امریکا بازگشایی. Coronavirus ردیابی برنامه های آماده نیست.

مقامات محلی در Teton County, Wyo., خانه به پارک ملی یلوستون و شهر رفت و آمد مکرر جکسون می خواهید برای جلوگیری از موج جدیدی از کروناویروس موارد به عنوان منطقه بازگشایی. آنها تصمیم به تکیه بر فن آوری است.

شهرستان امضا برای یک محل-پیگیری برنامه های توسعه در موسسه تکنولوژی ماساچوست برای کمک به سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی فرایند آگاه ساختن و جدا کردن افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

اما به عنوان گردشگران جریان به یلو—رنجرز خال خال پلاک از 41 متحده روز بازگشایی آن در اواسط ماه مه—برنامه آماده نیست. آن را با دقت می تواند ردیابی محل آن را از دست رفته ویژگی های کلیدی و توسعه دهندگان آن تلاش کرده اند برای محافظت از حساس داده های کاربر.

ایالات متحده و استان ها در حال قرار دادن ایمان بزرگ در تماس با ردیابی در پشت سر هم با تهاجمی تست به عنوان آنها بازگشایی اقتصاد خود را. فشار افزایش یافته است به عنوان عفونت کروناویروس افزایش در بسیاری از ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا.

سریع گسترش coronavirus باعث می شود آن را سخت برای انسان تماس ردیاب برای نگه دارید تا مقامات در حال تبدیل شدن به فن آوری های گوشی های هوشمند برای کمک به پیگیری که در آن مردم سفر کرده اند و یا آنها بوده است در نزدیکی.

چه در حال ظهور در سراسر کشور تا کنون این است که یک درهم آمیخته از حشره دار یا کوچک-استفاده از برنامه های ساخته شده توسط همکاران اعم از راه اندازی در بودجه بند کفش به دانشگاهیان را به شرکت های مشاوره ، برخی در حال کار با موقعیت-شرکت های ردیابی شده اند که زیر آتش از طرفداران حفظ حریم خصوصی.

هیچ یک به نظر می رسد آماده برای عمده اجرای حتی به عنوان دولت های محلی سهولت محدودیت.

یوتا امضا یک قرارداد به ارزش بیش از 6 میلیون دلار با یک شرکت حمایت خانواده میلیاردر نلسون Peltz و دیگر سرمایه گذاران. رود آیلند, استخدام, هندی, شرکت نرم افزاری Infosys Ltd. برای ساخت آن برنامه رایگان. داکوتای شمالی فرماندار تبدیل به یک دوست قدیمی که تا به حال ساخته شده است یک برنامه برای تیم فوتبال کالج در سال 2013.

Apple Inc. و الفبای Inc.’s گوگل مستقر تکنولوژی است که حداقل پنج کشور ایالات متحده توافق برای اتخاذ اما ادغام آن را به برنامه های گوشی های هوشمند طول می کشد زمان و همراه با قابل trade-offs. برخی از ادارات بهداشت محلی نیست مشتاق حریم خصوصی محدودیت در اپل-گوگل پروتکل است که محدود کردن اطلاعات آنها می تواند جمع آوری. دیگران در حال حاضر غرق پول به Covid برنامه های قبل از تکنولوژی غول وارد صحنه شدند.

داکوتای شمالی با استفاده از GPS مبتنی بر Care19 تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

عکس: استفان نخلستان/آسوشیتد پرس

حدود 30 کشور از جمله سنگاپور اسرائیل و چین نورد کردن و یا در حال برنامه ریزی Covid-برنامه ردیابی در سطح ملی است. لوله شکل نما از ایالات متحده برنامه های مستقر در دولت و یا شهرستان در سطح خطرات گیج کننده کاربران و می تواند آن را سخت تر برای پیگیری بالقوه Covid-19 قرار گرفتن در معرض هنگامی که مردم به سفر در سراسر خطوط دولت است.

“ما نمی باید روشن استراتژی ملی برای کنترل بیماری به صورت سنتی تماس با ردیابی بنابراین وجود دارد هیچ جایی برای پلاگین دیجیتال برنامه گفت:” جاش journal club, یک استاد دانشگاه جانز هاپکینز بود که بخشی از یک تیم است که تحقیق تماس با ما-برنامه ردیابی. “شما واقعا نیاز به یک استراتژی اساسی و سپس شما می توانید تصمیم بگیرید اگر تکنولوژی کمک خواهد کرد یا نه.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های صادر شده در سطح بالا و دستورالعمل های دیجیتال ردیابی در اواسط ماه مه توصیه در بخشی که نرمافزار متنباز میشود و به کاربران اجازه می دهد برای پاک کردن داده های خود را. آن را به سمت چپ جزئیات به دولت های محلی.

یک CDC گفت: مقامات محلی “بهترین موقعیت بدانید که چه ابزار را بهترین کار خود را برای حوزه های قضایی است.”

حتی زمانی که فن آوری طبقه بندی شده اند وجود دارد نمرات از سوالات را برای مقامات محلی را در نظر بگیرید از جمله: چه نوع از اطلاعات باید جمع آوری شده و چه کسی باید دسترسی به آن? و همچنین داده های جمع آوری شده حتی مفید در کاهش گسترش Covid-19?

متحده در حال استخدام ارتش از تماس انسان ردیاب که از افرادی که تست مثبت جایی که آنها شده اند به منظور پیگیری کردن و قرنطینه دیگران که ممکن است آلوده. فرایند پر زحمت رنج می برد هنگامی که افراد آلوده نمی اشتراک گذاری اطلاعات.

وجود دارد در درجه اول دو نوع از برنامه های در حال توسعه برای تکمیل تلاش های انسان. یکی از آهنگ های یک فرد را در محل. آهنگ های دیگر خود و یا نزدیکی به دیگران است. در اوایل رفتن بسیاری از ایالت ها و محلات تبدیل به اولین نوع از برنامه است که با استفاده از فن آوری GPS. GPS apps رها کردن پین بر روی نقشه برای پیگیری که در آن کاربران بوده بنابراین در صورتی که تست مثبت آنها می تواند به انسان تماس با ردیاب اطلاعات خاص در مورد جایی که آنها ممکن است در معرض افراد دیگر است.

داکوتای شمالی گارد ملی و سلامت کارگران درایو مستقیم-از طریق coronavirus تست در گرند فرک N. D. در ماه مه.

عکس: David H. Lipp/آمریکا گارد ملی هوایی

از برنامه های دیگر که اکثر متحده برنامه ای برای ساخت بر اساس تکنولوژی گوشی های هوشمند از اپل و گوگل با استفاده از سیگنال های بلوتوث برای پیگیری چگونه دور از هم دستگاه ها از یکدیگر است. با استفاده از همان فن آوری است که انتقال صدا به هدفون بی سیم, این برنامه خواهد شد ورود به سیستم هنگامی که گوشی های هوشمند آمده در نزدیکی یکدیگر و برای چه مدت به طوری که اگر مردم تست مثبت دیگران با این برنامه بودند که در مجاورت خود در روزهای اخیر—حتی اگر یک ناشناس جمعیت در مترو برای مثال می توانید به طور خودکار مطلع می شود. این برنامه ها همین را بگویم که کاربران خاص مکان و زمان و یا تاریخ خود را از قرار گرفتن در معرض بالقوه به منظور حفاظت از هویت کسی که به طور بالقوه در معرض آنها.

Covid-پیگیری برنامه های موفق نخواهد شد مگر اینکه تعداد زیادی از مردم آنها را نصب کنید و موافقت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را به طور داوطلبانه مقامات و مدیران درگیر در تلاش گویند. دو برنامه های منتشر شده در ایالات متحده در ایالت یوتا و داکوتای شمالی نبوده و به طور گسترده ای به تصویب رسید.

دن کروجل یک 32 ساله از سالت لیک سیتی, دانلود یوتا برنامه های مبتنی بر GPS و سالم هم بود و خوش بینانه در مورد پتانسیل خود را, اما با گذشت زمان او متوجه شد هیچ کس او می دانست که آن را با استفاده از.

“این فقط یک نرم و صاف به دنبال برادر بزرگ برنامه که نصب نشده است به اندازه کافی مفید باشد پس چرا من به آنها تمام اطلاعات من در زمانی که هیچ کس دیگری است ؟” او گفت:. او حذف برنامه.

شهر نهر مرکز مرکز خرید در شهر سالت لیک بازگشایی در اوایل ممکن است.

عکس: ریک Bowmer/آسوشیتد پرس

بیست Labs, LLC توسعه دهنده سالم هم گفت: 75,000 کاربران و یا کمتر از 3 درصد از جمعیت این ایالت را از نصب برنامه. این نرم افزار دارای مراجعه کننده بیش از 12 ، 000 ساکنان ایالت یوتا برای تست و ارسال آنها نتایج آزمون بیست و گفت:.

در مارس و دو هفته پس از یوتا امضا قرارداد با بیست به ساخت سالم با هم و ادغام آن با دولت بهداشت عمومی سیستم های جورج McEwan, یوتا, مدیر فناوری اطلاعات به نام برنامه “یک شوخی” در یک ایمیل به همکاران که به دست آمده توسط وال استریت ژورنال به عنوان بخشی از یک عمومی-درخواست سوابق. “این پروژه این است که تمام vaporware. آنها در واقع نیست که هر چیزی در غیر این صورت ما را دیده اند آن را در حال حاضر,” او نوشت.

در پاسخ به نظرات در ایمیل بیست با اشاره به بیانیه ای از یوتا وزارت بهداشت گفت: بیست “بوده است قوی و قابل اعتماد شریک ما در تلاش برای مهار تکنولوژی در یک اقدام بی سابقه بهداشت عمومی تلاش کنند.”

مربوط تصویری

مقامات بهداشت عمومی توسعه دهندگان و شرکت های فن آوری در حال کار بر روی برنامه های ما برای کمک به پیگیری که ما در تماس با و که در آن ما شده است برای کمک به Covid-19 تماس با ما-ردیابی کردند. وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که با استفاده از فن آوری های 8 بیتی بازی های ویدئویی.

در اواخر ماه مه بیست و یکم تحویل نرم افزار پورتال است که قرار بود انجام شود در 10 روز با توجه به بیست و دولت است. پس از دولت آزمایش سیستم و وصله ادغام تماس با ما-ردیاب شروع به آموزش برای استفاده از پورتال در ژوئن 15, گفت: سخنگوی وزارت یوتا سلامت.

آقای مکیوون نمی دهید. سخنگوی دولت در بخش فناوری اطلاعات گفت: نظرات خود را ساخته شده بودند قبل از واقعی اندازی برنامه و از آنجا که زمان این برنامه شده است “فوق العاده ارزشمند برای بسیاری از ساکنان ایالت یوتا است.”

جویس شرودر استاد در دانشگاه آریزونا است که منجر تلاش خود را در هماهنگی با وزارت امور خارجه به رول کردن یک تماس با دیجیتال-ردیابی نرم افزار با استفاده از اپل-گوگل فناوری گفت: در حالی که این برنامه می تواند کمک به مهار این ویروس با استفاده از آن نباید اجباری در محوطه دانشگاه.

“هر کس باید قادر به انتخاب خود در مورد نحوه عملکرد آنها در جامعه” او گفت:. “اگر شما اجازه گوشی خود را ردیابی می شود در طول زمان است که باید داوطلبانه باشد.”

معترضان با پوشیدن ماسک های جمع آوری شده در ژوئن 3 در توسان Ariz.

عکس: کریستوفر براون/زوما پرس

بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار در حال مبارزه با اساسی ترین عنصر: ردیابی محل دقیق. فن آوری GPS بر اساس درخواستهای از شبکه ای از ماهواره ها در فضا است که به طور کلی دقیق به درون حدود 16 فوت هر چند بسته به شرایط توپوگرافی و دیگر متغیرهای آن گاهی اوقات می تواند توسط صدها نفر از فوت است. در محیط های شهری می تواند نشان می دهد مردم در همان نقطه بر روی نقشه اگر آنها ده طبقه از هم جدا در یک ساختمان آپارتمان.

جینی Schonauer یک خانم 62 ساله ساکن پادگان N. D., دانلود دولت مبتنی بر GPS Care19 برنامه پس از رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم ترویج آن است. “من تا به حال یک درمان فیزیکی قرار ملاقات در بیمارستان یک روز. آن را حتی نمی علامت گذاری به عنوان من وجود دارد” گفت: خانم Schonauer.

چند روز بعد او سوار جنوب به بیسمارک توقف در نوه اش را orthodontist, یک مک دونالد و گلخانه ای به انتخاب کنید تا برخی از درختان کاج اما برنامه نیست ورود هر یک از آن متوقف می شود, او گفت:.

تیم Brookins یک شرکت مایکروسافت مهندس ساخته شده است که Care19 گفت: تنظیمات کاربر مانند استفاده battery-saver mode و یا خاموش کردن Wi-Fi و شرایط محیطی ممکن است با دخالت های برنامه محل ورود.

Care19 رشد از برنامه آقای Brookins ساخته شده است در اوقات فراغت خود را چند سال پیش برای ردیابی محل از دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی طرفداران آنها به عنوان سوار به مسابقات قهرمانی بازی فوتبال در نزدیکی دالاس. رژیم صهیونیستی. بورگوم از او خواست به repurpose که “گاومیش کوهان دار امریکایی افزار” نرم افزار برای تماس-ردیابی اهداف است. او در انتظار به پرداخت حدود $9,000 از طریق سپتامبر.

“من واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد تماس با ردیابی” آقای Brookins گفت. او شده است در مسابقه برای بهبود کیفیت آن پس از منفی بررسی های اولیه و دفع اتهامات که او نقض حریم خصوصی کاربران با ارسال داده های خود را به Foursquare Labs, Inc., یک محل-شرکت داده یک نقض Care19 سیاست حفظ حریم خصوصی. آقای Brookins گفت: او اضافه چهار ضلعی کد برای کمک به تعیین مکان های بازدید شده توسط کاربران. چهار ضلعی و آقای Brookins گفت: شرکت نمی کند جمع آوری Care19 اطلاعات کاربران و یا استفاده از آن به هر دلیل دیگر.

GPS مبتنی بر تلاش توسط یک تیم از دانشگاه MIT نگاه امیدوار کننده در ماه مارس زمانی که استاد برجسته آن گفت: تیم او در مذاکرات به همکاری با سازمان بهداشت جهانی است. آن را با تشکیل یک غیر انتفاعی مسیر بررسی پایه و اساس است که تن به تن آن برنامه ایمن راه برای عمومی آمریکا-مقامات بهداشتی و دولت های خارجی با کمک از مشاوره شرکت Ernst & Young LLP با توجه به برنامه ریزی سند بررسی توسط مجله.

ناهموار نتایج

سه وال استریت ژورنال خبرنگاران آزمایش ایمن مسیرهای برنامه در ماه مارس. برای یک خبرنگار در کالیفرنیا, برنامه ثبت نقاط در امتداد یک بزرگراه که خبرنگار راند و نمی ثبت نام برخی از واقعی متوقف می شود در روز های دیگر.

محل وارد شده توسط ایمن مسیرهای برنامه

واقعی توقف

توقف ثبت نشده

سوار

انطاکیه کالیفرنیا.

برنامه وارد مکان در حالی که رانندگی در امتداد بزرگراه…

کنکورد, کالیفرنیا.

…اما نه ضبط متوقف می شود در این فروشگاه

MT. دیابلو

لاگوس

این نرم افزار همچنین به اشتباه ثبت شده توقف در خلیج گینه و در سواحل آفریقا در تقاطع خط استوا و نصف النهار درجه نخست.

خلیج گینه

اقیانوس اطلس

واقعی توقف

توقف ثبت نشده

سوار

انطاکیه کالیفرنیا.

برنامه وارد مکان در حالی که رانندگی در امتداد بزرگراه…

کنکورد, کالیفرنیا.

…اما نه ضبط متوقف می شود در این فروشگاه

MT. دیابلو

لاگوس

این نرم افزار همچنین به اشتباه ثبت شده توقف در خلیج گینه و در سواحل آفریقا در تقاطع خط استوا و نصف النهار درجه نخست.

خلیج گینه

اقیانوس اطلس

واقعی توقف

توقف ثبت نشده

سوار

انطاکیه کالیفرنیا.

برنامه وارد مکان در حالی که رانندگی در امتداد بزرگراه…

کنکورد, کالیفرنیا.

…اما نه ضبط متوقف می شود در این فروشگاه

MT. دیابلو

لاگوس

خلیج گینه

این نرم افزار همچنین به اشتباه ثبت شده توقف در خلیج گینه و در سواحل آفریقا در تقاطع خط استوا و نصف النهار درجه نخست.

اقیانوس اطلس

واقعی توقف

توقف ثبت نشده

سوار

انطاکیه کالیفرنیا.

برنامه وارد مکان در حالی که رانندگی در امتداد بزرگراه…

…اما نه ضبط متوقف می شود در این فروشگاه

این نرم افزار همچنین به اشتباه ثبت شده توقف در خلیج گینه و در سواحل آفریقا در تقاطع خط استوا و نصف النهار درجه نخست.

اقیانوس اطلس

لاگوس

خلیج گینه

منابع: گوگل زمین (تصویر); ایمن راه (اطلاعات)

این که مشارکت نه محقق. در حالی که دانشگاه MIT تا به حال نامه ای با بیش از یک دوجین مقامات بهداشتی که از اوایل ماه مه تنها هائیتی بهداشت عمومی سازمان است که در حال حاضر ذکر شده در نرم افزار.

وال استریت ژورنال خبرنگار که تست شده این برنامه از کالیفرنیا برای یک ماه متوجه شد که آن را بارها و بارها وارد یک موقعیت او هرگز سفر کرد و موفق به ورود به سیستم دیگران, که در آن او تا به حال. در یک نقطه و آن را نادرست ثبت محل سکونت خود را صدها مایل در سواحل غنا در خلیج گینه.

یکی دیگر از وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار آزمایش ایمن مسیرهای برنامه در نیویورک است. در یک روز آن را به درستی ثبت وال استریت ژورنال اتاق خبر و دیگر متوقف می شود او ساخته شده اما ثبت نام بسیاری از مکان های که او به طور خلاصه راه می رفت.

محل وارد شده توسط ایمن مسیرهای برنامه

واقعی توقف

راه می رفت و یا در اتوبوس

وال استریت ژورنال newsroom

اقتدار پورت ترمینال اتوبوس

منهتن

معامله گر جو

CVS

منابع: گوگل زمین (تصویر); ایمن راه (اطلاعات)

نیویورک-بر اساس گزارش خبرنگار یافت برنامه ضبط شده در مسیر او با دقت هر چند آن را وارد بسیاری از متوقف می شود از او در واقع ساخته شده است.

یک ماساچوست مبتنی بر سردبیر و خبرنگار یافت که برنامه به درستی ثبت شده محلی بازدیدکننده داشته است خود را به فروشگاه مواد غذایی و خانه خواهر خود را, اما به اشتباه گفت که او سوار به محلی برکه. همچنین مشخص شده با دقت که او در زمان یک درایو به کیپ کاد اما نمی log که او در آنجا ماند در یک محل وجود دارد برای دو ساعت.

MIT برنامه تلاش کرده است با قابلیت های دیگر از جمله رمزنگاری داده ها و وارد کردن سابقه موقعیت مکانی از نقشه های گوگل. رهبری جدید و مشاوران آورده بودند برای ایجاد ثبات در این پروژه نگرانی که برنامه نیست در حال توسعه به سرعت به اندازه کافی با توجه به یک فرد آشنا با عملیات خود را.

برای ماساچوست مبتنی بر سردبیر و خبرنگار امن مسیرهای برنامه ثبت شده در چند نقطه در داخل و اطراف یک فروشگاه مواد غذایی در یکی از تفرج.

محل وارد شده توسط ایمن مسیرهای برنامه

وبستر جرم است.

وبستر جرم است.

وبستر جرم است.

وبستر جرم است.

منابع: گوگل زمین (تصویر); ایمن راه (اطلاعات)

رامش Raskar یک MIT استاد که شرکت تاسیس مسیر چک گفت: غیر انتفاعی است که هنوز تست تکنولوژی و نمی خواهد راه اندازی آن با بهداشت عمومی مقامات در هر زمان به زودی. “آن را به اتفاق می افتد در هفته آینده یا هفته بعد از” او گفت:.

آقای Raskar گفت: دقت محل می تواند بهبود یافته به اشتراک گذاری اطلاعات با اشخاص ثالث مانند چهار ضلعی و یا گوگل اما این مسیر بررسی کاهش یافته است به انجام است که به منظور محافظت از حریم خصوصی کاربران است. او نمی نظر به طور خاص در مورد چگونه این برنامه انجام شده برای مجله خبرنگاران گفت که وجود دارد بیشتر-نسخه پیشرفته و در حال توسعه است.

به سلامتی به شما نوار در سالت لیک سیتی بازگشایی در تاریخ 1 مه.

عکس: ریک Bowmer/آسوشیتد پرس

Teton County است که در میان چندین آمریکا در نقاطی که ثبت نام برای دانشگاه MIT app. Jodie برکه مدیر Teton County عمومی-وزارت بهداشت گفت: اگر مسیرهای امن آثار آن می تواند کمک به صرفه جویی در رستوران ها و دیگر کسب و کار است که نمی تواند زنده ماندن بدون جمعیت از گردشگران که در طول ماه های تابستان است. “این هنوز وجود دارد—ما می دانیم که” خانم برکه گفت.

محدودیت های GPS و نگرانی های حریم خصوصی کمک سوق اپل-گوگل در تلاش برای ایجاد یک سیستم بلوتوث که به صورت ناشناس آهنگ مواجهه با ورود گوشی های آینده نزدیک به یکدیگر است. اپل ساخته شده و ویژگی های تغییرات است که اجازه می دهد ویژه Covid قرار گرفتن در معرض-اطلاع رسانی برنامه ها برای استفاده از بلوتوث حتی زمانی که صفحه نمایش تاریک برای ثبت نام در نزدیکی اپل و یا دستگاه های با استفاده از سیستم عامل آندروید گوگل.

آریزونا قصد دارد به مکمل انسان ردیاب با Covid تماشای یک برنامه با استفاده از اپل-گوگل استاندارد توسعه یافته توسط یک تیم در دانشگاه استنفورد.

تست در آریزونا هفته گذشته آغاز شد و خانم شرودر استاد برجسته این پروژه گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار رو برای ده ها تن از مردم در این تیم است.

آلاباما و کارولینای جنوبی در میان کشورهای دیگر که امضا به استفاده از اپل-گوگل فن آوری است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما قصد استفاده از یک تماس-ردیابی نرم افزار ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برای محافظت از حریم خصوصی کاربران اپل و گوگل در حال منع برنامه های GPS که در مسیر کاربران از مکان های خود را با استفاده از سیستم بلوتوث یک ضربه به توسعه دهندگان که امیدوار به ترکیب فن آوری برای ساخت برنامه های کاربردی که ثبت نام هر دو نزدیکی و موقعیت.

بلوتوث می تواند به شما بگویم اگر شما در نزدیکی یک فرد آلوده اما تنها GPS می تواند به شما بگوید که در آن است که تعامل اتفاق افتاده—می گویند یک کافی شاپ و یا در فضای باز زمین فوتبال—به تنه زدن حافظه خود را و کمک به شما در ارزیابی سطح خطر خود را.

در ایالت یوتا دولت مبتنی بر GPS سالم با هم برنامه در حال حاضر سیاهههای مربوط به مکان های که در آن تصمیم گرفتند کاربر شده است به مدت حداقل پنج دقیقه همراه با سایر اطلاعات شخصی مانند نام کاربر و شماره تلفن. این نرم افزار می توانید به اشتراک گذاری د-شناسایی داده های محلی و ایالتی و فدرال مقامات و همچنین محققان برای Covid-19 پاسخ.

یوتا مبتنی بر GPS سالم با هم برنامه شامل یک نامه از فرماندار و توضیح داد که چگونه داده های مکان استفاده خواهد شد.

عکس: سالم با هم

اما به منظور کار با اپل و گوگل در پروتکل برنامه توسعه بیست ارائه شده به ترک جمع آوری داده های مکان—به طور موثر حذف آن قابلیت های کلیدی—با توجه به مکاتبات نوشته شده توسط یک نماینده گوگل به کارمندان دولت که به دست آمده توسط مجله از طریق یک-درخواست سوابق.

بیست و گفت: آن را ندارد که ارائه دهد. از بنیانگذاران و رئیس استراتژی افسر Jared Allgood گفت: این موضوع تا به حال تصمیم گرفته شده است.

یک سخنگوی اپل کاهش یافته است به نظر یوتا برنامه به طور خاص اما گفت بدون استثنا شده اند ساخته شده برای محل جمع آوری برنامه های. گوگل کاهش یافته است به نظر.

به عنوان یک نتیجه از اپل-گوگل محدودیت مقامات محلی در برخی از کشورها گفت: آنها ممکن است نیاز به اعزام دو برنامه مجزا.

برندان Babb, Anchorage, آلاسکا, ارشد نوآوری افسر امضا نامه ای از قصد برای کار با MIT تیم برای آن برنامه GPS است اما همچنین به دنبال Covid تماشای این برنامه بلوتوث که در حال آماده شدن برای استفاده در آریزونا.

آن را سخت به اندازه کافی برای مردم به دانلود یک برنامه اجازه دهید به تنهایی دو گفت: آقای Babb. “این یک درخواست برای ساکنان” او گفت:.

داکوتای شمالی است که با داشتن آقای Brookins توسعه آن Care19 برنامه ساخت یک دوم برنامه بر اساس گوگل و اپل بلوتوث پروتکل.

واشنگتن دیجیتال برنامه ردیابی است که در آن تغییر نام به CommonCircle همچنین قصد دارد به انتشار دو برنامه های مختلف. بنابراین آیا MIT تیم.

برخی از مقامات نیست مسابقه به اتخاذ برنامه های گوشی های هوشمند. نیویورک با تمرکز بر ایجاد یک ایالت نیروی فراموش سنتی فرد-به-فرد تماس ردیابی ،

پس از آن که آن را بررسی خواهد کرد که برنامه های گوشی های هوشمند ممکن است حق برای دولت گفت: لری شوارتز رئیس سابق کارکنان به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که استخدام شد برای کمک به این ابتکار.

نوشتن به Rolfe وینکلر در [email protected] و صبر در Haggin [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8