آمازون به نگه داشتن بسیاری از مشاغل به آن اضافه شده در طول همه گیر

اجتماعی فاصله و ماسک در یک مرکز پاسخگویی آمازون در کالیفرنیا هفته گذشته است.

عکس: تری Pierson/زوما پرس

آمازون. com, Inc. برنامه ای برای نگه داشتن بسیاری از مشاغل آمریکا در آن اضافه شده برای دیدار با تقاضا در ماه های مارس و آوریل به عنوان housebound آمریکایی ها تبدیل به تحویل آنلاین.

آمازون گفت: آن را به 125,000 از آن 175,000 کارگران موقت گزینه ای برای ماندن در زمان کامل نشان می دهد که از آن انتظار رشد اخیر را ادامه دهد. این شرکت گفت که این شغل را مکمل خود را در کل ایالات متحده تعداد آن به تازگی قرار است در بیش از 500 ، 000.

به عنوان شرکت در صنایع ریخته اند میلیون ها شغل در طول همه گیر آمازون Walmart , Inc. و دیگران که ارائه کالاهای ضروری شده است در میان چند اضافه کردن کارگران است. بیشتر شد به طور موقت استخدام.

ایالات متحده نرخ بیکاری افزایش یافت و به رکورد 14.7% در ماه گذشته و اشتغال کاهش یافته تاریخی 20.5 میلیون کارگران پاک کردن از یک دهه از شغل سود در یک ماه.

“مانند دیگر شرکت های ما آورده افراد در فصلی نقش برای دیدار با افزایش تقاضا و, برای بسیاری از وجود دارد به امید بازگشت به خود قبلی شرکت یک بار متحده شروع به بازگشایی” آمازون گفت. “برخی ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به قبل از Covid و دیگران ممکن است را انتخاب کنید به ماندن در آمازون در فصلی نقش یا پاره وقت نقش.”

آمازون خود را آغاز کرد استخدام ولگردی و قانونی شکنی در ماه مارس پس از مشتریان پناه در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus آب گرفتگی آن با سفارشات برای کاغذ توالت و مواد غذایی و محصولات خانگی و سایر ملزومات.

خارج کشور بزرگترین خصوصی کارفرما اضافه شده است بیش از 235,000 کارگران از اواسط ماه مارس ترین موقت در موقعیت خارج شده مدیر عامل داگ McMillon گفت: در اوایل این ماه. این شرکت نشده نشان داد که آیا آن را به موقعیت دائمی است.

این 125,000 شغل بیش از آمازون به طور معمول اضافه کردن در آن ماه یک سخنگوی گفت: بدون ارائه جزئیات. او گفت: این تغییر دائمی است مربوط به تقاضای این شرکت دیده می شود.

به عنوان تقاضا رسید برخی از کارگران در آمازون بیش از 500 متحده انبارها متوقف نشان دادن. برخی از ترس از کار در طول همه گیر و دیگران تصمیم به استفاده از ترک سیاست های این شرکت در محل قرار داده. کارگران در چند انبارها را برگزار تعطیل در اعتراض به آنچه آنها گفته اند که ناامن هستند شرایط کار.

آمازون گفته است که با سرمایه گذاری بیش از 4 میلیارد دلار در coronavirus-هزینه های مربوط از جمله برای تجهیزات حفاظت شخصی, تمیز کردن امکانات و ابتکار عمل را به آزمون کارکنان برای coronavirus.

خرده فروشان به طور معمول در استخدام موقت کارگران در انبارها و فروشگاه ها در اجرا به فصل خرید تعطیلات. هر چند برخی از آنها به طور معمول با توجه به فرصتی برای ادامه به طور دائم یک بار در این فصل است و بیش از آن را غیر معمول است برای بسیاری به نگهداری می شود. تقاضا در طول همه گیر شده است در نزدیکی قله تعطیلات سطوح برای آمازون خارج شده و دیگر خرده فروشان.

آمازون سخنگوی گفت: 125,000 رقم بر اساس دراز مدت نیاز به انبارها و اضافه شده است که 175,000 موقت استخدام شامل تحویل رانندگان که کار برای شرکت های شخص ثالث که تصمیمات خود را در مورد چگونه بسیاری از نگه دارید.

اگر چه این شرکت به دست آورده بهتر کنترل تقاضا “ما هنوز قطعا نیاز به کارکنان بیشتر ،” سخنگوی گفت.

نوشتن به سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>