وزارت دفاع گفت هیچ نفوذ خارجی در اعطای این پیمان است که ارزش به اندازه 10 میلیارد دلار در ده سال آینده.

عکس: سالوادور رودریگز/ایسنا

واشنگتن— آمازون.com, Inc. خواسته یک قاضی اجازه می دهد تا آن را به عزل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در شرکت حقوقی نبرد برای سرنگونی پنتاگون تصمیم اعطای بزرگ cloud-computing قرارداد به رقیب شرکت مایکروسافت

آمازون حرکت عمومی روز شنبه می گوید که آقای تهمت تعصب در برابر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس “یک ماده از رکورد های عمومی. حتی قبل از گرفتن دفتر رئیس جمهور تهمت مبارزات انتخاباتی در یک وعده است که آمازون خواهد ‘مشکلات’ اگر او رئیس جمهور شد.”

کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. وزارت دفاع آن گفت: “همچنان با اعتماد به نفس در JEDI جایزه. تیم ما وظیفه و تنها تمرکز باقی می ماند باید در تجهیز ما warfighters برای به طور فزاینده ای پیچیده و چالش برانگیز میدان جنگ محیط زیست است.”

پنتاگون قبلا گفته است که “انتخاب و تصمیم گیری ساخته شده توسط یک تیم متخصص حرفه ای کارمندان و افسران نظامی از سراسر وزارت دفاع و مطابق با DOD طبیعی منبع-فرآیند انتخاب شده است.” این قرارداد به ارزش تا آنجا که $10 میلیارد دلار در ده سال آینده.

آن را غیر معمول نیست برای طرفین دعوا به دنبال به عزل بالای مقامات دولتی از جمله رئیس جمهور. اما دادگاه به طور خودکار نمی گرانت کسانی که درخواست و آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد دولت را مقاومت در برابر. خلع یک کابینه در سطح و یا بالاتر فدرال رسمی در یک کت و شلوار مدنی است که در مقایسه با رویداد نادر است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات شخصی در مورد آمازون بودند یک عامل در پنتاگون تصمیم به جایزه مایکروسافت با یک ابر رایانه قرارداد ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آمازون ثبت آن در ماه دسامبر در ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال در واشنگتن ادعا می کند با این استدلال که آقای ترامپ اعمال “نامناسب فشار” در پنتاگون به نگه داشتن معامله شناخته شده به عنوان جدی از رفتن به آقای بزوس. جدی می ایستد به صورت مشترک شرکت دفاع زیرساخت ها است.

در آن به تازگی فاش حرکت, e-commerce و cloud-computing غول گفت: آقای ترامپ “ساخته شده شفاف—هر دو به در بزرگ و با روشن شدن مفهوم ارشد [ایران] مقامات (از جمله سیاسی خود را منصوب)—که او نمی خواست دولت او به جایزه قرارداد [Amazon].”

آمازون همچنین می خواهد به سوال وزیر دفاع علامت Esper و سابق وزیر دفاع جیم Mattis در مورد تصمیم گیری.

در آن اوایل بیانیه وزارت دفاع هرگونه نفوذ خارجی.

“بخش اعتماد به نفس در JEDI جایزه باقی می ماند و با تمرکز بر این مهم قابلیت به دست ما warfighters به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است.”

مایکروسافت نیز نمی بلافاصله پاسخ می دهند. آن را قبلا گفت: “ما باید اعتماد به نفس در کارکنان واجد شرایط در وزارت دفاع و اعتقاد ما این حقایق را نشان می دهد آنها فرار دقیق و کامل و عادلانه در فرایند تعیین نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت است.”

آمازون طولانی در نظر گرفته شده مورد علاقه را به نفع خود جدی قرارداد. این شرکت پیشنهاد شد و شدت جنگ از منافع اتهامات این است که باقی می ماند تحت بررسی توسط پنتاگون بازرس کل.

چندین سپس-مقامات پنتاگون تا به حال اتهام وابستگی مالی به آمازون. در ژانویه 2017, پنتاگون, رسمی, سکس مقعدی ایرانی Ubhi که تا به حال کار کرده و آمازون ارسال یک صدای جیر جیر که به عنوان خوانده شده: “هنگامی که یک آمازون همیشه یک آمازون.”

در حالی که پنتاگون در ابتدا به این نتیجه رسیدند که آقای Ubhi را به اتهام درگیری نمی گذارد یکپارچگی فرایند تهیه آن با اینحال حکومت در پایان که Microsoft Corp. بیشتر واجد شرایط برای این کار است.

آمازون معتقد است که مقامات پنتاگون در موارد متعدد اشتباه در ارزیابی کاربرد آن به دلیل فشار از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور در جولای 19 به نام برای تحقیقات پنتاگون قرارداد قبل از جایزه. “من فوق العاده شکایت در مورد قرارداد با پنتاگون و آمازون” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در آن زمان. “من خواهد بود درخواست آنها را به نگاه بسیار نزدیک به ببینید که چه خبر است.” آقای ترامپ نیز صادر توییتهایی که در آن او در مورد شکایت روند.

آمازون شکایت نیز به نقل از یک گذشت یک کتاب اخیر توسط سابق speechwriter برای آقای Mattis. نویسنده مرد Snodgrass می گوید: در کتاب “نگه داشتن خط” که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی آقای Mattis به “پیچ آمازون” را جدی قرارداد با مسدود کردن شانس خود را برای پیشنهاد جدی رسیدگی کند. “Mattis demurred,” او اضافه شده است.

آقای ترامپ سرزنش کرده آقای بزوس برای نامطلوب پوشش دولت او در واشنگتن پست که آقای بزوس خریداری شده در سال 2013 برای $250 میلیون دلار است. پست می گوید سرمقاله خود تصمیم گیری مستقل هستند.

نوشتن به John D. مک کینون در john.mckinnon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de