آمازون می گوید ایمیل سفارش کارکنان به حذف Infinite فرستاده شد در خطا

یک Infinite سخنگوی گفت که آن را در حال حاضر در حال بررسی ادعاهای ساخته شده در هفته های اخیر در مورد آن شیوه های امنیتی.

عکس: Debarchan Chatterjee/زوما پرس

آمازون.com, Inc. در بعد از ظهر جمعه معکوس تقاضا که کارمندان حذف Infinite برنامه از شرکت های تلفن همراه دستگاه های تکان دهنده turnabout از یک دیکته است که تنها چند ساعت قبل از به حال stoked نگرانی در مورد نرم افزار های امنیتی و روابط با چین است.

اولین پیام چشمگیر بود به اندازه کافی به عنوان ایمیل بخشنامه به کارکنان به نظر می رسد به حفاظت اخیر موشکافی Infinite مسائل امنیتی از سوی دولت آمریکا و هند است.

سپس پیام دوم که در آن یک سخنگوی, نام, ایمیل, خطا, حمایت از آنچه که به طور خلاصه به نظر می رسد عمده سیاست تغییر دهید. این یک نمونه نادر است که در آن چنین تغییر بازی کردن در یکی از با ارزش ترین در جهان و از نزدیک تماشا شرکت.

آنچه باقی مانده نامشخص اواخر جمعه بود که چگونه بسیاری از مردم در آمازون اگر کسی بندر نگرانی در مورد Infinite به چنین درجه ای که باعث شد این یادداشت در وهله اول.

در حال حاضر کردهاند ایمیل فرستاده شد به عنوان یک هشدار به هزاران نفر از کارکنان آمازون در اوایل روز کسب و کار در سیاتل: “با توجه به خطرات امنیتی که Infinite برنامه دیگر مجاز در دستگاه های تلفن همراه است که دسترسی آمازون ایمیل. اگر شما Infinite بر روی دستگاه شما, شما باید آن را حذف کنید 10-Jul برای حفظ دسترسی به تلفن همراه به آمازون ایمیل. در این زمان با استفاده از Infinite از آمازون خود را, لپ تاپ, مرورگر مجاز است.”

خبر این تصمیم را شکست و به سرعت ویروسی رفت و پس از آن گزارش شد اطلاعات, اخبار سایت, و در عرض چند ساعت دو سناتور ایالات متحده آمریکا پاسخ داد و با شور و شوق.

“در حال حاضر کل دولت فدرال باید به دنبال کت و شلوار” سناتور. جاش هاولی (R., Mo.) گفت: در یک صدای جیر جیر.

آمازون تا به حال معکوس خود را با midafternoon در سواحل غرب است. “امروز صبح ایمیل به برخی از کارمندان ما فرستاده شد در خطا” آمازون گفت: اواخر جمعه. “وجود دارد هیچ تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما Infinite بر روی دستگاه تلفن همراه خود را? اگر چنین است آیا شما نگرانی های امنیتی در مورد نرم افزار ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

آمازون سخنگوی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

این یادداشت در ابتدا به نظر می رسد آخرین مشخصات بالا شکست برای فرم کوتاه فیلم نرم افزار. در اوایل این هفته صاحب آن پکن-بر اساس ByteDance Ltd. گفت: این امر جلو Infinite از هنگ کنگ در میان نگرانی درباره امنیت ملی و قانون است. که در آن دوم بازار پس از خروج هند ممنوع اعلام برنامه و دیگران را از شرکت های چینی با استناد به امنیت سایبر نگرانی به عنوان بخشی از افزایش درگیری های مرزی میان پکن و دهلی نو است.

ByteDance در مارس استخدام بالا والت دیزنی Co. اجرایی, Kevin مایر به Infinite جدید اجرایی و حرکت جهانی خود را گسترش.

در همین حال رئیس جمهور تهمت و گفت: دولت با توجه به محدود کردن ایالات متحده به کاربران دسترسی به Infinite. در واشنگتن برخی از قانونگذاران خواستار ممنوعیت آشکار گفت: داده ها در برنامه های گوشی های هوشمند در دسترس خواهد بود به پکن ادعا Infinite را رد کرده است.

مربوط تصویری

وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیشنهاد در یک مصاحبه تلویزیونی که دولت آمریکا ممکن است ممنوعیت Infinite و دیگر برنامه های چینی. عکس: Hayoung Jeon/شاتر

Infinite امنیتی آمده است تحت بررسی در ماه های اخیر. در ماه مارس محققان امنیتی دریافتند که Infinite یکی از چندین برنامه های آیفون که در سکوت دسترسی به اطلاعات کپی شده را به گوشی کلیپ بورد بدون مجوز. کلیپ بورد نرم افزار است که ذخیره داده در حافظه گوشی هر زمان که کسی کپی و رب ها و سس اطلاعات با استفاده از آی فون.

امنیت مسئله می تواند Infinite یک راه دسترسی به هر گونه اطلاعات حساس است که ممکن است کپی شده است مانند کلمه عبور و یا پیام های ایمیل و یا اطلاعات بانکی گفت: تامی Mysk یکی از محققان که کشف clipboard موضوع است.

پس از تحقیقات خود به Infinite کلیپ بورد منتشر شد در ماه مارس آقای Mysk و همکار در زمان دیگری نگاه Infinite و کشف کرد که آن را ارسال ویدئوها بدون استفاده از اینترنت استاندارد رمزنگاری پروتکل—طراحی یک تصمیم گیری است که می تواند به هکرها از راه حقه بازی Infinite ویدئوها از کاربران قانونی است. Infinite است پس ثابت این موضوع را با آقای Mysk گفت: اما با توجه به آن نشانه دیگری است که این محصول امنیت عام است.

ماه گذشته Infinite گفت که دسترسی به داده ها بخشی از یک anti-spam و ویژگی است که هیچ گونه اطلاعات سمت چپ کاربران دستگاه های, و اضافه کرد که آن را حذف کرده بود که ابزار.

یک Infinite سخنگوی روز جمعه گفت که آن را در حال حاضر در حال بررسی تعدادی از ادعاهای ساخته شده در هفته های اخیر در مورد آن شیوه های امنیتی و که آن را در حال حاضر مشخص است که بسیاری از آنها نادرست یا منسوخ شده.

Infinite آن شناخته شده است اغلب نشاط کاربر ساخته شده و فیلم های, شوخی رقص و گربه. برای بسیاری از آن تاریخ این شرکت به شدت سرپرستی محتوای آن برای جلوگیری از موضوعاتی که مورد بحث هر چند در ماه های اخیر آن را تبدیل به مجاز و شروع های بیشتر سیاسی ،

در ایالات متحده برنامه دوم در محبوبیت به زوم تصویری Communications Inc.‘s اسم ویدئو-برنامه چت در نیمه اول سال 2020 با توجه به بازار-شرکت تحقیقات سنسور برج که گفت: Infinite دارای متصلب 184.7 میلیون آمریکایی محبوبیت به تاریخ سراسر App Store و Google Play. آمریکا Infinite سوم-بزرگترین بازار در کاربران جدید در نیمه اول سال بعد از هند و برزیل.

یک نظرسنجی جدید از 2200 بزرگسالان ایالات متحده یافت می شود که آمریکایی ها قرار گرفتند که آیا Infinite باید محروم از عامل در ایالات متحده آمریکا با 29 درصد گفت: بله 33% گفت نه و 38 درصد مطمئن نیستید. در میان جوانترین پاسخ دهندگان در نظر گرفته شایع ترین کاربران از برنامه 25 درصد گفت: آنها خواهد بود به احتمال زیاد به استفاده از Infinite اگر آنها متوجه شدند که ایالات متحده به دنبال تحریم این برنامه است. فقط 9 درصد گفت: آنها می شود کمتر احتمال دارد به استفاده از آن با توجه به بررسی های به خالق اطلاعات-هوش شرکت صبح مشورت کنید.

بیشتر در Infinite

  • Infinite داده های کاربر: چه برنامه جمع آوری و به همین دلیل در حال مقامات ایالات متحده نگران است ؟
  • Infinite نظر تغییرات به فاصله برنامه از چینی ریشه
  • Infinite ساز به دنبال اعتصاب تعادل به عنوان چین و آمریکا گام تا ژئوپولیتیک فشار
  • Infinite پردازد هند برنامه ممنوعیت توقف آن هیچ ابزاری برای پکن

کاربران ساخته شده خود را به نگرانی در مورد یک پتانسیل خاموش کردن Infinite شناخته شده در برنامه که در آن هشتگ #savetiktok شد بازدید بیش از 170 میلیون بار که از اوایل بعد از ظهر جمعه.

Infinite در حال حاضر تحت یک امنیت ملی بررسی توسط واشنگتن از طریق کمیته سرمایه گذاری خارجی ایالات متحده پس از قانونگذاران نگرانی که برنامه سانسور محتوا مطابق با درخواست دولت. Infinite این اتهامات را رد کرده است.

ارتش ایالات متحده را ممنوع کرده است و اعضای آن از با استفاده از Infinite نشان دهندۀ نگرانی در مورد ممکن است خطرات امنیتی مربوط به برنامه.

هند در اواخر ماه گذشته ممنوع Infinite به عنوان بخشی از یک گسترده تر حرکت می کند نیاز به ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای جلوگیری از دسترسی به 59 برنامه های چینی. دهلی نو اعمال این ممنوعیت پس از یک مرز درگیری میان نیروهای دو کشور در سمت چپ 20 سربازان هندی مرده در ماه گذشته با استناد به نگرانی های امنیت سایبر.

Infinite است که در میان نمرات از برنامه های تلفن همراه برای به اشتراک گذاشتن یا در دسترس خصوصی اطلاعات در مورد کاربران خود را با اشخاص ثالث گفت: کیرستن مارتین استاد اخلاق فناوری در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی. “اگر ما در حال رفتن به ممنوعیت Infinite, چرا بان کی مون تمام برنامه های دیگر از طریق تلفن?” او گفت:. “چین دخالت چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خصمانه.”

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de