امریکا برای بازگشایی تابستان و تنش بالا هستند

Tricia مک اینتایر یک زن 48 ساله اورژانس-پرستار اتاق از جنوب ویسکانسین ملبس به ماسک یکشنبه گذشته نشستم پشت یک ست سپر در یک سالن ناخن و خود را برای اولین بار مانیکور در دو ماه.

“در نهایت!” خانم مک اینتایر گفت: چند روز پس از ویسکانسین بالا دادگاه دولت coronavirus خاموش کردن سفارش. “من فکر می کنم مردم خسته از ماندن در خانه و آنها را به انجام آنچه آنها می توانند به عقب بر گردیم.”

در سراسر پلکسی گلاس از خانم مک اینتایر در ناخن هالیوود در دلوان, Wis., هنری Nguyen همچنین 48 بود در تضاد. آقای Nguyen برطرف شد به پشت در محل کار, اما ترس از ویروس و احساس او تا به حال هیچ انتخاب است. “اگر من در خانه بمانند وجود ندارد پول برای پرداخت صورتحساب.”

آمریکایی ها tiptoeing—یا در برخی موارد سرعت—راه خود را به عقب به یک حوزه عمومی شکل توسط coronavirus. صحنه های بازی در سراسر کشور نشان می دهد که بازگشایی خواهد شد متغیر, تفرقه, و در برخی از راه های به مراتب سخت تر از بسته شدن آن را.

تنش ها تشدید بین کسانی که جشن پایان از خاموش شدن ناگهانی و آن ترس از ویروس را دوباره ظهور بین کسانی که رانده اقتصادی ناامیدی و کسانی که مشتاق به رزومه کاری یک ظاهر عادی. به عنوان محدودیت در نهایت سقوط در شهرهای بزرگ از جمله نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس کسانی که تناقضات هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حاد تر.

Tricia مک اینتایر گرفتن ناخن خود انجام هنری Nguyen در ناخن هالیوود در دلوان, Wis.

عکس: یوسف برت/وال استریت ژورنال

تقریبا 95,000 که مردم در ایالات متحده از Covid-19 و مقامات دولتی و عمومی و کارشناسان بهداشت هشدار شیوع بیماری های جدید می تواند شعله ور به عنوان کشور بازگشایی. تمام 50 ایالت را آغاز کرده اند به لغو محدودیت های اعمال شده به سرعت همه گیر.

“خاموش کردن آن آسان است” گفت: Dan اشريشياکلی توليدکننده شيگاتوکسين یک جمهوریخواه دولت, مجلس به نمایندگی از یک راه باریک از شمال شرقی نیویورک آغاز شد که لغو برخی از محدودیت در کسب و کار این هفته است. “بازگشایی آن در جهت سمت راست به طوری که شما لازم نیست آن را بدتر می کند این است که یک چالش واقعی است.”

آمریکا تردید در مورد دوباره وارد زندگی عمومی نمی افتد منظمی در طول سیاسی کشور تقسیم. در مرکز شهر هوستون بازگشایی ساختمان های اداری sat خالی هفته گذشته است. در شهر نیویورک است که بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده برخی از آنها جرأت را به دیدن دوستان در حالی که دیگران حاضر به ترک خانه های خود.

در lvr رستوران در غار نهر Ariz., در حومه شمال ققنوس, سرور, عینک و ماسک و دستکش و جداول تعیین شد 6 فوت از هم جدا و به گروه های محدود شد به بیش از 10. آریزونا رستوران ها و کافه ها که در خدمت مواد غذایی در حال حاضر مجاز به ناهار خوردن در سرویس هر چند مقامات دولتی را تشویق کسب و کار به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل رستوران.

جان Vrooman یک زن 59 ساله مقاطعه گفت: تلاش اضافی برای ایمنی خوب بود اما در نظر او غیر ضروری است.

“من باور نمی کنم در ماسک,” او گفت: بعد از ناهار در lvr. “من فقط فکر نمی کنم که قطعه کوچک از پارچه بیش از دهان خود را در حال رفتن به انجام هر کاری است. و من تنها یک ریه.”

بسیاری از مردم با دقت محاسبه بار روال تصمیم گیری با توجه به نه فقط محلی قوانین و پروتکل بلکه آسایش شخصی و شرایط اقتصادی. رفتن به دفتر تنظیم یک کودک بازی تاریخ و یا سفارش یک فنجان قهوه است به طور ناگهانی مملو از اضطراب و درگیری.

مشتریان در lvr در غار نهر Ariz.

عکس: Caitlin o’hara برای وال استریت ژورنال

Abbygail لوپز اخیر دبیرستان فارغ التحصیل مطرح مادرش در Papago پارک سیمرغ است.

عکس: Caitlin o’hara برای وال استریت ژورنال

برخی می توانیم در خانه بمانند, اما میلیون ها نفر مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و meatpackers نیاز به رفتن به محل کار. برخی از قلم در برابر آنچه آنها را به عنوان دولت نفس بیش از حد در حالی که دیگران خوش آمدید اجرای stay-at-home سفارشات. صاحبان کسب و کار از جان گذشته برای بازگشایی درهای خود را, اما کارکنان خود را در حال اضطراب در مورد بازگشت به کار به صورت رو به رشد جمعیت کثیری. بحث در مورد ماسک آداب بلندی دولت کاهش بودجه های محلی و شیوه های کسب و کار خشم در Facebook گروه در اخبار شب در گوشه و کنار خیابان و در درون خانواده.

اضافه کردن به قطعیت: هیچ دولتی متمرکز منبع داده یا مقررات فدرال برای گزارش coronavirus نتایج آزمون مانع توانایی درک گسترش ویروس و روند مرگ روزانه عوارض و بیمارستان ظرفیت.

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی-فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

یک درهم آمیخته است و در حال ظهور با کشورهای مانند کلرادو و آریزونا است که افزایش تست ظرفیت بازگشایی به عنوان تایید Covid موارد همچنان در حال رشد است. هاوایی را حفظ کرده است محدودیت های با caseloads که به نظر می رسد plateauing.

نتایج آزمون در حال تماشا از نزدیک در مکان هایی مانند پلاتس بورگ, n. y. تولیدی شهر در نزدیکی مرز کانادا است که در میان اولین مناطق در دولت برای بازگشایی شده است. اخیر افزایش Covid-19 موارد ترسیم به بهار احزاب در اطراف بسته کردن دانشگاه با ارسال از طریق ترساندن جامعه است. اگر بیشتر مردم وجود دارد بستری با Covid دولت ممکن است معکوس بازگشایی و کسب و کار برای بار دوم که می تواند طلسم عذاب برای بسیاری از افراد گفت: Garry داگلاس جمهور از شمال کشور, اتاق بازرگانی است.

این شهر در ساحل دریاچه چاپلین به تازگی آغاز شده وزوز با فعالیت دوباره است. نوا و Prevost آمریکای شمالی بخش از سوئد ولوو AB در حال آماده سازی برای استقبال از کارگران پس از بسته شدن خود را در پلاتس بورگ خطوط تولید در ماه مارس گفت: لولا Miller, گیاه, سلامت, ایمنی و محیط زیست مدیر.

بازگشت کارگران خواهد شد حفاظتی تجهیزات و مبلمان در کافه تریا جایگزین شد با کافه کوچک جداول فردی seatings فاصله 6 فوت از هم جدا.

“شما نمی توانید ساخت یک اتوبوس و اقامت 6 فوت از هم جدا” خانم میلر گفت: بنابراین ماسک را به استفاده می شود. “هیچ کس نمی داند راهکار—ما هرگز این بازی قبل از بازی.”

Patty Waldron reimagined رنگارنگ طرح از کافه Koffee کت, اجتماعی فاصله: بیشتر خود در خدمت قهوه داخل صندلی. بزرگترین چالش این است که هنگامی که مشتریان در آمده و بدون ماسک و گام به مقابله با. او نمیخواهد به مشتریان دیگر با ناراحتی به طوری که او به آنها می گوید او می تواند در خدمت آنها خارج است. برخی گفته اند او که تخطی از حقوق قانونی خود.

Patty Waldron در کافه Koffee کت.

عکس: ربکا اوبراین/وال استریت ژورنال

“من نمی ساخت یک بیانیه سیاسی در اینجا گفت:” خانم Waldron, 56 سال که می پوشد یک ماسک در محل کار. “من فقط تلاش برای پیروی از دستورالعمل های تعیین شده برای من. برای کسانی که می خواهند به باغی—من در تلاش برای گرفتن حقوق خود به دور است.”

مشتریان در حال افزایش فروش دوباره در Inman جوشیدن قهوه یک فروشگاه خاموش آتلانتا BeltLine مسیر است که بسته بندی شده پس از دولت کاسته آن coronavirus مستند در ماه گذشته.

Barista ژاک Stolz بازگو چگونه یک مشتری به این پرسش که این کافه را بازگشایی به طور کامل. در حال حاضر آن را takeout تنها و کارکنان پوشیدن ماسک. “من احساس کردم که موج اضطراب از مارس فقط جاری شدن سیل بیش از من,” او گفت:.

آدری و چاک اتاق را از خانه خود را در میامی است که آهسته تر به بازگشایی تا به فورت Lauderdale این هفته که در آن رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی در حال بازگشت باز است اما محدود به 50 درصد ظرفیت است.

آنها گفتند: کسب و کار بیشتر برای خشک حزب خود-اجاره شرکت پیشرو آنها را به مبارزه بیش از حد معمول است. “این باعث اضطراب تشدید در فقدان کار و کمبود پول” گفت: خانم اتاق 48 سال است. “لوله به پشت سر هم. ما نیاز به خارج.”

آنها درخواست یک جدول در آمریکا, اجتماعی, یک gastropub. این زن و شوهر اولین تفرج در نزدیک به سه ماه و آنها آزمایشی.

“شما نمی خواهید به انجام آن را بیش از حد سریع” خانم اتاق گفت. “اما به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

پروتکل های جدید

فلوریدا شروع به کاهش محدودیت در کسب و کار و سفر هفته پیش و تا کنون آن تعداد موارد جدید نسبتا پایدار باقی مانده است. در مجموع 2,190 فوت کرده اند. فورت Lauderdale شرکت املاک و مستغلات بومی ملک افتتاح دفتر آن در روز دوشنبه با پروتکل های جدید: آن هشت کارکنان باید پوشیدن ماسک دریافت بازدید کننده دما چک و میز فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا و مجهز به شیشه ضد عفونی کننده دست.

هنگامی که آنها را جمع آوری در یک اتاق کنفرانس برای یک صبح جلسه کارکنان کشف یک مشکل است. بسیاری آورده بود قهوه اما آنها نمی تواند یک جرعه بدون از بین بردن ماسک خود را که نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل. به طوری که آنها خود را نوشید قهوه سرد در میز خود را بعد.

“هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به کسب و کار, اما شما باید آن را در یک روش مناسب” گفت: بومی ملک اجرایی Jaime Sturgis, 31.

شرکت در تگزاس هم اکنون می توانید به ارمغان بیاورد تا 25 درصد از نیروی کار خود را در بالا بردن چشم انداز صدها نفر از هزاران نفر از کارگران بازگشت به میز خود را در محله های نزدیک.

Sal وگا و سوزی Saldana به تازگی خود را به ارمغان آورد 10-ماه-پیر پسر Dominic به هوستون مرکز. هر دو کار کرده اند از طریق همه گیر رانندگی کامیون و تحویل. “من در اطراف مردم در تمام طول روز. این ویروس نمی ترساند مرا ” آقای وگا گفت.

عکس: جف Lautenberger برای وال استریت ژورنال

تگزاس تا به حال نسبتا کم نرخ Covid-19 برای جمعیت آن با 52,268 موارد و 1,440 مرگ و میر. موارد تایید شده از این ویروس افزایش یافته است در هفته های اخیر به عنوان دولت گسترش می یابد, تست اما کالیفرنیا ، گرگ ابوت اشاره کرده است که بستری شدن در بیمارستان باید ثابت باقی مانده است و گفت: دولت مقدار زیادی از ظرفیت بیمارستان.

با وجود شل تر محدودیت هوستون دفاتر باقی مانده تقریبا خالی است. چند مرکز شهر لکه ناهار شروع به بازگشایی اما Deets هافمن صاحب برگ و دانه محبوب سالاد eatery گفت: کسب و کار وجود دارد را حدود 80 درصد است.

“بزرگترین ترس من این است که احیای این همه نورد مستند نوع وضعیت,” او گفت:. “این سوال بزرگ با همه چیز باز به بالا: آیا این زمان مناسب است ؟ من نمی دانم که و من فکر نمی کنم هر کسی می داند.”

Eagle County, Colo., اولیه بود نقطه داغ برای این ویروس است اما در حال حاضر شروع به بازگشایی شده است. پس از پوشیدن ماسک برای هفته راه رفتن مردم در creekside نوین سیستم در شهر عقاب در حال حاضر به ندرت آنها را در.

محلی استودیو یوگا, یوگا خاموش برادوی است برگزاری برخی از کلاس ها و صاحب ایوان شوارتز انتظار برای باز کردن به طور کامل در هفته آینده. این استودیو در سراسر خیابان را از یک خانه سالمندان است که گزارش شیوع جدید Covid-19 on May 8.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه فکر میکنید در مورد بازگشایی روند در دولت خود را? پیوستن به مکالمه زیر.

خانم شوارتز 38 ساله قرارداد این ویروس در اوایل و خودش را در تلاش برای آمد تا با راه هایی برای اجرای این استودیو از راه دور مانند ارائه کلاس های آنلاین در حالی که دروغ گفتن در بستر بیمار است. او قادر به دریافت وام دولت و یک استراحت از صاحبخانه او برای سرپا نگه داشتن کسب و کار. او گفت: او بزرگتر از ترس است که او بازگشایی و یک فرد مبتلا به ویروس به کلاس می آید افشای هر کس دیگری. “فقط مرور خواهد شد که چیزی جدید,” او گفت:.

سواحل در حال بازگشایی در سراسر کشور با قوانین مختلف تعیین شده توسط مقامات محلی است. در جنوب مریلند به boardwalks باز هستند اما میله بسته شده است. در فلوریدا بسیاری از سواحل اگر باز ناپل مجموعه ای از محدودیت های زمانی روزانه و دیگر قوانین بعد از جمعیت تشکیل, اجتماعی بدون فاصله.

مردم در آتلانتا BeltLine.

عکس: داستین اتاق برای وال استریت ژورنال

شهر نیویورک سواحل باز خواهد شد برای روز یادبود تنها هیچ کس مجاز برای شنا کردن است. چشم انداز بسته بندی سواحل شهرستان است riled برخی از ساکنان روستایی در نیویورک که در آن برخی از کسب و کار باقی می ماند و خاموش شد. این یکی از بسیاری از منابع از خشم در تماس ریختن به دفتر آقای اشريشياکلی توليدکننده شيگاتوکسين نیویورک, مجلس.

او گفت که او از باز کردن سواحل به عنوان بخشی از تلاش برای رسیدن به اقتصاد محلی در حال حرکت است. سواحل به او نشان دهنده چالش مقامات چهره آنها به عنوان تعادل منافع اقتصادی در برابر کمین تهدید یک بیماری همه گیر.

“من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد ‘فک’ ” گفت: آقای اشريشياکلی توليدکننده شيگاتوکسين. در میان خشم Amity جزیره مقامات افتتاح این شهر سواحل پس از گزارش حمله کوسه با کشنده سینمایی عواقب. “من همیشه احساس کردند که شهردار” او گفت:.

نوشتن به Rebecca Davis اوبراین در [email protected], Arian کمپو-Flores [email protected] و الیزابت در Findell [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>