آمازون ارزش به طور خلاصه به $1 تریلیون دلار در معاملات روزانه در سال 2018 اما هرگز بسته بالا علامت. عکس: قانون مهاجرت و ملیت fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمازون. com, Inc. آماده است برای تبدیل شدن به چهارمین شرکت در ایالات متحده به ارزش $1 تریلیون پس از besting خرده فروشی رقبا در مهم دوره تعطیلات و ورود موج جدید مشتریان به آن نخست خدمات.

غول فن آوری اضافه شده بیش از 100 میلیارد دلار به ارزش بازار آن پس از انتشار نتایج پنج شنبه که سرمایه گذاران در آغوش به عنوان نشانه ای از ادامه تسلط بازار به عنوان شرکت پیشی داخلی آن سود برآورد بیش از $1 میلیارد.

آمازون سهام باز جمعه در $2,051.47 تا 9.6 درصد از آن نزدیک پنج شنبه و ارزش نهادن به شرکت در $1.02 تریلیون. سهام نیاز به بالاتر از $2,016 فتح.95 برای آن بازار کلاه به ماندن در بالای $1 تریلیون. باید که رخ می دهد آمازون خواهد پیوستن به یک باشگاه که شامل Apple Inc., Microsoft Corp. و, گوگل, پدر و مادر الفبای Inc.

پس از باز آمازون سهام از دست رفته برخی از آن سود معاملات صبح روز جمعه در $2,028 تا 8.4 درصد در روز است.

این اولین بار نیست که آمازون رسیده است این علامت است. ارزش این شرکت به طور خلاصه به $1 تریلیون دلار در معاملات روزانه در سال 2018 اما هرگز بسته بالا علامت.

پس از معاملات زیر 40 دلار در سال 2008 آمازون انبار شده در یک صعود مداوم است که برداشت تا با سرعت در سال های اخیر, در بخشی به دلیل شرکت در حال رشد cloud-computing کسب و کار کمک به شرکت استوارتر سود.

برای 2019, آمازون, گزارش سود سالانه $11.59 میلیارد تا 15 درصد از سال قبل است. در مقايسه با قبل از سال 2016 این شرکت تنها یک سال در آن ثبت شده درآمد بالای 1 میلیارد دلار.

سهام پرش افزایش ثروت شخصی از آمازون اجرایی جف بزوس بیش از 10 میلیارد دلار با توجه به FactSet داده است. که تقریبا برابر است با مجموع ارزش بازار از خرده فروشان از جمله Macy’s , Inc., Kohl’s Corp. و J. C. Penney شرکت ، که گزارش بدتر از حد انتظار فروش در طول دوره تعطیلات.

آمازون فروش از اکتبر تا دسامبر گسترش حدود 21 درصد است. “ما شاهد اساسا بسیار قوی تعطیلات عملکرد از اواسط ماه نوامبر در” آمازون رئیس امور مالی Brian T. Olsavsky گفت: در یک تماس پنج شنبه.

سیاتل شرکت را قوی نشان دادند و این شرکت برای شکستن رکورد $87.4 میلیارد دلار درآمد در طول سه ماهه چهارم.

مشتریان بیشتر متعلق به آمازون نخست عضویت در برنامه است که این شرکت همچنان به گسترش از طریق حمل و نقل سریع تر و مزایای دیگر.

وجود دارد در حال حاضر 150 میلیون نفر نخست عضو در سراسر جهان از 100 میلیون دلار در سال 2018 است. اعضای پرداخت 119 دلار در سال برای دسترسی رایگان و سریع حمل و نقل گزینه های آمازون, جریان, خدمات, تخفیف در کل مواد غذایی در بازار و مزایای دیگر.

آمازون فروش نیز رشد چشمگیری از آن ابر-کامپیوتر و تبلیغات کسب و کار و همچنین از نتایج قوی از آن واحد است که تسهیل شخص ثالث, فروش آمازون که در آن اجازه می دهد تا تجار به استفاده از آن در شبکه توزیع به پر کردن سفارشات.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de