آمازون در تلاش برای پیدا کردن آن Coronavirus را رعایت کرد. “این یک زمان استرس است.’

در اواسط ماه مارس نیمه شب تغییر یکی از Kristy گراندوس را همکاران سرفه و گفت: او احساس حالت تهوع.

به عنوان او در زمان استراحت کارگران در آمازون.com , Inc. انبار در شارلوت, N. C., مشترک, نگرانی های است که می تواند آنها را گرفتن coronavirus خانم گراندوس گفت. بیشتر ندارد ماسک یا منابع برای ضد عفونی کردن ایستگاه های کاری و حتی به عنوان محصولات تمیز کردن جریان گذشته آنها را بر روی تسمه نقاله. در برخی روزهای اخیر حدود نیمی از کارگران حتی نشان داده تا او گفت:.

او همکار به زودی بازگشت به ایستگاه خود را و خانم گراندوس ادامه داد: آماده سازی بسته های نگران, اما همچنین متوجه کار او بود و به احتمال زیاد ضروری برای میلیون ها نفر از افرادی که تا به حال تبدیل به آنلاین خرید مواد غذایی و دماسنج. او هرگز از آنچه بود که بیمار او.

“ما در حال بازی یک نقش حیاتی برای مردم تامین نیاز آنها آن است که آیا افراد مسن یا افراد با مسائل مربوط به سلامت” گفت: خانم گراندوس که 41 سال است. “بسیاری از مردم توجه ما است.”

Coronavirus کشیدن آمازون, آمریکا بزرگترین خرده فروش آنلاین در بسیاری جهات. مدیر اجرایی جف بزوس در شمارش کارگران خط مقدم مثل خانم گراندوس را ضروری کالا به میلیون ها نفر از خانه نشین آمریکایی است. تا کنون از آن شده است یک سواری پر از دست انداز.

یک کارگر در آمازون تسهیلات در اینوود n. y. شرکت عملیات خرده فروشی در حال حاضر نقش مهم و ضروری در زندگی آمریکایی از تقریبا هر شرکت دیگر.

عکس: اندرو کلی/ایسنا

بوم آنلاین

بازدیدکننده داشته است به وب سایت آمازون باید رسید در طول شیوع کروناویروس.

هفتگی آمریکا آمازون بازديد

هفته اول

فوریه

2019

2020

+17%

دوم

+26 درصد

سوم

+34%

چهارم

+34%

هفته اول

از مارس

+30%

دوم

+32%

0

200

400

600

میلیون بازدیدکننده داشته است

منبع: کام اسکور

آمازون سفارش حجم مطابقت با کسانی که از فصل تعطیلات. معمولا این شرکت ماه برای آماده سازی. قبل از همه گیر, آمار, آن را تا به حال فقط هفته و این گونه است که در کمبود تاخیر و کارگر ناآرامی ها از جمله برخی از تعطیل بدون نشان می دهد و Covid مربوط به بیماری.

در زمان های آمازون تا به حال به عمل انبارها با نصف معمولی تعداد کارگران با توجه به کارکنان. در روز سه شنبه کارکنان در Whole Foods Market, یک بقال متعلق به آمازون سازمان “مریض” در فروشگاه خود را به نام مدیریت به ارائه خطر پرداخت و مزایای دیگر.

در حالی که coronavirus است زور زدن آمازون خرده فروشی عملیات آن است که افزایش برخی از کسب و کارهای دیگر. شرکت ها با تکیه بر آن cloud-computing بازوی خدمات وب سایت آمازون به عنوان کارکنان خود را از خانه کار می کنند و مشتریان در حال جریان صفحه اصلی-سرگرمی مطالب در آمازون نخست.

پیش از آن در ماه مارس, آمازون خرده فروشی عملیات نقل مکان کرد و برای مهار خرید و فروش کالاهای تقلبی و قیمت-درآوردن, از بین بردن هزاران نفر از لیست مرتبط با ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. آن را به عنوان افزایش پلیس تلاش ها و حذف برخی از فروشندگان از این سایت بسیاری از اقلام در دسترس نیست.

در برخی از مناطق که به عنوان نقاط داغ برای این ویروس از جمله سان فرانسیسکو و شیکاگو و نیویورک موارد مانند Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و لوازم اداری مفید برای کار در خانه نبوده و در دسترس است و یا نمی توان برای تحویل در ماه یا بیشتر طول بکشد. بسیاری از مشتریان در این مناطق نتوانسته اند به جای مواد غذایی ،

“رهبران در سراسر آمازون در حال ملاقات هر روز به در نظر گرفتن وضعیت در حال تحول و در حال مشاوره با کارشناسان پزشکی برای اطمینان از ایمنی برای سایت ما کارکنان و مشتریان” آمازون سخنگوی گفت: از طریق ایمیل. او گفت: این شرکت دارای یک نقش منحصر به فرد برای بازی در نیاز کالا به خانواده ها در یک زمان اجتماعی فاصله و که این شرکت در حال کار در سراسر ساعت را در ظرفیت اضافی برای تحویل تمام سفارشات مشتری است.”

آمازون شده است پردازش از 10 درصد به 40 درصد بسته بیشتر از حد نرمال برای این زمان از سال با توجه به یک کارمند شمارش در تحویل یک مرکز. وب سایت این شرکت تا به حال 639,330,722 بازديد هفته مارس 9, با توجه به داده ها از کام اسکور تا 32 درصد از سال پیش از آن.

از Feb. 20 تا 23 مارس آمازون فروش کاغذ توالت افزایش 186% از سال در اوایل دوره با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت CommerceIQ که گفت که قبل از coronavirus آمار آن را پیش بینی کرده بود 7 درصد افزایش برای دوره. CommerceIQ گفت: خرید و فروش سرفه سرد و پزشکی رشد 862% در مقایسه با پیش بینی نرخ رشد 110% و کودکان ویتامین ها توسط 287 درصد در مقایسه با پیش بینی رای از 49 درصد است.

در تقاضا

آمازون فروش به شدت افزایش یافت به صورت های مختلف دسته بندی محصولات به عنوان همه گیر شتاب در آمریکا

آمازون فروش دسته فوریه. 20-مارس 23, تغییر از یک سال پیش از آن

آلرژی سینوس & آسم

+19,571%

صفحه اصلی &

آشپزخانه

سرفه

& سرد

دست

شستشو

پر

حیوانات و

اسباب بازی مخمل خواب دار

کودکان

ویتامین ها

یکبار مصرف

کارد و چنگال

توالت

کاغذ

+1,181%

+862%

+506%

+287%

+209%

+186%

+435%

آلرژی سینوس & آسم

+19,571%

پر

حیوانات و

اسباب بازی مخمل خواب دار

یکبار مصرف

کارد و چنگال

+435%

+209%

صفحه اصلی &

آشپزخانه

سرفه

& سرد

دست

شستشو

کودکان

ویتامین ها

توالت

کاغذ

+1,181%

+862%

+506%

+287%

+186%

آلرژی سینوس & آسم

پر

حیوانات و

اسباب بازی مخمل خواب دار

+19,571%

یکبار مصرف

کارد و چنگال

+435%

+209%

صفحه اصلی &

آشپزخانه

سرفه

& سرد

دست

شستشو

کودکان

ویتامین ها

توالت

کاغذ

+1,181%

+862%

+506%

+287%

+186%

آلرژی سینوس

& آسم

صفحه اصلی &

آشپزخانه

+19,571%

+1,181%

سرفه و سرما

+862%

دست شستن

+506%

پر حیوانات و اسباب بازی مخمل خواب دار

+435%

کودکان ویتامین ها

+287%

کارد و چنگال یکبار مصرف

+209%

کاغذ توالت

+186%

منبع: CommerceIQ تحلیل 5000 محصولات در سراسر 50 دسته در آمازون

“تیم ما در حال تنظیم سرعت در حال اجرای مجموعه ای گیج کننده [از] روند و سیاست تغییرات روزانه و گاه ساعتی اساس” نوشته دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از سراسر جهان عملیات در یک یادداشت به کارکنان. این شرکت تا به حال به بیش از 100 تغییرات قابل توجهی به منابع انسانی و عملیات بیش از چند هفته گذشته این یادداشت گفت.

مدیران ارشد آگاه هستند که آمازون پاسخ را شکل افکار عمومی در مورد این شرکت برای سال آینده با توجه به افراد آشنا با دیدگاه های خود را. درست است که هر دو در میان مصرف کنندگان و در واشنگتن که در آن تحقیقات ضد تراست از شرکت همچنان ادامه دارد. برخی از مدیران در حال امیدوار است که موفقیت می تواند منجر به لذت بیشتر از آمازون وسیع در مقیاس با توجه به یک فرد است که صحبت با مدیران.

آقای بزوس است با تمرکز تقریبا به طور انحصاری در آمازون coronavirus پاسخ. اگر چه او و رئیس جمهور تهمت شده اند مکرر آنتاگونیست آقای ترامپ ستایش کرده است این شرکت برای نگهداری تحویل خواهید در یک زمان نیاز است. این شرکت به تازگی اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 جدید کارگران در ایالات متحده برای مقابله با بحران.

“این کسب و کار به عنوان معمول و آن را به یک زمان استرس” آقای بزوس گفت: در یک یادداشت به کارکنان در مارس 21. “این هم یک لحظه در زمان هنگامی که کار ما در حال انجام آن است مهم ترین.” از طریق یک سخنگوی این شرکت آقای بزوس و دیگر آمازون مدیران کاهش یافته است به مصاحبه.

آمازون سفارش حجم را به ضرب گلوله به سطوح شبیه به فصل تعطیلات. یک مرکز پاسخگویی آمازون در Robbinsville, N. J. قبل از coronavirus رسید.

عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

آمازون شروع ramping تا به صورت بالقوه یورش سفارشات در ماه ژانویه پس از دیدن شاخص های کلان تقاضا برای برخی از محصولات با توجه به یکی از خرده فروشی کارمند.

بعد از دیدن سنبله در جستجوها و سفارشات برای ماسک صورت و مراقبت های بهداشتی محصولات آمازون شروع به تماس با تامین کنندگان خود را به امن تر از آن کالا, فرد گفت. “برخی از تامین کنندگان ما تا به حال حتی شنیده ام از این چیزی که پس از آن,” او گفت: با اشاره به کوروناویروس.

اگر چه آمازون می کند فاجعه و کسب و کار-برنامه ریزی تداوم آن نیست مدل به صورت یک بیماری همه گیر به گفته افراد آشنا با این موضوع. بسیاری از برنامه ریزی خود را حول پاسخ به یک زلزله بزرگ در سیاتل مدیران سابق گفت. همه مهم مدیران در شرکت حمل تلفن های ماهواره ای آنها آزمون هر سه ماهه به مطمئن شوید که آنها می تواند اجرای عملیات مدیران سابق گفت.

به عنوان آمازون منتقل شده به اولویت بندی محموله اقلام ضروری از قبیل تمیز کردن لوازم, ماسک صورت و قفسه پایدار مواد غذایی از آن شده است برخورد با یک قایق از غیبت در بسیاری از امکانات با توجه به کارکنان در انبارها در سراسر کشور است.

کارکنان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 یا قرار داده شده در قرنطینه در حداقل 15 آمازون مکان در ایالات متحده استفاده می شود برای ذخیره سازی مرتب سازی و یا ارائه بسته از کالیفرنیا به نیویورک و با توجه به شرکت. امکانات حداقل با یک مورد تایید شده می تواند به طور موقت بسته شده برای تمیز کردن و بازگشایی هنگامی که این فرایند کامل است آمازون گفت. در کشورهای با مطلب دستورالعمل های دقیق و انبار و بسته می شود ،

غیبت شده اند و یکی از دلایل تاخیر در حمل و نقل. آمازون رفت و از بودن قادر به ارائه برخی از سفارشات در ساعت یا روز به نیاز هفته برای برخی محصولات در تقاضا. اجتماعی فاصله تلاش ها منجر به تاخیر گفت: یک فرد آشنا با این موضوع.

که یک انگیزه برای آمازون آمریکا ولگردی و قانونی شکنی استخدام یک شکل است که نشان دهنده افزایش 20% در آن نیروی کار در کشور است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه بیشتر می تواند آمازون را به تعادل نیازهای مشتری با کارگر امنیت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آمازون که مسئول بیش از یک سوم از تجارت الکترونیک جلد در ایالات متحده به مدت طولانی با آن مواجه شکایت از انبار کارگران در مورد شرایط کار و موقعیت خود را در کارمند سلسله مراتب است. این شرکت است که این کشور دومین کارفرما در سال های اخیر اقدامات برای افزایش دستمزد و بهبود کارمند-فرصت های آموزشی.

در حال حاضر کارگران خط مقدم خود را با اهرم بیشتر. در مواجهه با یک تهدید روزانه از coronavirus عفونت در کار گالوانیزه برخی از.

پس از ظهور coronavirus کارگران را تحت فشار قرار دادند و برای دریافت یک قایق از امتیازات. در مارس 9, آمازون اعلام کرد که این امر آرامش آن زمان سیاست برای انبار کارکنان اجازه می دهد آنها را نامحدود پرداخت نشده زمان که در حال حاضر گسترش از طریق آوریل است.

دو روز بعد از آن تجدید نظر در مواضع خود به ارائه به روز پرداخت می شود بیمار به مرکز پاسخگویی کارگران احتمالا آلوده و گفت: پس از آن که کارکنان است که نشان می دهد هر گونه علائم می تواند واجد شرایط برای پرداخت مرخصی استعلاجی. آمازون مطرح شده پرداخت برای همه کارکنان در تحقق مراکز حمل و نقل فروشگاه و تحویل در ایالات متحده و کانادا توسط $2 ساعت از طریق آوریل آوردن پایین ترین نرخ ساعتی به 17 دلار در هر ساعت برای آن دسته از کارکنان است.

در مارس 23, آمازون گفت: آن اعطا زمان پرداخت کردن به همه کارگران پاره وقت چیزی انبار کارکنان در سراسر کشور شده است درخواست از سال گذشته است.

برخی از شرکت انبار و تحویل کارکنان گفت: چنین اقداماتی بودند و حیاتی برای مردم به سادگی به کار بیایند.

آمازون اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 جدید کارگران در ایالات متحده برای مقابله با بحران.

عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس

شرکت مهندسین اطلاعات دانشمندان و بازاریابان کار کرده اند از خانه برای چند هفته و برخی از مدیران پیشرو “روحیه” گروه های مجازی با چیزهای بی اهمیت شب و ساعات خوش.

در انبارها کارکنان که کشتی اقلام را به مشتریان آنها را بسته و آنها را ارائه در سراسر انبار آمازون و تحویل شبکه شده اند به مرور افزایش تقاضا در حالی که تلاش برای جلوگیری از ابتلا به ویروس در محل کار.

برخی از کارکنان در مصاحبهها گفته است که در حالی که آنها تشخیص نیاز عمومی آنها نگرانی در مورد کار کردن در کنار صدها نفر از مردم در نسبتا نزدیک محله. برخی از سوار شاتل از پارکینگ به امکانات.

آمازون امن اضافی از 450.000 قوطی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و بیش از 50,000 دست عفونی برای خود و کارکنان انبار, با توجه به یادداشت نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. برخی از کارکنان گفت: آنها تا به حال به خود را ماسک به دلیل آمازون نکرده اند قادر به تامین امنیت آنها است. کسانی که آمده اند به کار در صورت فشار بسیار زیاد به نگه دارید تا با تقاضا کارگران گفت.

یک کارمند در کینگ آاف پروسیا Pa. گفت که به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم را نشان نمی دهد برای کار او مسئول دو برابر بسته-مرتب سازی.

در 19 مارس حدود 60 درصد از کارکنان در آمازون در جنوب کالیفرنیا, تحقق, مرکز, نمی, گزارش کار پس از یک همکار نشان داد تا پیش از آن در هفته با نشانه های سازگار با عفونت از یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

آمازون سخنگوی گفت که شرکت “برقراری ارتباط به طور مستقیم به کارکنان هنگامی که وجود دارد یک مورد تایید شده از Covid در سایت خود را, و ما در حال مشورت با مقامات بهداشتی و پزشکی کارشناسان در مورد نحوه رسیدگی به ساختمان بسته شدن برای تمیز کردن عمیق اگر یک کارمند تست مثبت است.”

در شیکاگو کارگران سازمان یافته و تحت فشار قرار دادند برای مزایای از جمله زمان پرداخت کردن برای همه کارگران پاره وقت است که آمازون در نهایت اعطا شده است.

“همه چیز آنها تا کنون انجام داده ایم نمی خواهد ما جلوگیری از گرفتن [ویروس] گفت:” تد Miin که انواع آمازون بسته های یک شبه در شیکاگو و درگیر شده است در پیشرو کارگران به فشار برای مزایای بهتر. “ما در حال کار برای تامین افراد مورد نیاز تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و بسیاری از مردم با تکیه بر آمازون است. ما می دانیم اهمیت است. اما در همان زمان که به وزن برابر خطر است.”

موریس Baze, 38, گفت که او معتقد است که او با قرار دادن زندگی خود را در خطر هر بار که او ارائه یک بسته برای آمازون در بالتیمور منطقه است. آقای Baze گفت که او HIV مثبت است و او آگاه از هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان است که کسانی که با سیستم ایمنی بدن به صورت بالاترین خطرات ناشی از کوروناویروس.

‘آن را از دست دادن-از دست دادن’ گفت: آمازون deliveryman موریس Baze. ‘اگر من اصلا به کار من نمی توانم پرداخت اجاره. اگر من به, من می تواند به بیمار و هرگز کار دوباره به خاطر من از دست زندگی من است.”

عکس: الهام Schukar برای وال استریت ژورنال

در اخیر بعد از ظهر یک مشتری باز او قرار داده و دست او را برای دریافت یک بسته اما آقای Baze تنظیم آن را بر روی زمین در هر آمازون توصیه به رانندگان است. او نگران است که به نظر می رسید بی ادب.

“این یک باخت-باخت” آقای Baze گفت. “اگر من اصلا به کار من نمی توانم پرداخت اجاره. اگر من به, من می تواند به بیمار و هرگز کار دوباره به خاطر من از دست زندگی من است.”

در مارس 18, Jenna بیلی 36 بود پردازش بازگشت برای ماسک های پزشکی در یک مرکز در Lexington, Ky., وقتی که او متوجه یک توجه داشته باشید از یک مشتری توضیح دلیل بازگشت. مشتری نوشت: در مورد سفارش بیشتر از ماسک در نظر گرفته شده از جمله یک نظر برای تشکر از آمازون “برای همه چیز شما انجام می دهند.”

خانم بیلی چشم welled به عنوان او در مورد یکی از برادران او که نگران از دست دادن شغل خود.

“من بسیار سپاسگزار” برای داشتن کار, او گفت:. “اما من نیز می ترسم.”

نوشتن به دانا Mattioli در [email protected] و سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im