آمازون برای راه اندازی 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری صندوق سرمایه برای انرژی پاک

آمازون در سیاتل پردیس. غول فن آوری در سال گذشته تاسیس یک طرح به نام ” آب و هوا تعهد یک تعهد برای رسیدن به کربن-کاهش اهداف تعیین شده در پاریس در مورد آب و هوا و کربن خنثی توسط 2040 یا از یک دهه در اوایل.

عکس: لیندزی Wasson/گتی ایماژ

آمازون. com, Inc. در حال راه اندازی یک 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری داخلی-سرمایه صندوق با تمرکز بر سرمایه گذاری های فن آوری به منظور کاهش تاثیر تغییر آب و هوا, آخرین ابتکار پایداری از فن آوری های غول پیکر پس از انتقاد از خود را به محیط زیست رکورد.

جدید صندوق خواهد بود که به نام آب و هوا تعهد صندوق به سرمایه گذاری در شرکت در سراسر تعدادی از صنایع از جمله حمل و نقل و تولید انرژی, باتری سازی, تولید و مواد غذایی و کشاورزی با توجه به شرکت. هدف این است که برای کمک به آمازون و دیگر شرکت های رسیدن به یک هدف “شبکه صفر” کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040. آمازون و تعدادی دیگر از شرکت ها به دنبال کاهش آب و هوا تاثیر عملیات خود را هر دو از طریق کاهش استفاده از سوخت های فسیلی و سرمایه گذاری در پروژه هایی مانند احیای جنگل.

“شرکت ها از سراسر جهان در تمام ابعاد و مراحل در نظر گرفته خواهد شد از قبل از محصول راه اندازی به خوبی تاسیس شرکت” آمازون اجرایی جف بزوس در بیانیه ای گفت. “هر سرمایه گذاری آینده نگر در نظر گرفته خواهد شد در پتانسیل خود را برای سرعت بخشیدن به مسیر به صفر کربن و کمک به حفاظت از سیاره زمین برای نسل های آینده است.”

آمازون را ارائه نمی دهد یک افق زمانی برای $2 میلیارد دلار است که از آن به عنوان “تامین بودجه اولیه” است که می تواند در طول زمان رشد می کنند. با صندوق آمازون را تبدیل به قابل توجه شرکت های پخش در انرژی جدید سرمایه گذاری که افزایش یافته است به طور قابل توجهی در دهه گذشته است.

جهانی سرمایه و خصوصی-حقوق صاحبان سهام و سرمایه گذاری در انرژی های پاک به $10.5 میلیارد دلار در سال 2019 تا 6 درصد از سال گذشته و به بالاترین سطح خود از سال 2010 با توجه به ed schultz. سرمایه گذاری در انرژی های نو سرمایه گذاری و کاهش تغییرات آب و هوایی استراتژی آمده از انواع منابع از جمله سنتی, سرمایه گذاران, میلیاردرهای دولت ها و شرکت ها در انرژی, خودرو و تکنولوژی صنایع.

بیشتر

  • مایکروسافت تعطیل زنده جریان خدمات میکسر
  • گوگل در ایالات متحده آگهی درآمد انتظار می رود کاهش در سال 2020 eMarketer می گوید:

این تریلیون دلار مستقر در سیاتل شرکت آمده است تحت فشار در سال های اخیر برای از عوارض آن در محیط زیست از ارائه میلیون ها بسته به مشتریان خود در هر سال. سال گذشته یک گروه به نام آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت نوشت یک نامه امضا شده توسط هزاران نفر از کارکنان و اصرار این شرکت به ارتکاب به یک مهلت برای تضمین 100% از برق خود را از منابع تجدید پذیر.

آمازون در سال گذشته تاسیس یک طرح به نام “آب و هوا تعهد” است که یک تعهد برای رسیدن به کربن-کاهش اهداف تعیین شده در پاریس در مورد آب و هوا و کربن خنثی توسط 2040 یا از یک دهه در اوایل. Verizon Communications ,Inc. Reckitt Benckiser, گروه PLC و Infosys Ltd. همچنین به تازگی امضا تعهد. جدید صندوق را “حمایت از توسعه پایدار و decarbonizing فن آوری و خدمات است که قادر خواهد آمازون و شرکت های دیگر به ملاقات آب و هوا تعهد” با توجه به یادداشتی از آمازون.

در سال 2016 190 کشور متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفظ درجه حرارت جهانی از افزایش بیش از 2 درجه سانتیگراد بالای preindustrial سطوح.

تحت فشار آب و هوا-آگاهانه سرمایه گذاران تعدادی از شرکت های بزرگ باید مجموعه اهداف خود را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در تلاش برای تراز عملیات کسب و کار خود را با پاریس خبر داد. در ماه فوریه BP PLC متعهد به رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 اگر چه این شرکت نیست دقیقا چگونه آن را در رسیدن به این هدف است.

آمازون هیچ غریبه ای به سرمایه گذاری در شرکت های با جالب فن آوری است. در سال 2015 آن را راه اندازی الکسا, صندوق سرمایه گذاری سرمایه بازو متمرکز بر سرمایه گذاری در راه اندازی متمرکز بر تکنولوژی صوتی را با یک سرمایه گذاری اولیه 100 میلیون دلار.

آمازون رهبری 700 میلیون دلار تامین مالی دور در برقی-خودرو راه اندازی Rivian سال گذشته و بعد از آن اعلام کرد قصد دارد برای خرید 100,000 آن برقی-تحویل وسایل نقلیه در تلاش برای کاهش انتشار کربن. اول از کسانی که وسایل نقلیه را در جاده ها تا سال 2021.

آمازون انتظار دارد امکانات خود را به 100%-طراحی شده با استفاده از انرژی های تجدید پذیر تا سال 2025 کمک در بخش های توسعه در مقیاس بزرگ باد و انرژی خورشیدی پروژه های. هدف جدید است که پنج سال جلوتر از برنامه از شرکت اصلی جدول زمانی.

در علاوه بر این به آمازون کار آقای بزوس متعهد شده است تا 10 میلیارد دلار از ثروت شخصی برای شروع بزوس زمین صندوق برای مبارزه با تغییر آب و هوا. او گفت: در Instagram در ماه فوریه که او شروع به صدور مالی در تابستان و این صندوق را به عقب دانشمندان و فعالان و تلاش “برای کمک به حفظ و حفاظت از جهان طبیعی است.”

او می پیوندد دیگر میلیاردرهای در بودجه طرح های آب و هوا از جمله شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت سابق و طبیعی-گاز گر جان آرنولد. آقای گیتس و آقای آرنولد co-صندلی دستیابی به انرژی سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار صندوق که با هدف سرمایه گذاری در قول و تجربی فن آوری های انرژی. آقای بزوس یک عضو هیئت مدیره و سرمایه گذار در این صندوق به عنوان به خوبی.

نوشتن به دانا Mattioli در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>