آمازون می پیوندد و سپس برگ های $1 تریلیون باشگاه

آمازون ارزش به طور خلاصه به $1 تریلیون دلار در معاملات روزانه در سال 2018 اما هرگز بسته بالا علامت. عکس: Sean گالوپ/گتی ایماژ

آمازون.com , Inc. آماده است برای تبدیل شدن به چهارمین شرکت در ایالات متحده به ارزش $1 تریلیون تبدیل از یک شرکت معروف بی طرفانه در سود به یکی که همواره شگفتی سرمایه گذاران با درآمد حاصل از انواع رشد واحدهای کسب و کار.

سیاتل شرکت جای کسی را گرفتن خرده فروشی رقبا در مهم دوره تعطیلات امضا شده تا موجی از مشتریان جدید به نخست خدمات و به مراتب بیش از فروش و سود برآورد هوازدگی افزایش هزینه های حمل و نقل با سود ثبات در cloud-computing و تبلیغات کسب و کار.

غول فن آوری اضافه شده بیش از 100 میلیارد دلار به ارزش بازار آن پس از انتشار نتایج پنج شنبه که سرمایه گذاران در آغوش به عنوان نشانه ای از ادامه تسلط بازار, گزارش سود سالانه $11.59 میلیارد تا 15% از سال 2018 است. در مقايسه با قبل از سال 2016 این شرکت تنها یک سال در آن ثبت شده درآمد بالای 1 میلیارد دلار.

آمازون در حال ورود به یک عصر جدید سود دهی و تنظیم شده است برای تولید حجم قابل توجهی از پول نقد با توجه به R5 سرمایه است. این شرکت به پایان رسید سه ماهه چهارم با حدود 55 میلیارد دلار پول نقد و اوراق بهادار قابل عرضه در بازار.

آمازون منفجر “وال استریت انتظارات خارج از آب” گفت: رید گرینبرگ, یک تحلیلگر در شرکت مشاوره Kantar که اشاره کرد که سود این شرکت به سرعت در حال رشد در تبلیغات است که در آن گرفتن سهم بازار از الفبای Inc.’s گوگل و Facebook , Inc.

آمازون سهام باز جمعه در $2,051.47 تا 9.6 درصد از آن نزدیک پنج شنبه و ارزش نهادن به این شرکت بالاتر از $1 تریلیون. پس از باز آمازون سهام از دست رفته برخی از دستاوردهای تجارت صبح روز جمعه در $2,034 نزدیکی تمام زمان بالا و یکی از بزرگترین روز را افزایش می دهد در بیش از یک سال است.

سهام نیاز به بالاتر از $2,008 فتح کرد گرفته شد.80 برای آن بازار کلاه به ماندن در بالای $1 تریلیون بر اساس تعداد سهم های ذکر شده در این شرکت در گزارش سالانه جمعه. باید که رخ می دهد آمازون خواهد پیوستن به یک باشگاه که شامل Apple Inc., Microsoft Corp. و حروف الفبا.

این اولین بار نیست که آمازون رسیده است علامت. ارزش این شرکت به طور خلاصه به $1 تریلیون دلار در معاملات روزانه در سال 2018 اما هرگز بسته بالاتر از آن سطح است.

آمازون مسیر به $1 تریلیون آغاز شد و بیش از دو دهه پیش زمانی که مدیر اجرایی جف بزوس چپ و موقعیت خود را در نیویورک شرکت سرمایه گذاری D. E. Shaw شروع به فروش کتاب در اینترنت. در اولیه خود را سهامدار نامه در سال 1997 او تنظیم صحنه برای بسیاری از سال از دست دادن زمانی که او اعلام کرد شرکت بی تفاوتی به “کوتاه مدت وال استریت واکنش.”

به تازگی آن واکنش های منتقل شده به شدت در آمازون به نفع. پس از معاملات زیر 40 دلار در سال 2008 آمازون انبار شده در یک صعود مداوم است که برداشت تا با سرعت در سال های اخیر, در بخشی به دلیل محاسبات ابری و تبلیغات تبدیل شده اند قابل اعتماد سود ماشین آلات حتی به عنوان آمازون همچنان به شدت سرمایه گذاری در تجارت الکترونیکی گسترش.

سهام پرش را افزایش داد آقای بزوس’ ثروت شخصی بیش از 10 میلیارد دلار با توجه به FactSet داده است. که تقریبا برابر است با مجموع ارزش بازار از خرده فروشان از جمله Macy’s , Inc., Kohl’s Corp. و J. C. Penney شرکت ، که گزارش بدتر از حد انتظار فروش در طول دوره تعطیلات.

آمازون فروش از اکتبر تا دسامبر گسترش حدود 21 درصد به شکستن رکورد $87.4 میلیارد دلار است. “ما شاهد اساسا بسیار قوی تعطیلات عملکرد از اواسط ماه نوامبر در” آمازون رئیس امور مالی Brian T. Olsavsky گفت: در یک تماس پنج شنبه.

آمازون سود را ادامه داد و حتی به عنوان دیگر خرده فروشان با بیشتر قابل توجه آجر و ملات حضور مبارزه است. هدف Corp. سقوط کوتاه از خود انتظارات در دوره تعطیلات با استناد به ضعیف فروش اسباب بازی و لوازم الکترونیکی. این شرکت هشدار داد در این ماه است که رشد آن کامل مالی سه ماهه چهارم که شامل ژانویه به احتمال زیاد سقوط کوتاه از آن قبلا پیش بینی 3 درصد به 4 درصد رشد داشته است.

یکی دیگر از tailwind شد و رشد قابل توجهی در آمازون نخست عضویت در برنامه ای که امضا شده تا بیشتر مشتریان جدید در سه ماه آخر سال به سال در هر دوره سه ماه. وجود دارد در حال حاضر 150 میلیون اعضای نخست جهان از 100 میلیون دلار در سال 2018 است.

این شرکت همچنان به گسترش نخست از طریق حمل و نقل سریع تر و مزایای دیگر. اعضای پرداخت 119 دلار در سال برای دسترسی رایگان و سریع حمل و نقل گزینه های آمازون, جریان, خدمات, تخفیف در کل مواد غذایی در بازار و مزایای دیگر.

آمازون 150 میلیون نخست مشترکان حدود 15 میلیون بیشتر از جیمز Cordwell, یک تحلیلگر در اقیانوس اطلس سهام در حال برآورد شده است. “من فکر می کنم که از آن صحبت می کند به برخی از مزایای شما را به عنوان شما reaccelerate کسب و کار,” او گفت:.

آقای Cordwell می گوید آمازون سهام می تواند به 2500 دلار طی 12 ماه آینده نشان می دهد بیش از 23 درصد افزایش از زمان معاملات سطوح.

نوشتن به سباستین Herrera در Sebastian.Herrera@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو