آمازون به سهولت محدودیت هایی در موارد غیر ضروری

آمازون تا به حال محدود محموله به انبار اقلام ضروری برای مصرف کنندگان به عنوان آنها در پاسخ به شیوع کروناویروس.

عکس: یوهانس eisele/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمازون.com , Inc. AMZN 6.17% آغاز خواهد شد اجازه می دهد فروشندگان شخص ثالث بر روی پلت فرم خود را برای از سرگیری حمل و نقل به اصطلاح غیر ضروری موارد این هفته یک سیگنال است که این شرکت ramping تا برای دیدار با گسترده تر نیازهای مصرف کننده با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

ماه گذشته آمازون تصمیم به اولویت بندی در آن انبارها از آن در موارد ضروری در طول شیوع کروناویروس مانند تمیز کردن محصولات بهداشتی و مراقبت از اقلام و قفسه پایدار مواد غذایی است. آمازون را متوقف پذیرش محموله از اقلام از فروشندگان که نمی مربوط به خرید نیازهای مصرف کنندگان hunkering پایین در طول بیماری همه گیر. این دستور باعث ناآرامی برای ارتش خود را از فروشندگان شخص ثالث, که حساب برای 58 درصد از آمازون فروش.

فروشندگان اقلام نامربوط به سلامتی و تمیز خواهد بود قادر به ارسال پرسشنامه به آمازون در اواخر این هفته, اما وجود دارد محدودیت در چه مقدار از آنها می تواند کشتی برای اطمینان از وجود فضای انبار برای کالاهای ضروری مردم آشنا با این موضوع گفت.

آمازون را تایید کرد برنامه. “در اواخر این هفته ما اجازه خواهد داد که بیشتر محصولات به تحقق مراکز” یک سخنگوی مستقر در سیاتل شرکت اعلام کرد. “محصولات محدود می شود توسط مقدار به ما را قادر به ادامه اولویت بندی محصولات و حفاظت از کارکنان در حالی که همچنین حصول اطمینان از پر فروش ترین شرکای می توانید کشتی کالا به امکانات ما است.”

این غول تکنولوژی شده است هولناک توسط سفارشات به عنوان آمریکایی ها دنبال سرپناه در محل ارشاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. به عنوان یک نتیجه از آن شبکه ای از انبارهای تلاش کرده است به نگه دارید تا و تحویل سفارشات در آن نخست برنامه ای است که قبلا اتفاق افتاده در یک روز یا کمتر تضعیف شده به عنوان طولانی به عنوان یک ماه در برخی از شهرستانها.

در دوشنبه, آمازون اعلام کرد که آن را استخدام اضافی 75,000 کارکنان برای کمک به پر کردن نصب تقاضا است. در طی ماه گذشته خرده فروش آنلاین استخدام بیش از 100000 نفر در, تمام و پاره وقت شغل در مراکز توزیع و تحویل آن در سراسر شبکه در آمریکا

استخدام ولگردی و قانونی شکنی نشان دهنده تقریبا دو پنجم از آمازون معمولی ایالات متحده نیروی کار از 500,000. یک سخنگوی گفت: استخدام اخیر شبیه به آنچه اتفاق می افتد در طول دوره تعطیلات زمانی که آمازون می افزاید: هزاران نفر از کارگران موقت.

شرکت های مانند Walmart , Inc. و CVS سلامت Corp. همچنین اعلام کرده اند برنامه ای برای استخدام صدها هزار نفر از کارگران اضافی برای نگه دارید تا با مصرف کننده-خرید شیوه های همه گیر و حتی به عنوان گسترده اقتصادی shutdown آورده اخراج برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

خارج شده است که استخدام حدود 5000 کارگران در روز اضافه شده است در مورد 100,000 مواضع قبلا اعلام برنامه ریزی برای استخدام 150,000 با توجه به شرکت

داشتن اضافی استخدام در انبارها کمک کرده آمازون سهولت به دست زدن غیر ضروری کالا گفت: یکی از افراد آشنا با این موضوع. این شرکت استخدام دیوانگی ساخته شده است و آن را یکی از فعال ترین کارفرمایان در طول زمان هنگامی که بسیاری از شرکت های دیگر در حال آماده کردن کارکنان خود را.

مربوط تصویری

بیست و سه کشور برسد تاریخی برای مقابله با کاهش تولید نفت هواپیمایی پیدا کردن کمک شرایط سخت به بلع و میلیون ها نفر از مسلمانان جشن عید پاک در انزوا. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Chung Sung-Jun/گتی تصویر

آمازون سفارش حجم و نیازهای نیروی انسانی شبیه به کسانی که از فصل خرید تعطیلات. تقاضا برای اقلام ضروری در وب سایت باید رسید و با شروع این بیماری همه گیر. فروش کاغذ توالت برای مثال بودند تا 186% از Feb. 20 تا 23 مارس با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت CommerceIQ.

این شرکت در حال حاضر انتظار دارد به صرف بیش از 500 میلیون دلار برای افزایش دستمزد کارگران از پیش بینی قبلی از $350 میلیون. ماه گذشته آمازون گفت: این امر صرف 350 میلیون دلار به طور موقت افزایش حقوق و دستمزد برای کارکنان در ایالات متحده و کانادا و اروپا. خرده فروش نیز کشیده شده و کارگران به آن انبارها با ارائه جدید موقت مشوق از جمله $2 ساعت به ساعت افزایش می دهد و میزان پرداخت اضافه کاری.

در علاوه بر این به افزایش سفارشات آمازون پرداخته و با حجم بالا از کارگر غیبت در برخی از انبارها. بسیاری از کارکنان انبار ماندن خانه از ترس از ابتلا به این ویروس و برخی از کارگران گزارش داده اند که اخیرا شاهد حدود نیمی از کارکنان معمولی در انبارها.

آمازون کارگران در سراسر کشور را به نام این شرکت به امکانات آن به عنوان ده ها تن از coronavirus موارد ظهور کرده اند تا در زمینه های مختلف در انبارها. کارکنان را تشریح شرایط نا امن از جمله همکاری نزدیک در کنار یکدیگر و به اندازه کافی تمیز کردن وسایل. کارگران در نیویورک و شیکاگو و دیترویت منطقه برگزار اخیر تعطیل در اعتراض به آمازون ویروس پاسخ.

آمازون گفته است که با ارائه ماسک های صورت برای تمام امکانات خود را آغاز کرده است و روزانه دما چک. همچنین گفت: کارکنان با تب ارسال خواهد شد صفحه اصلی و پرداخت می شود تا پنج ساعت از خود برنامه ریزی شیفت های روز. هفته گذشته این شرکت گفت: آن را به حال شروع به ساخت یک آزمایشگاه با هدف تست کارگران برای Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

مدیر اجرایی جف بزوس ارسال شده یک ویدیو را در هفته گذشته از سفر خود به انبار نشان دادن یک کارمند خود را متوسط پس از او وارد شده است. او همچنین بازدید کل مواد غذایی فروشگاه بازار. آمازون خریداری کل مواد غذایی در سال 2017

نوشتن به دانا Mattioli در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im