آمازون به نام سیاتل محل به عنوان آب و هوا تعهد عرصه

KeyArena در سیاتل خواهد بود تغییر نام داد به آب و هوا تعهد عرصه پس از بازسازی است.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

آمازون.com , Inc. را تغییر نام سیاتل KeyArena به عنوان آب و هوا تعهد عرصه قرار دادن سرگرمی-و-sports venue در خط مقدم فن آوری های غول پیکر آب و هوا-تغییر طرح.

عرصه خواهد بود که در مورد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان محل پس از نوسازی در انتظار بازگشایی در اواخر تابستان سال 2021 و نگه دارید تا به 18,100 مردم است.

آمازون در سال گذشته تاسیس آب و هوا تعهد ابتکار برای رسیدن به “شبکه صفر” کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040 10 سال جلوتر از پاریس مورد آب و هوا.

آمازون اجرایی جف بزوس در فوریه متعهد به صرف 10 میلیارد دلار از ثروت شخصی خود را برای مقابله با تغییر آب و هوا خواستار آن را “بزرگترین تهدید برای سیاره ما است.”

خرید آرنا-حقوق نامگذاری جدا از آمازون 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری-بودجه تعهد به حمایت از شرکت ها با هدف کاهش تاثیر تغییر آب و هوا مستقر در سیاتل شرکت در بیانیه ای گفت. شرایط مالی در معامله نیست فاش پنج شنبه.

عرصه را برای زنان انجمن ملی بسکتبال را سیاتل طوفان و لیگ ملی هاکی است و در عین حال-به-نام سیاتل حق رای دادن است که انتظار می رود به بازی افتتاحیه آن فصل در 2021.

محل خواهد بود صفحه 100% برق تجدید پذیر و تمام عملیات و رویدادهای خواهد بود “ضایعات صفر” با توجه به توضیحات این پروژه است.

توسعه دهندگان همچنین برنامه ریزی برای حفظ سقف تاریخی از چه بود 1962 سیاتل نمایشگاه جهانی واشنگتن غرفه. با نگه داشتن سقف اصلی این عرصه جدید را کوچکتر کربن و کاهش زباله های دفن زباله.

بلوط مشاهده گروه پیشرو در عرصه توسعه و هدف باید این ساختمان در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی داده شده و ارتباط آن با سال 1962 عادلانه است.

“هدف ما این است که به پیشرفته ترین مسئول و پایدار محل برگزاری در جهان” بلوط مشخصات گروه مدیر عامل تیم Leiweke گفت. “این است که نه فقط در مورد یکی آرنا—آن را به یک پلت فرم برای ما به مرحله و درمان سیاره ما است.”

نوشتن به ماریا Armental در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8