آمازون به پرداخت 500 میلیون دلار پاداش برای کارگران خط مقدم

Amazon.com شاهد افزایش تقاضا از مصرف کنندگان در خانه گیر کرده در طول coronavirus مربوط به مستندات.

عکس: دیلن استوارت/تصویر ورزشی/Newscom/زوما پرس

آمازون. com, Inc. گفت: این امر صرف بیش از 500 میلیون دلار در یک زمان پاداش برای کارکنان و برخی از پیمانکاران زیر ماه از افزایش تقاضا از مصرف کنندگان در خانه گیر کرده در طول coronavirus مربوط به مستندات و فشار بر کارگران دست زدن به پرش در سفارشات.

آمازون خواهد پرداخت پاداش برای همه کارگران خط مقدم و همکاران با شرکت در طول ماه ژوئن گفت: دیو کلارک معاون ارشد رئیس جمهور از سراسر جهان عملیات در یک شنبه پست وبلاگ. پرداخت می آید پس از این شرکت تصمیم گرفت در ماه گذشته به پایان کوتاه مدت پرداخت ضربت ارائه شده به کارکنان از جمله کسانی که در انبارها انجام سفارشات مشتری است.

کارکنان تمام وقت در آمازون, آن, غذاهای کل بازار کسب و کار و درایور کار را از طریق آن قرارداد برنامه تحویل دریافت خواهد کرد $500 در حالی که کسانی که در موقعیت های پاره وقت دریافت خواهد کرد $250 آقای کلارک گفت.

رهبران در آمازون و تمام مواد غذایی را دریافت خواهد کرد $1,000 پاداش در حالی که صاحبان در حال اجرا قرارداد تحویل-خدمات عملیات را دریافت خواهد کرد $3,000 او اضافه شده است. آمازون نیز پرداخت 150 دلار به برخی از رانندگان کار را از طریق یکی دیگر از این شرکت طرح های.

در ماه مارس سیاتل e-commerce غول گفت: این امر استخدام اضافی 100,000 کارکنان در آمریکا و افزایش پرداخت 2 $در یک ساعت برای کارگران خط مقدم. این شرکت ارائه اضافی پرداخت از طریق پایان ماه مه.

فروش در آمازون را به ضرب گلوله در طول همه گیر با مصرف کنندگان تبدیل به e-commerce به عنوان بسیاری از خرده فروشان بسته فروشگاه و یا محدود خرید ساعت مطابق با محدودیت های جدید با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus.

برخی از کارکنان راه اندازی تظاهرات در سایت کار بیش از شرایط کار در آمازون امکانات.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>