آمازون برای به دست آوردن خود رانندگی, راه اندازی, Zoox

یک Zoox ماشین خود رانندگی اداره می شد و در خارج از دفتر مرکزی این شرکت در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, در ماه مه.

عکس: مایکل کوتاه/مهر نیوز

آمازون.com , Inc. تا به توافق به دست آوردن خودمختار-car توسعه دهنده Zoox این دو شرکت در روز جمعه گفت.

وال استریت ژورنال در گزارش ممکن است که سیاتل بر اساس e-commerce غول پیکر در پیشرفته مذاکرات برای خرید Zoox در قیمت پایین تر از 3.2 میلیارد دلار ارزیابی Zoox به دست داشتند در یک قبلی جمع آوری کمک های دور. Zoox تاسیس شد و در سال 2014 رشد کرد و به سرعت در حال گسترش در میان علاقه خودمختار وسایل نقلیه و سوار نقطه است اما اخیرا تلاش برای افزایش بودجه.

مقابله با آمازون است در ارزش کمی بیش از $1.2 میلیارد دلار با توجه به یک فرد آشنا با این معامله. این طرح برای Zoox به ادامه و توسعه آن ربات تاکسی یک وسیله نقلیه الکتریکی که از آن شده است کار بر روی آمازون برای سرمایه گذاری پول در Zoox پس از آن می تواند استقرار این وسایل نقلیه است.

ساعت پس از این توافق اعلام شد, تسلا, Inc. مدیر اجرایی Elon Musk وزن در توییتر تماس با شرکت آمازون جف بزوس یک کپی گربه.

این آخرین ارز بین رقیب میلیاردرهای که به طور فزاینده در حال رقابت برای آینده حمل و نقل که آیا آن اتومبیل های بدون راننده و یا موشک. در اوایل این ماه آقای مشک در توییتر به نام برای فروپاشی از آمازون گفت: “انحصارات در اشتباه هستند!”

سرمایه گذار شور و شوق برای آقای مشک توانایی برای توسعه خودروهای بدون راننده تا به کمک افزایش سهام تسلا در سال های اخیر است. الکتریکی-ماشین ساز شده است در خط مقدم از استقرار driver-assistance systems و تعیین اهداف بلند پروازانه هر چند آقای مشک از دست رفته چند خودخواسته مهلت.

آمازون نشان داده است علاقه به وسایل نقلیه خودمختار در بخش, به عنوان یک راه را بیشتر خدمات تحویل در خانه. معاملات قبلی شامل مشارکت در جمع آوری کمک های دور برای Aurora, نوآوری, Inc. و Rivian خودرو, LLC دو شرکت دیگر که در حال کار بر روی خودمختار-خودرو توسعه است.

معامله به ارمغان می آورد آمازون به صفوف شرکت تیتان که تاسیس قابل توجهی در خانه خودمختار-خودرو تلاش. در سال 2016 General Motors Co. صرف بیش از $1 میلیارد دلار برای به دست آوردن کروز اتوماسیون و Uber Technologies, Inc. به دست آورد و مستقل-خودرو راه اندازی برای $680 میلیون. الفبای Inc. در حال کار برای توسعه خودروهای طریق آن Waymo تابعه آغاز شد که به عنوان یک بخش از گوگل.

نوشتن به مت گراسمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8