آمازون اجازه می دهد تا فروشندگان غیر ضروری موارد برای از سرگیری حمل و نقل

آمازون همچنین گفت که استخدام اضافی 75,000 کارکنان برای کمک به پر کردن تقاضا.

عکس: یوهانس eisele/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمازون.com , Inc. آغاز خواهد شد اجازه می دهد فروشندگان شخص ثالث در آن پلت فرم به کشتی “غیر ضروری” موارد به e-commerce غول پیکر این هفته یک سیگنال است که این شرکت ramping تا برای دیدار با گسترده تر نیازهای مصرف کننده با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

ماه گذشته آمازون تصمیم به اولویت بندی به اصطلاح اقلام ضروری مانند تمیز کردن محصولات بهداشتی و مراقبت از اقلام و قفسه پایدار مواد غذایی در انبارها برای پاسخگویی به تقاضای مشتری. آمازون را متوقف پذیرش محموله از اقلام از فروشندگان که نمی مربوط به خرید نیازهای ایجاد شده توسط ویروس. این دستور باعث ناآرامی برای ارتش خود را از فروشندگان شخص ثالث, که حساب برای 58 درصد از آمازون فروش.

“در اواخر این هفته ما اجازه خواهد داد که بیشتر محصولات به تحقق مراکز” گفت: یک سخنگوی آمازون. “محصولات محدود می شود توسط مقدار به ما را قادر به ادامه اولویت بندی محصولات و حفاظت از کارکنان در حالی که همچنین حصول اطمینان از پر فروش ترین شرکای می توانید کشتی کالا به امکانات ما است.”

این غول تکنولوژی شده است هولناک توسط سفارشات به عنوان آمریکایی ها دنبال سرپناه در محل ارشاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. به عنوان یک نتیجه, شبکه خود را از انبارها به تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا و حمل و نقل بار برای سفارشات در آن نخست برنامه که قبلا تحویل اقلام در یک روز یا کمتر تضعیف کرده اند تا آنجا که یک ماه در برخی از شهرستانها.

در دوشنبه, آمازون اعلام کرد که آن را استخدام اضافی 75,000 کارکنان برای کمک به پر کردن این تقاضا است. در طول ماه گذشته آمازون به استخدام بیش از 100000 نفر در, تمام و پاره وقت شغل در مراکز توزیع و تحویل آن در سراسر شبکه در U. S.. استخدام ولگردی و قانونی شکنی نشان دهنده تقریبا دو پنجم از آمازون معمولی در ایالات متحده به نیروی کار 500,000. معلوم نیست چقدر آمازون است که با اضافه کردن آن به طور کلی تعداد کارمندان.

فروشندگان شخص ثالث از موارد نامربوط به سلامتی و تمیز کردن قادر خواهد بود به کشتی موجودی به آمازون بعد در این هفته وجود دارد اما محدودیت چقدر موجودی آنها می تواند کشتی را به نگه داشتن اتاق در انبار برای کالاهای ضروری مردم گفت.

داشتن اضافی استخدام در انبارها کمک کرده آمازون سهولت به تسهیل فروش محصولات است که تا به حال شده تلقی می شود غیر ضروری است گفت: یکی از مردم است. با شرکت استخدام دیوانگی در حالی که بسیاری از شرکت ها در حال آماده کردن خود کارکنان آمازون تبدیل به یکی از بزرگترین کارفرمایان در طول بیماری همه گیر.

مربوط تصویری

بیست و سه کشور برسد تاریخی برای مقابله با کاهش تولید نفت هواپیمایی پیدا کردن کمک شرایط سخت به بلع و میلیون ها نفر از مسلمانان جشن عید پاک در انزوا. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Chung Sung-Jun/گتی تصویر

نوشتن به دانا Mattioli در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im