آمازون Retools با غیر معمول هدف: بدست آوردن خریداران به خرید کمتر در میان Coronavirus همه گیر

آمازون گرفته است گام برای به دست آوردن مشتریان برای قرار دادن آیتم های کمتری در چرخ دستی خود به عنوان تقاضا موج.

عکس: Pierre Teyssot/زوما پرس

آمازون.com , Inc. AMZN 2.77% است retooling وب سایت خود را در مقابل آنچه که از آن ساخته شده یکی از قدرتمند ترین در جهان و غالب شرکت: فروش اقلام کمتر.

آمازون ادعا با یک افزایش بسیار زیاد در حجم سفارش در طول coronavirus همه گیر سیاتل شرکت گرفته است تعدادی از مراحل را به مشتریان برای قرار دادن آیتم های کمتری در چرخ دستی های خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

ماه گذشته آمازون شروع به از بین بردن وسایل از خود سایت طراحی شده منجر به مشتریان به خرید اضافی. آن را حذف محبوب خود توصیه ویدجت است که نشان می دهد خریداران آنچه که مردم دیگر با موارد مشابه در سبد خود را نیز خریداری کنند.

همچنین در میان این تغییرات که آمازون هنوز اعلام عمومی این شرکت تصمیم به انصراف از روز مادر و روز پدر تبلیغات به طور معمول قابل مشاهده در سایت را تشویق به صرف. سالانه جولای خرید پر زرق و برق, نخست روز شده است تحت فشار قرار دادند به طور نامحدود و آمازون دارای مقیاس بازگشت کوپن است که تشویق خریداران برای پر کردن چرخ دستی خود.

بیشتر در آمازون در Coronavirus بحران

  • آمازون به گسترش حمل و نقل از موارد غیر ضروری ادامه با اضافه کردن کارکنان (مارس 13)
  • آمازون به حالت تعلیق در تحویل سرویس است که در رقابت با UPS و فدرال اکسپرس (7 آوریل)
  • آمازون در تلاش برای پیدا کردن آن Coronavirus را رعایت کرد. “این یک زمان استرس است.’ (31 مارس)

“Amazonians در حال کار در سراسر ساعت به تجهیزات لازم تحویل داده و به طور مستقیم به درب خانه مردم که به آنها نیاز” آمازون اجرایی جف بزوس گفت: روز شنبه در نامه ای به سهامداران است. “تقاضای ما برای دیدن محصولات ضروری بوده است و همچنان بالا است. اما بر خلاف پیش بینی تعطیلات افزایش این سنبله رخ داده است با کمی هشدار دهنده ایجاد چالش های عمده ای برای ما تامین کنندگان و شبکه های تحویل.”

شرکت مدیران در زمان این و دیگر مراحل به طوری که نگه داشتن مشتریان سفارشات خود را با تمرکز بر اقلام ضروری است که آنها نیاز به سوار کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در خانه مردم گفت: به جای تشویق ضربه خرید یا upselling موارد دیگر. حرکت فوق العاده نادر در دنیای خرده فروشی که در آن تمرکز اصلی برای چندین دهه بوده است گرفتن هر مشتری به خرید بیشتر.

“ما به طور معمول می خواهید به فروش آنجا که ما می توانیم اما ما کل شبکه است به طوری کامل در حال حاضر فقط با دست عفونی و کاغذ توالت که ما نمی باید از این ظرفیت برای خدمت به دیگر تقاضا” گفت: یک کارمند آمازون درگیر در این تغییرات است.

داخلی آمازون راه اندازی “سرعت تیم” از مدیران ارشد با وظیفه بدانند چگونه و زمانی که آمازون می تواند به حالت عادی بازگشت انتخاب و زمان تحویل مردم آشنا با این موضوع گفت. گفتند: از آن می تواند بیش از دو ماه قبل از شرکت در حال اجرا است در قبل از همه گیر ظرفیت قادر به ملاقات تقاضای محصول در سراسر دسته بندی و حمل و نقل اقلام در یک یا دو روز. آمازون مدیران انتظار نداریم که بسیاری از این تغییرات به طور دائم به مردم گفت.

آمازون راه اندازی ‘سرعت تیم از مدیران ارشد با وظیفه بدانند چگونه و زمانی که آمازون می تواند به حالت عادی بازگشت انتخاب و تحویل بار.

عکس: Richard De Hullessen/زوما پرس

قبل از بحران آمازون برای اختصاص یک سوم از همه خرید آنلاین در ایالات متحده با توجه به تجزیه و تحلیل داده های شرکت eMarketer. با بسیاری از ایالات متحده پناه در خانه, این شرکت پیدا کرده است خود را در موقعیت غیر معمول از تمایل کمتر ترافیک وب سایت به طور بالقوه کاهش سفارش بارهای به گفته افراد آشنا با این موضوع. ماه گذشته آمازون را متوقف هزینه های زیادی از تبلیغات آن بودجه اختصاص داده شده به موتور جستجو گوگل به ارمغان می آورد که در خارج از خریداران به آمازون سایت با توجه به مردم است.

در حالی که حجم سفارش شده است تا در بسیاری از ضروری دسته بندی تحویل و تدارکات چالش های مختل کرده توانایی این شرکت در آوردن آیتم های خاصی را برای مشتریان ایجاد تنگنا مردم آشنا با این موضوع گفته اند.

آشنایی با بیماری همه گیر کوروناویروس

  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد کوروناویروس | en Español

حرکت در آمد بالای یک مرحله شدید آمازون در زمان در ماه مارس که اولویت “ضروری” موارد مانند تمیز کردن محصولات بهداشتی و مراقبت از اقلام و قفسه پایدار مواد غذایی است. این دستور منجر به آمازون به طور موقت و نه پذیرش محموله از اقلام از فروشندگان که اصلا مربوط به خرید نیازهای ایجاد شده توسط ویروس و باعث نارضایتی در ارتش خود را از فروشندگان شخص ثالث, که حساب برای 58 درصد از فروش در آمازون است.

این شرکت مجموعه ای اجازه می دهد تا محموله از محصولات دیگر دوباره یک گام از آن گرفته شده و پس از استخدام اضافی 100,000 کارگران و اعلام برنامه ای برای اضافه کردن 75,000 بیشتر. کارمندان جدید را به یک عامل در این شرکت تصمیم به شروع تسهیل خرید و فروش غیر ضروری موارد یک بار دیگر. آمازون قصد دارد به صرف نزدیک به 500 میلیون دلار افزایش پرداخت برای انبار و تحویل کارگران است.

آمازون تلاش کرده است به کشتی اقلام را به مشتریان به موقع در بسیاری از مناطق آن را به عنوان معاملات با افزایش سفارشات شبیه به پایان سال و فصل خرید تعطیلات و همچنین به عنوان قابل توجهی کارمند غیبت در برخی از انبارها.

برای مقابله با این بیماری همه گیر آمازون به طور موقت قرار داده و برخی از طرح های دیگر در خود نگه دارد. در اروپا شرکت نورد پشت آن یک روز حمل و نقل وعده برای اعضای نخست هفته پیش. در حال حاضر در انبار نخست دستورات قراردادی به مدت دو روز سابق حمل و نقل تضمین, با توجه به یک مدیر اجرایی در اروپا است. اعضای آمازون نخست خدمات پرداخت اشتراک ماهانه و یا سالانه هزینه برای دریافت تسریع حمل و نقل و مزایای دیگر.

آمازون تلاش کرده است به کشتی اقلام را به مشتریان به موقع در بسیاری از مناطق.

عکس: الکس گالاردو/ایسنا

این شرکت همچنین متوقف آن کشتی با آمازون برنامه ای است که با تمرکز بر حمل و نقل اقلام از طرف آن شخص ثالث فروشندگان به مشتریان است که خرید در آمازون است. این تصمیم بود منتقله از آمازون تمرکز صرفا بر گرفتن آیتم های خود را برای مشتریان و مصرف برخی از استرس آن انبارها یک فرد درگیر با تلاش گفت. قبل از شیوع کروناویروس آمازون نخست سفارشات در ایالات متحده آمریکا تحویل داده شد در اسرع وقت چند ساعت قرار می گیرد. در حال حاضر بسیاری از نخست موارد در برخی از مناطق باید تاریخ تحویل بیش از یک ماه از, با توجه به وال استریت ژورنال بررسی است.

به کاهش بار در انبارهای آمازون شده است و تماس با آن شخص ثالث فروشندگان و تشویق آنها را به آیتم های کشتی خود را به جای از طریق آن “انجام شده توسط آمازون” برنامه گفت: افراد آشنا با این موضوع. فروشندگان پرداخت هزینه به آمازون به عنوان بخشی از برنامه و آمازون صرف سال تلاش برای گسترش این خدمات است. اما با آن تحویل شبکه مشمول مالیات این شرکت است که امید بستن به چشم پوشی از هزینه در این فاصله یکی از مردم گفت. در چند هفته گذشته به آمازون رفته و از حدود 10 درصد از آن شخص ثالث حجم فروش در حال حمل توسط بازرگانان به حدود 30% فرد گفت.

خدمت به مشتریان در حالی که قریب به اتفاق آن انبار شبکه یک تعادل ظریف برای آمازون. برخی از فروشندگان آمازون تکیه بر تجارت الکترونیکی شرکت برای تقریبا تمام درآمد خود را ابراز داشته اند شکایت در مورد deprioritized.

برای استیو Simonson های مستقر در سیاتل فروشنده صفحه اصلی-بهبود و تجهیزات الکتریکی و حرکت به اولویت بندی خاصی دسته بندی شده است و یک کیسه مخلوط. ایستاده روی میز است که او به فروش در آمازون است پرواز کردن قفسه اما آمازون کاهش یافته و حمل و نقل از برخی از لوازم الکترونیکی مصرفی اقلام موبایل و لوازم جانبی و دیگر محصولات در اوایل این ماه گفت:.

“من در واقع نوع یک مدافع از آمازون در این زمینه گفت:” آقای Simonson. “کسانی که در انبارها در حال تاخت و تاز کردن با خروجی سفارش برای اقلام ضروری مانند بهداشت-محصولات مراقبت از ویتامین ها و ماموریت حیاتی اقلام است. آن را غیر ممکن است برای هر کسی برای مدیریت این تقاضا اعتصاب است.”

مربوط تصویری

داده های جدید نشان می دهد که چگونه تکه های از اقتصاد ایالات متحده مسدود در ماه مارس مدیران کسب و کار بگویید جمهور تهمت که خیلی بیشتر coronavirus تست مورد نیاز است برای دریافت آمریکایی بازگشت به کار و نیویورک تنظیم شده است به نیاز مردم سایش پوشش صورت در عمومی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: یوهانس Eisele/گتی ایماژ

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به دانا Mattioli در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de