آمازون به حالت تعلیق در تحویل سرویس است که در رقابت با UPS و فدرال اکسپرس

آمازون تحویل در شهر نیویورک در مارس 4.

عکس: لو Radin/زوما پرس

آمازون.com, Inc. را توقف ارائه خدمات به صورت غیر آمازون بسته به گفته افراد آشنا با این موضوع به عنوان آن را دوباره ارزیابی نوپای ارائه شده است که در رقابت مستقیم با فدرال اکسپرس پارسیان. و United Parcel Service Inc.

آمازون گفت: شرکت های باربری خدمات شناخته شده به عنوان آمازون حمل و نقل متوقف خواهد شد با شروع در ماه ژوئن. آن را در دسترس فقط در تعداد انگشت شماری از شهرهای ایالات متحده.

تحت برنامه آمازون drivers را انتخاب کنید تا بسته را از کسب و کار و ارائه آنها را به مصرف کنندگان به جای کشتی سفارش از آمازون انبار.

“ما درک می کنیم این است که یک تغییر به کسب و کار شما و ما را از این تصمیم به آرامی” آمازون گفت: در یک یادداشت به شرکت های باربری نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. “ما با شما کار خواهد کرد بیش از چند هفته آینده وجود دارد که کمی اختلال در کسب و کار خود را به عنوان امکان پذیر است.”

آمازون تعلیق این سرویس به دلیل نیاز مردم آن و ظرفیت برای رسیدگی به افزایش خود و سفارشات مشتریان با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. این شرکت گفته است که می خواهد به استخدام 100,000 انبار کارگران است و با تمرکز بر حمل و نقل اقلام ضروری در طول شیوع کروناویروس.

آمازون در گذشته به دنبال به خواستگاری شرکت های باربری به سرویس های جدید ارائه شده توسط ساده تر نرخ از جمله حذف بسیاری از هزینه ها و اضافه بهایی که دیگر حامل اضافه کردن به پد خود را درآمد. این برنامه را تست در لندن و لس آنجلس اما نمی توان آن را به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده آمریکا

آمازون همچنان یک نیروی در صنعت حمل و نقل با بیش از 30 ، 000 وسایل نقلیه 20,000 تریلر و ده ها تن از هواپیما که حرکت بسته در سراسر کشور است. در علاوه بر این به خود درایور تحویل آمازون نیز دست کردن بخش قابل توجهی از آن خانه تحویل به یو پی اس و ایالات متحده خدمات پستی.

آمازون در سال گذشته به پایان رسید حمل و نقل قرارداد با فدرال اکسپرس, که به طور فزاینده ای مشاهده آنلاین تاجر به عنوان یک تهدید رقابتی به دلیل رشد حمل و نقل دلاوری.

فدرال اکسپرس و یو پی اس را تجربه کرده اند کریسمس-مانند بوم در خانه تحویل در هفته های اخیر به عنوان فروشگاه های مردم از خانه در حالی که محموله های بدتر شده به فروشگاه و یا کسب و کار است که بسته اند.

در ضمن این ویروس به طرح میتوانست به زندگی روزمره ارائه بسته. آمازون و فدرال اکسپرس و یو پی اس هر حال برای پیاده سازی جدید اقدامات ایمنی و تقلا برای ارائه تجهیزات حفاظتی به عنوان برخی از کارگران تست مثبت برای coronavirus.

یک یو پی اس سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

فدرال اکسپرس گفت: آن زمین شبکه است که به خوبی آماده شده برای مدیریت زمان افزایش در تجارت الکترونیکی. “ما در حال ادامه کار با ما مشتریان کسب و کار کوچک در طول این زمان به حمایت از رشد آنها” فدرال اکسپرس سخنگوی گفت.

نوشتن به پل Ziobro در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>