در نامه ای به کارکنان جمعه که از آن انتظار داشته 20,000 کارکنان بیشتر از آن نیاز دارد در این پاییز. فورت ورث تگزاس مبتنی بر حامل ارسال اعلامیه به صورت بالقوه کردند به 25000 نفر از کارکنان آن مندرج توسط فدرال قوانین کار. این رقم شامل فرودگاه و عملیات فنی کارگران که می تواند معطوف به دیگر مکان های هواپیمایی گفت.

پتانسیل کاهش تاثیر می گذارد حدود 29 درصد از شرکت هواپیمایی کارگران خط مقدم. آمریکا قبلا ساخته شده و به کاهش آن اداری و مدیریت کارکنان که منجر به حدود 5000 نفر ترک این شرکت یک سخنگوی گفت.

ایالات متحده حامل دریافت 25 میلیارد دلار در دولت کمک به پوشش بسیاری از هزینه های حقوق و دستمزد خود را تحت گسترده 2.2 تریلیون دلار بسته محرک تایید شده در مارس. آنها توافق کردند به هر کارگر تا زمانی که بودجه اجرا می شود Oct. 1. آمریکایی اجرایی داگ پارکر و رئیس جمهور رابرت Isom گفت: در نامه ای به کارکنان که تقاضای مسافر آغاز شده است و به سرعت دوباره به عنوان عفونت افزایش نرخ و چندین ایالت را reimposed محدودیت در سفر. برخی از این اقدامات عبارتند از قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که پس از رسیدن از تعداد فزاینده ای از نقاط داغ در سراسر کشور است. آمریکایی مسافر درآمد در ماه ژوئن به پایین بود 80 درصد از ماه مشابه در سال 2019.

“ما تا به حال یک هدف اعلام شده از اجتناب از furloughs چون ما اعتقاد تقاضا برای سفر هوایی را به طور پیوسته ارتجاعی توسط Oct. 1 به عنوان تاثیر Covid-19 تلف شده” آقایان پارکر و Isom نوشت. “که متاسفانه مورد نشده است.”

آمریکایی گفت: کارکنان که دریافت اعلامیه از پتانسیل کردند شامل 9,950 خدمه پرواز 37 درصد از شرکت هواپیمایی کل. این اعلامیه نیز از رفتن به 2500 خلبانان و هزاران نفر از دیگر کارگران آمریکایی گفت.

این شرکت همچنین ارائه جدید ترک داوطلبانه بسته های بالقوه محدود مجبور به کاهش است. این بسته شامل تمدید برگ است که ارائه پوشش پزشکی و جزئی پرداخت برای کارکنان واجد شرایط به مدت دو سال به عنوان به خوبی به عنوان اوایل بازنشستگی. تعداد نهایی furloughs خواهد شد بستگی دارد در چگونه بسیاری از کارکنان پذیرش این پیشنهادات آمریکا گفت.

Delta Air Lines , Inc. گفت: در این هفته که 17,000 کارکنان موافقت کرده بود به ترک این شرکت است که بیش از هزاران امضا کرده بود برای مزد برگ نبود. مدیر اجرایی اد Bastian به گفته تحلیلگران و سرمایه گذاران او امیدوار دلتا خواهد بود قادر به جلوگیری از furloughs در مجموع از طریق شبیه داوطلبانه برنامه های.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از خدمه پرواز خلبانان و دیگران به دنبال به دست آوردن حقوق و دستمزد فدرال حمایت از تمدید شش ماه دیگر. مدیران آمریکایی ابراز پشتیبانی از تلاش روز شنبه گفت: این امر تاخیر مجبور به کاهش تا بهار سال بعد زمانی که تقاضا انتظار می رود که بهبود یافته است.

تشکر. پیتر DeFazio (D, سنگ.), رئیس کمیته مجلس در حمل و نقل و زیرساخت و شش تن دیگر از نمایندگان مجلس این هفته حمایت از یک حرکت برای گسترش کمک های اولیه با توجه به منقضی Oct. 1 نوشتن در نامه ای که بیشتر از بودجه مورد نیاز است برای جلوگیری از صدها نفر از هزاران نفر از زیان کار است.

نوشتن به آلیسون Sider در alison.sider@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو